Etiket arşivi: diriliş ertuğrul son bölüm

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 87. bölüm fragmanı yayınlandı

Trt ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana binlerce izleyici tarafından büyük bir heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul, önceki akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünü izlemek isteyenler ekran başına kilitlendi. Diziyi televizyonda izleyemeyenler de internette Diriliş Ertuğrul’un son bölümünü araştırmaya başladı. İşte Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde Ural ve Vasilius hain bir planla Konya yolu üzerinde yakaladıkları Doğan ile Dündar’dan Doğan’ı öldürdü ve Dündar’ı da esir aldı. Buna karşı harekete geçen Ertuğrul, alpları ve Aliyar’la birlikte Karacahisar kalesine girmiş ve orayı darmadağın ederek kardeşi Dündar’ı kurtarmıştır.

Öte yandan Helena ise Nikea yolu üzerinde düğüne giderken Bamsı tarafından kurtarılarak Kayı Obasına getirilir. Kaleye geldiğinde Ertuğrul’un kendisine bıraktığı manzarayı gören Vasilius yıkılmıştır. Üzerine Helena’nın da kendi rızası ile kaçtığı haberini alan Vasillius, öfkeden deliye dönmüştür. Şimdi büyük bir öfke içinde olan Vasilius’u ve Ural’ı durdurmak zor olacaktır.

Vasillius ve Ural, bu durum üzerine büyük planlarını devreye sokacaklar. Peki bu planları neler olacak? Ertuğrul ve Aliyar onlara karşı nasıl bir önlem alacak? Ve bu çetin mücadelede hangi taraf başarılı olacaktır? Öte yandan Dündar, yaptığı büyük hatanın altında ezilmiş, gururu incinerek mektup bırakıp obayı terketmiştir. Hayme ana, kötü şeyler olacağını sezmekte fakat oğlunun gidişini henüz bilmemektedir. Acaba onun gittiği haberini duyunca ne yapacaktır? Ertuğrul anasını nasıl teskin edecektir. Ve en önemlisi Dündar nereye gidecektir?

Diriliş Ertuğrul’un son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” www.trt.tv/izle/266807/dirilis-ertugrul-86-bolum ”

Diriliş Ertuğrul 87. Bölüm Fragmanı

5haber.com  | Ankara

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Fragmanı (Ertuğrul Kaleden Çıkabilecek mi?)

Önceki akşam son bölümü ile ekranlara gelene Diriliş Ertuğrul dizisi, yine on binlerce izleyiciyi soluksuz bir maceraya sürükledi.

Trt ekranlarında her haftanın Çarşamba günü yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin son sahneleri adeta nefesleri kesti. Diziyi ekran başında izleyen takipçiler, internet üzerinde yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki Diriliş Ertuğrul dizisinin 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş son bölümde neler yaşandı? İşte Dirilş Ertuğrul’un son bölümü ile ilgili detaylar ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

Öte yandan Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde Urla ve Vasillius, bir plan daha yaparlar. Hain planlarına bir yenisini daha ekleyen Ural ile Vasillius, Konya yolu üzerinde Dündar ile Doğan’ı pusuya düşürürler. Bu tuzak sonrası Doğan öldürülür Dündar ise rehin alınır.

Bu olayı duyan Oba halkı büyük bir üzüntü içine girer. Diriliş’in son bölümünde intikam yeminleri eden Ertuğrul, alpları ve aliyar ile birlikte yola koyulur. Nikea’dan gelen birliği basarlar ve kaleye farklı kılıkta girerler. Karacahisar kalesine kılık değiştirerek giren Ertuğrul, Alpları ve Aliyar, zorlu bir cenge girişmişlerdir.

Peki Ertuğrul ve silah arkadaşları kılık değiştirerek girdikleri o kaleden sağ salim çıkabilecek mi? Yaralı şekilde olan Dündar’ı kurtarabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Diriliş Ertuğrul 83 Bölüm (Efsane Dizide Doğan Alp Öldü mü?)

Trt ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul, önceki akşam yayınlanan son bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitledi. Peki Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul’un son bölümünü nasıl izlerim? İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar.

