Etiket arşivi: ebru şallı çığlak fotoğraf

Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf hakkında flaş açıklama (Fotoğraf Ebru Şallı’nın mı?)

Geçtiğimiz günlerde internette bir fotoğraf yayılmaya başladı. Ebru Şallı’nın olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf bir anda magazin gündeminde ilk sırayı aldı. Son günlerde çokça konuşulan bu fotoğraf hakkında Ebru Şallı sessiz kalırken, menajerinden bu konu ile ilgili bir açıklama gelmişti. Gelen açıklamada fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olmadığı ve bu konuda gereken yasal işlemlerin başlatılacağı belirtilmişti.

Ünlü modelin menajeri bu açıklamayı yaptı ama magazin gündemi durulmadı. Her geçen gün daha da konuşulmaya başlanan bu çıplak fotoğraf hakkında henüz ortaya bir sonuç çıkmadı. Ebru Şallı ise önceki gün savcılığa giderek konu ile ilgili suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan bir televizyon programında sunucu olan Cengiz Semercioğlu, fotoğrafın konuşulmaya başlanmasından bu yana konuyu programda ele alıyor. Cengiz Semercioğlu sunduğu programda bu fotoğraf ile ilgili, “Bu Ebru Şallı’nın fotoğrafı; telefonu tutuşundan, fonda görünen detaylara kadar her şey ayn” sözlerini söylüyor.

Semercioğlu’nun programdaki misafiri ise bu fotoğrafın ebru Şallı’ya ait olmadığı konusunda ısrarcı davranıyor. Ancak Cengiz Semercioğlu, “Peki o fotoğrafın gerçek olduğu ortaya çıkarsa ne olacak?” sorusu üzerine, “Eğer bu fotoğraf gerçekse Ebru Şallı ile olan arkadaşlığım sona erer.” dedi.

Ebru Şallı ise kendisine ai olduğu iddia edilen bu çığlak fotoğraf hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Serengil’den Ebru Şallı’nın Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraf ile İlgili Flaş Yorum: “Ebru’nu Göğüsleri ..”

Ünlü model Ebru Şallı’nın olduğu iddia edilen çıplak bir fotoğraf, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yayınlanmıştı. Yayınlanan çığlak fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olduğu iddiaları magazin gündemini karıştırırken, bu konuda bir son dakika açıklaması daha geldi. Bir programda sunuculuk yapan ve Ebru Şallı’nın yakın arkadaşı olan seren Serengil, ilginç bir açıklama yaparak fotoğrafın Ebru Şallı’uya ait olmadığını söyledi.

Seren Serengil yaptığı açıklamasında fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olmadığı, Ebru Şallı’nın göğüslerinin aralıklı olduğunu belirtti.  Seren Serengil açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ebru Şallı’nın göğüslerinin arası çok açık ve göğüsleri paylaşılan fotoğraftaki gibi sarkık değil, o benim yanımda da soyunup giyindiği için net bir şekilde biliyorum. Aynı zamanda fotoğraftaki kişi daha yaşlı ve kilolu bir kadın. Ebru Şallı benim yanımda giyiniyor o fotoğraftaki kişi kesinlikle Ebru değil.”

Menajer’den Açıklama

Ebru Şallı’nın olduğu iddia edilen fotoğraf ile ilgili ünlü modelin menajerinden bir açıklama gelmişti. Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

“Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı’ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz…”

5haber.com  |  Ankara