Etiket arşivi: erkan petekkaya

Erkan Petekkaya’dan İnstagram hesabından Ekrem İmamoğlu’na hakaret

Oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hakaret içerikli yorumlarda bulundu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu , İnstagram hesabından toplu taşıma araçlarından maskeyle binilmesi gerektiğini hatırlattı. Oyuncu Erkan Petekkaya İmamoğlu’nun Paylaşımının altına yorum yaptı ve olay oldu.

Erkan Petekkaya yorumda , Defol, Zavallı , Terbiyesiz ,Siz terbiyesiz bir insansınız asla benim oy vermeme rağmen bakanım değilsiniz gibi cümleler yazdı.

Sözleriyle birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çeken Erkan Petekkaya’nın İnstagram hesabı askıya alınmasıyla hesabın başkaları tarafından ele geçirilmesi tartışmaları akla geldi.

Erkan Petekkaya’dan açıklama geldi

İnstagram hesabı yeniden aktif hale gelen oyuncu konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Errkan Petekkaya hakaret dolu mesajları kendisinin yazmadığını  bir çalışanının hakaret içerikli yorumları yaptığını açıkladı.

Gel Dese Aşk 2. Bölüm Fragmanı

Gel dese aşk  ilk bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği dizinin başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu Öykü Gürman, İlayda Çevik, Ertan saban gibi güçlü oyuncular rol almaktadır. Atv’nin yeni dizisi Gel Dese Aşk ilk bölümünde Murat ve Yasemin 20 yılı devirmiş evlilikleri vardır. Mutluluklarını deviren bir sır içten içe yemektedir.yeni bölüm fragmanını  sizler için hazırladık. Heyecanlı bir bölüm pazar akşamı ATV ekranlarında  olacak

Gel dese aşk 2. bölüm fragmanı