Büyük bir merakla beklenen Diriliş Ertuğrul’un 83. bölümü, önceki akşam ekranlara geldi. Helena’ya bir sır veren Ertuğrul, Vasillius’u şaşırtır ve Vasillius’un Helena’dan şüphelenmesini sağlar. Ertuğrul, tuzağa düşen Vasillius’un askerlerini öldürür. Vasillius’un askerlerini öldüren Ertuğrul, Teo’yu da esir alır.

Trt ekranlarında yayınlanan son bölümde Vasillius’un aklına takılan konular, açığa çıkmaya başladı. Vasillius, Helena’yı casusluk yaptığı gerekçesiyle zindana attırmıştır. Ancak Helena’yı haksız yere zindana atan Vasillius, Oba Beyi’nin gönderdiği mesaj ile durumu anlar. Ertuğrul bir notla birlikte Yağız Alpin cesedini yollar ve bütün düğümler ve bilinmezler gün yüzüne çıkar. Tüm olayların ve oyunların Ertuğrul’un planı olduğu ortaya çıkar.

Her şeyin Ertuğrul’un bir oyunu olduğunu anlayan Vasillius ise hırsını Ural’dan çıkarmaya çalışır. Ural’a güvendiği için askerlerini kaybeden Vasillius, ayrıca sevdiği kadını bile Ural yüzünden öldürmeyi düşünmüştü. Peki Ural, bu olaylar sonrasında sinirlenen Vasillius’un elinden kurtuldu mu?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Doğan Alp Diziden Ayrıldı

Doğan Alp karakterine can veren Cavit Çetin Güner, dizinin 83. bölümünde ekipten ayrıldı.

Diriliş Ertuğrul’un 83. Bölümünü İzlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini yeni sekmede açarak ziyaret edebilirsiniz

.

” http://www.trt.tv/izle/266725/dirilis-ertugrul-83-bolum “

5haber.com  | Ankara

Diriliş Ertuğrul 73. Bölümde Neler Yaşandı? Diriliş Ertuğrul 73. Bölümü Nasıl İzlerim?

Trt 1 ekranlarının en çok sevilen ve her hafta merakla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul, önceki akşam yayınlanan yeni bölümü ile yine binlerce izleyiciyi ekran başına kilitledi. Her haftanın Çarşamba günü ekranlara gelen ve ekranlara geldiği her bir bölümü ile izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatan Diriliş Ertuğrul, önceki akşam ekranlara gelen 73. bölümü ile izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Dizinin son bölümünü Tv’de izleyemeyen binlerce takipçi ise soluğu internette aldı. İşte Diriliş Ertuğrul son bölümünde yaşanan olaylar ve dizi hakkında bilgiler.

Diriliş Ertuğrul dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Ertuğrul büyük bir oyun içine düşmüştür. Alpleri ile kalede mahsur kalan Ertuğrul Bey ve Alpleri bu durumdan habersizdir. Sultan’ın bölgeye barışı getirmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey, şimdi de savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Ertuğrul Bey’in ve Alplerinin kalede mahsur kaldığı öğrenen Köpek, Candar ve Ural’ın ise ne yapacakları da merak konusu.

Sultan’a verdiği söz gereği kılıcını kullanamayan Ertuğrul’un ies bu durumdan nasıl çıkacağı merakla bekleniyor. Her tuzaktan ve oyundan zekası, bilgeliği ve gücü ile çıkmayı başaran Ertuğrul’un yeni stratejisi ne olacak?

Öte yandan Candar Bey’in evine misafir olan Sadettin Köpek ise Aslıhan’a karşı duygusal hisler beslemektedir. Bamsı ise Helena’ya aşık olmuştur ancak Helena Bamsı’nın kervanlarına saldıran kişi olduğunu düşünür.

Dizinin son bölümünü izlemek için ” https://www.trt1.com.tr/diziler/dirilis-ertugrul/bolum/73-bolum ” adresini ziyaret edebilirsiniz.

5haber.com  | Ankara