Etiket arşivi: emilia clarke

House of the Dragon Geliyor

The Game of Thrones dizisi tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip son dönemlerin en ilgi çekin yapımlarından biridir.

8 Sezon boyunca izleyicisini muhteşem bir atmosferin içerisinde tutmuş olan dizi 19 Mayıs 2019 tarihinde son bölümü yayınlanmış ve ekranlara veda etmiştir.

Ancak Game Of Thrones hayranları için mutlu bir haber Amerikanın HBO  kanalından geldi.

Dizinin yapımcıları ve yazarı George R.R. Martin 2022 Yılında Game of Thrones evreninde geçecek olan House of The Dragon ( Ejderha Evi)  dizinin başlayacağını duyurdular.

The House of the Dragon dizisi hakkında şuan için ünlü oyuncu Naomi Watts’ın oynayacağı gelen duyumlar arasında.

The Game Of Thrones

The Game Of Thrones dizisi Amerikalı yazar George R.R. Martin’in Türkçeye Buz ve Ateşin Şarkısı adıyla çevrilen çok sevilen bir kitap uyarlamasıdır.

Dizinin ilk dört sezonu birebir kitaplardan uyarlama olduğu halde 5. sezondan itibaren yazarlar Gerorge Martinile ortak bir şekilde diğer sezonları kaleme almışlardır. 8 Sezon Ekranlarda yayınlanan dizinin baş rollerinde  Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington oynamıştır.

 

GoT’un Khaleesi’si Emilia Clarke’den Güldüren Video: Kendini Ejderha Sanıyor

Tüm dünya üzerinde izlenme rekorlaır kıran, ve son sezonu olması ile birlikte sosyal medyada adeta herkesin dilinde olan Game Of Thrones’in sevilen oyuncusu Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) bir video paylaştı.

Setten bir kamera arkası görüntüsü paylaşan sempatik oyuncu Emilia Clarke, rol arkadaşı Jon Snow’un (Kit Harington) olduğu bir video paylaştı. Rol arkadaşı Kit Harington’un bulunduğu Game Of Thrones çekimlerine ait bir sahne arkası görüntüsünü sosgame of thorneyal adlı platform üzerinden takipçileri ile paylaşan Clarke, 10 saniyelik videonun altına, “JEEZE demek istedim, bir ejderha ve sanırım kendini onlardan biri sanıyor” notunu yazdı.

Emilia Clarke tarafından paylaşılan video, kısa süre içinde 3 milyona yakın Game of Thrones hayranı tarafından seyredildi.

İşte Emilia Clarke’tan Game of Thrones sahne arkasına ait videosu.

Game Of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayımlandı

Büyük bir heyecan ve merakla beklenen Game Of Thrones 7. sezon final bölümü fragmanı sonunda paylaşıldı. Game of Thrones’in 7. sezon 7. bölüm fragmanına gitmek için lütfen TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara