Etiket arşivi: demet akalın

Demet Akalın ve Serdar Ortaç’ın virüs tartışması

Serdar Ortaç  İnstagram sayfasından dışarıya çıkmayan lüks yaşamlarıyla gündeme gelen insanlara gönderme yaptı.

Serdar Ortaç sayfasında ” şimdi daha çok ayakkabın olsa daha çok çantan binlerce ceketin harcamayacak kadar paran … Nereye gideceksin ? Nerede giyeceksin ? Artık sende herkes gibisin” notunu paylaştı.

Bu mesaja Demet Akalın’dan yanıt geldi. ” Kim bir virüs çıkacağını bilebilirdi ? Ne saçma bu konuşmalar! Yok evleri , Yok büyük çanta ! Herkes bütçesine göre ev alır ortada ! Ama olur mu şimdi tam zamanı şimdi demagoji yapmanın.  kumarda giden evler , villalar, zamanında virüs yoktu!.. Boş yapmayın.” dedi.

Demet Akalın kızı Hira için 270 bin TL lik hediye aldı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın kızı Hira’nın 6. yaş günü için 270 bin liralık bir hediye aldı.

Demet Akalın, 270 bin lira vererek bir minübüs aldı. İçini ve dışını pembeye boyatan Demet Akalın, servisi kızının okula rahat gidip gelmesi için aldığı öğrenildi.

Demet Akalın sosyal medya hesabında  “Yüzün hep gülsün güzel Hira’m Allah’ım seni korusun beladan şer’den iyi ki doğdun iyi ki hayatımın anlamısın  sana adanmış bir hayat benim için artık yaşamak. Allahım seni korusun en mutlu yaşların olsun canım kızım.” mesajıyla kızı Hira’nın doğum gününü kutladı.

 

DEMET AKALIN YILLAR SONRA NEYİ İTİRAF ETTİ ?

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın Sema Aydemir’in youtube kanalına konuk oldu. Demet Akalın yıllar öncesinden yaşanan üzücü bir olayı anlattı.

Ünlü bir ismin kendisine albüm çıkartırken engel olduğunu ve o kişiden beklemediğini söyledi.

Demet Akalın

Engel olan kişi yıllar sonra uçakta yanına gelerek selam verdiğini söyledi. Akalın sözlerinde”mankenlik yaparken bana albüm yapacaklar dedim. Bana anlaşmaları avukatlara göstermem gerektiğini söyledi sonradan duydum ki bana albüm yaptırmamış önümde engel olmuş dedi ama ben çok şükür ki iyi yerlerdeyim kendisi nerede?” diyerek üzüldüğünü bildirdi. Demet Akalın albüm çıkarmasını engelleyen kişinin Pınar Aylin olduğunu söyledi.

5haber.com magazin servisi