Etiket arşivi: çukur fragman

Çukur Yeni Bölüm İkinci Fragmanı Yayında (Çukur 10. Bölüm 2. Tanıtımı-Sena Yamaç’ı Terk Ediyor)

Show Tv ekranlarının sevilen yeni dizisi Çukur’un 10. bölüm ikinci fragmanı yayımlandı.

Yüz binlerce vatandaşın büyük bir merak ve heyecanla beklediği Çukur dizisinin yeni bölümü için geri sayımda sona eriyor. 25 Aralık 2017 Pazartesi günü ekranlara yeni bölümü ile gelecek Çukur’un yeni bölüm ilk fragmanı geçtiğimiz gün yayımlanmıştı. İlk fragmanın ardından yeni bölüm fragmanında ikinci kısım yayınlandı. Peki Çukur yeni bölümde neler yaşanacak? Çukur’un yayımlanan yeni fragmanında neler yaşanıyor? Çukur saat kaçta başlayacak?

Yayımlanan yeni bölüm ikinci fragmanında Çukur savaş alanına dönmektedir. Silahların çekildiği ve çatışmaların başladığı yeni bölümde çatışmada Vartolu da vardır.

Öte yandan Sultan Sena ile Yamaç hakkında konuşur. Çukur’un asıl yüzünü Sena’ya anlatan Sultan, Sena’ya ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin der. Bu sözü düşünen Sena ise Yamaç’a Çukur’dan gideceğini söyler. Bu söz karşısında Yamaç büyük şok yaşar.

İşte Çukru’un yayımlanan 10. bölüm 2. fragmanı:

Çukur 10. Bölüm ilk fragmanına gitmek için lütfen TIKLAYIN

Yapım ve Oyuncu Ekibi

Senaryo: Gökhan Horzum, Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu, Yönetmen: Sinan Öztürk İdari Yapımcı: Yamaç Okur, Müzik: Toygar Işıklı, 2. Yönetmen: Özgür Sevimli, Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay, Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu,

Oyuncu Kadrosu Yamaç: Aras Bulut İynemli, Sena: Dilan Çiçek Deniz, İdris: Ercan Kesal, Sultan: Perihan Savaş, Kahraman: Mustafa Üstündağ, Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil, Selim: Öner Erkan, Aliço: Rıza Kocaoğlu, Muhittin: Nebil Sayın, Celasun: Kubilay Aka.

Çukur yeni bölüm Pazartesi günü saat 20,00’da yayınlanacak.

5haber.com  | Ankara

Çukur 10. Bölüm Fragmanı Yayında-Ortalık Yine Savaş Alanına Dönüyor (Çukur Hangi Gün Saat Kaçta?)

Yayımlandığı ilk bölümünden itibaren yüz binlerce kişi tarafından büyük bir beğeni ile izlenen Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Yeni bölüm fragmanının yayımlanması ile birlikte dizinin takipçileri, yeni bölüm fragmanını nasıl izleyeceklerini, yeni bölümün ekranlara ne zaman geleceğini araştırmaya başladı. Peki Show ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur’un yeni bölüm fragmanını nasıl izlerim? Çukur’un 10. bölümü ne zaman ekranlara gelecek? Çukur saat kaçta yayımlanacak? İşte Çukur’un yeni bölüm yayın tarihi ve saati ile yeni bölüm fragmanı.

Başrollerinde Aras Bulut, Dilan Çiçek Deniz ve Ercan Kesal’ın oynadığı Çukur dizisi, her haftanın Pazartesi günü Show Tv ekranlarında yayımlanıyor. Dizi saatler 20.00’ı gösterdiğinde başlamaktadır.

Vartolu Sultan’ı Kurtarıyor

Yayımlanan yeni bölüm fragmanında Sultan Koçovalı ölümle karşı karşıyadır. Tam vurulacağı esnada arkadan bir silah sesi duyulur ve Vartolu, Sultan’a silah doğrultan kişiyi öldürür. Fragmanın sonunda ise Yamaç’ın Vartolu’ya, bunu neden yaptığını sorduğu görülmekte. Vartolu ise ‘Çukur evimiz, İdris babamız’ şeklide cevap verir.

İşte Çukur’un 10. Bölüm Fragmanı

Çukur Hikayesi

İstanbul’un en belalı mahallerinden olan Çukur’un kontrolü Koçovalılar ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken önemli bir kuralı vardır. O da mahallede uyuşturucu ticaretine izin vermemek. Ancak gözünü Çukur’a dikmiş olan bir grup ortaya çıkar ve bu yasağı kırmaya çalışır.

Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

5haber.com  | Ankara