Etiket arşivi: cem küçük

Cem Küçük’ten Gülben Ergen ve Fatih Terim’e Şok Sözler: “Hava Durumuna Göre Tavır Alıyorlar”

Star Gazetesi köşe yazarı Cem Küçük katıldığı bir televizyon programında ünlü şarkıcı Gülben Ergen’e sert sözlerle yüklendi.

TGRT Haber’e konuk olan Cem Küçük, Medya Kritik adlı programda sunucu Fuat Uğur ile gündemi değerlendirirken, referandumda ‘Evet ben de varım’ kampanyası hakkında değerlendirmede bulundu.

Cem Küçük, yaptığı açıklamasında ‘evet’ diyen ünlülerin tavırlarını net olarak ortaya koyduğunu belirtirken, açıkça ‘hayır’ oyu vereceğini belirten Meltem Cumbul gibi ünlülerin tavrını da saygıyla karşıladığının altını çizdi.

Programda yaptığı açıklamalarında referandum konusunda tavrını en çok merak ettiği ünlülerin Fatih erim ve Gülben Ergen olduğunu söyleyen Cem Küçük, bu insanların hava durumuna göre tavır aldığını, ‘Hayır’ ya da ‘Evet’ demediğini belirtirken ve Gülben Ergen’e şok sözlerle yüklendi. Cem Küçük Gülben Ergen hakkında, “Gülben Ergen çıkıp Evet veya Hayır desin. Emine Hanım’ın yanından ayrılmıyordun daha geçen yaz.. Böyle bir kaypaklığa gerek yok. Gülben Ergen ile Ahmet Hakan’ı kıyasladığım zaman Ahmet Hakan bile daha dik duruyor. Gülben Ergen boşandın şimdi, eşine TRT’de iş ayarlamak için Emine Erdoğan’ın peşinden ayrılmıyordun. Yanar döner insan modeli bu Gülben Ergen, en tehlikeli insan modeli.. AK Parti’den iş alma ihtimalin varsa Evet deyip, yoksa Hayır mı diyeceksin? Bizde de bunları muteber insan diye baştacı ederler. Acun da öyle, Erdoğan’ın sayesinde nerelere geldin bak, sen de çıkıp tavrını söyle..”

5haber.com  | Ankara

Cem Küçük’ten Enver Aysever’e: “Seni Ahmet Hakan ve Cüneyt Özdemir Bitirdi”

Rusya’nın Sesi FM adlı radyo kanalarında yayımlanan ve Enver Aysever tarafından hazırlığı ve sunuculuğu yapılan ‘Oyuna Devam’ adli programının konuğu Cem Küçük oldu.

Rusya’nın Sesi FM’de yayımlanan programda Cem Küçük, daha önce CNN Turk’te çalışan ve işten çıkartılan  sunucu Enver Aysever’in işten çıkarılma nedeni olarak çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Programın konuğu Cem Küçük, Enver Aysever’in CNN Turk’te çalışırken işten çıkarılmasına Cüneyt Özdemir ve Ahmet Hakan’ın etkili olduğu iddiasını ortaya attı.

Medeni Bir Ölü

Cem Küçük’ün kendisi hakkında daha önceden söylediği ‘Bu Enver medeni bir ölüdür’ lafını hatırlatan sunucu Enver Aysever, “Sen 1930’larda yaşasaydık eğer çok makul ve süper bir adam olurdun veya 1917’lerde yaşasaydın… Sen komünistsin. 1917 modelsin” sözlerini söyledi.

Enver Aysever’in İşten Çıkarılma Meselesi

Program devam ederken konuk Cem Küçük, sunucu Enver Aysever’in daha önce çalıştığı CNN Türk’ten neden çıktığı ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu. Cem Küçük, “Senden önce biri program yapıyordu; Cüneyt Özdemir, ondan sonra senin programın vardı ama seni atlıyordu. Senden sonra Ahmet Hakan’a geçiyordu. Seni onlar bitirdi. Yani programını bitiren onlar. İstemiyorlardı seni” şeklinde iddialarını dile getirdi. Enver Aysever ise bu sözlere şaşırarak “Nasıl yani” yanıtını verince Cem Küçük “Arada tost oldun yani” şeklinde esprili bir dille Enver Aysever’e cevap verdi.

Gündem haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara