Etiket arşivi: eşkiya dünyaya hükümdar olmaz son bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. Bölüm Tek Parça Yayınlandı (EDHO 77. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?)

Ekranların en sevilen dizileri arasında olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, önceki akşam ekranlara gelen son bölümü ile binlerce kişiyi ekran başına kilitledi. Reyting sıralamasında sürekli üst sıralarda olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümü ekran başında izleyemeyen takipçiler ise internet başında dizinin son bölümünü araştırmaya başladı. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde neler yaşandı? Eşkiya’nın son bölümünü nasıl izlerim? İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde yaşanan olaylar ve dizinin son bölümünü izleme kanalı.

Eşkiya’nın son bölümünde Yaşar, işlediği suça dostum dediği İlyas’ı katarak kaderine ortak etmiştir. Amacı kardeşinin ölümünü ona ihale eden Ekrem’in oyunundan sıyrılmayı başarmaktı. İstihbarattaki karşıt yapılanmayı açığa çıkarmaya çalışan Ceylan ve Nevzat bu durumu devletin menfaatine kullanmaya çalışır ve bunda da başarılı olurlar. Nevzat artık Çakırbeyli ailesinin yanında olmayacağını açıkça söylemiş olsa da ortak düşmanların karşısında bir arada olmak gerektiğini bilir.

Öte yandan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünde Ekrem’in uğruna kardeşini kurban ettiği planlarından biri de Hızır’la birlikte ticaret masasına oturabilmektir. Nitekim yaptığı eylemlerle güven sağlar ve ölüm haberini bekleyen masadakiler karşısında bir sandalyeye sahip olur. Bütün bu krizler içinde dostu düşmanı bir araya getiren masa toplantısında oklar Ünal Kaplan’a çevrilecektir. Tüm düşmanları yok olana kadar kıyıma amade olan Hızır da bu toplantıdan kafasındaki soru işaretlerini dağıtmadan ayrılmama konusunda kararlıdır.

Eşkiya’nın ekranlara gelen son bölümünü aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açebilir ve dizinin son bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

Eşkiya yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.

5haber.com | Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm (Eşkiya 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?)

Binlerce takipçi tarafından büyük bir merak ve ilgi ile takip edilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, önceki akşam 66. bölümü ile Atv ekranlarında yayınlandı. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünde neler yaşandı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünü nasıl izlerim? İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümü detayları.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünde Ünal ve Suzi’nin öldüğünü gizlemek isteyen Hızır, onları kimseye göstermeden saklamaya çalışıyor. Ancak Ancak Suzi ile İlyas arasındaki aşk bu planı bozmak üzeredir. Gece yarısı İlyas’ın yanına giden Suzi’yi eve gelen bir yarım yamalak görür ancak tam tanımaz. Bu nedenle hem Suzi ve Ünal gözlerinin önünde olmasını isteyen Hızır, onları en güvenli ve kimsenin bulamayacağı yer olan kendi evine götürdü.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 66. bölüm sonunda asa toplantıya başlar. Toplantının sonuna doğru Ünal masaya gelir ve Rüstemin karşısına geçerek ölmediğini açıklar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünüz izlemek için aşağıda bulunan adresi yeni sekmede açarak ziyaret edebilirsiniz.

Eşkiya Önceki Bölümde Neler Yaşandı?

Ünal’ın Ceylan ile aynı evde kalması Hızır’a oldukça rahatsızlık vermektedir. Son dönemde etrafında oynanan oyunlardan bunalan Meryem ise isyan eder. Esra ve İlyas’ın da büyük günü gelip çatmıştır. Tüm aile boşanmaya mani olmaya çalışırken İlyas tehlikeli sularda yüzmeye devam eder. Boğulması ise an meselesidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. Bölüm Tek Parça (Eşkiya Son Bölüm Özeti)

Binlerce takipçi tarafından her haftanın Salı günü büyük bir merak ve heyecanla izlenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, önceki akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümü ekran başında binlerce takipçi izledi. Ancak diziyi ekran başında izleyemeyenler, internet üzerinde son bölüm için araştırmalara başladı. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde ne oldu? Eşkiya’nın son bölümünü nasıl izlerim? İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 64. bölümü hakkında bilgi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın önceki akşam ekranlara gelen son bölümünde, Alparslan sağ gösterip sol vurdu ve hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan’a sıktı. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri bu durum karşısında şok olur. Alparslan’nın Ünal’ın ölümüyle ilgili CIA ile uzlaşmış olabilmesi ihtimaline anlam veremeyen masada  işler iyi gitmemektedir. Bu durum son ana kadar Avni’nin öldürüleceğini düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan’ın keyfini yerine getirir. Bu gelişmeler sonrası düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir.

Bir Kötü ;Sürpriz Daha

Öte yandan bir kötü sürpriz de masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avni’nin abisi Rüstem’den gelir. Rüstem’in yaşadığı haberi alınınca masa üyeleri şok üstüne şok geçirir. Rüstem’in masadaki yerini alması için de tek bir engeli vardır. O da Suzi’dir.

Yaşanan olaylarda kilit noktada yer alan Suzi ise geri döner. CIA için şimdi sıra ona gelmiştir. Ünal Kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket etmeye başlayan Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya kadar gelmişti. Bu nedenle Suzi’nin de ölümü istenmektedir.

Suzi ise nihayet İlyasa ile baş başa kalma fırsatı bulur. Fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir.

İstihbarattan Serkan, Çakırbeylilerin etrafında bulunan çemberi hızlı bir şekilde daraltmaya başlamıştır. Avni ve Mert’ten sonra İlker’i de kendi safına çekmeyi başaran Serkan, amacına ulaşmak üzeredir. Öte yandan, hem yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesine ise ramak kalmıştır.

Dizinin son bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

“http://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/bolum/64?id=0e1d99f6-3d6d-4c33-8ba4-8749d8700cd6”

5haber.com  |  Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. Bölüm (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümde Neler Yaşandı?)

Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan ve binlerce takipçisini her Salı günü ekran başına kilitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bu akşam yine büyük heyecana sahne oldu.

Saat 20.00’da ekranlara gelen diziyi binlerce takipçisi ekran başına kilitledi. Ancak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın birçok takipçisi ise diziyi ekran başında izleyemedi. Diziyi ekran başında izleyemeyen binlerce takipçi ise internet üzerinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olayları araştırmaya başladı. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünde Ünal, devletin yeni başı Serkan’ın planlarını bozdu ve kendi planını öne sürdü. Devletin Hızır’ın üzerindeki baskısını masanın diğer üyelerine yönlendiren Ünal, bu oyunu sonrasında  yine kazanmasını bildi.

Öte yandan Ceylan’ın sürekli olarak Ünal’ın hazırladığı bu planlar içinde yer almasının altında yatan sebep ortaya çıkmaya başladı. Ceylan’ın olaylar karşısında sergilediği tutum ve bu konumu Hızır’ı şaşırttı.

Diğer taraftan Suzi Avni ile CIA arasındaki bağlantıyı araştırırken Alparslan’ın Avni planı da işlemeye devam ediyor. Tüm bu yaşanan olaylar çevresinde Meryem’in Ceylan’a Ünal ile evlen demesi soğuk duş etkisi yarattı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da silahları alınan örgüt elemanı ortaya çıktı. Tipi ve Ender’in örgütün elemanı öldürmesi Hızır’ın planlarını bozdu. Hızır ise yeni bir plan için düğmeye bastı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda yazan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/bolum “

5haber.com  |  Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. Bölüm (Meryem Handan’ın Fişini Çekti)

Binlerce izleyici kitlesi tarafından büyük bir hayranlık ve ilgi ile takip edilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bu akşam yeni bölümü ile yine atv ekranlarında yayımlandı. Binlerce izleyicinin her haftanın Salı gününü iple çekmesinin sebebi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ekranlara gelen son bölümü ile yine nefesleri kesti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı ekran başında izleyen binlerce izleyici, dizinin başlamasından sonuna kadar adeta nefessiz kaldı. Ancak diziyi ekran başında izleyemeyen binlerce takipçi ise dizinin son bölümünü internet üzerinden araştırmaya başladı. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 60. Bölümünde yaşanan olaylar.

Derin Devletin Başı Belli Oldu

Alparslan’in CIA’ nin İstasyon şefine sıkmasının bedelini Davut koltuğundan olarak ödedi. Derin Devletin başı Hızır’ı yok etme gayesi içinde olan Serkan oldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kalan bölümlerinde Hızır ve Serkan sık sık karşı karşıya gelecek.

Öte yandan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen son bölümünde Suzi, İlyas’a olan hayranlığını gizlemedi. Ancak Suzi’nin bu hayranlığına karşı İlyas, Suzi’ye karşı koydu.

Ünal Kaplan Hızır ve kendisinin içeri alınmaması için CIA ile anlaştı. Suzi bu hamleyi sevmedi ve Ünal’a tepki koydu. Öte yandan Alparslan, Ünal Kaplan’a gitti ve annesinin mezarının aşkı olan kızının yanına yer almasını istediğini söyledi.

Öte yandan hastanede yatmakta olan Handan’ın fişini Meryem yengesi çekti.

Eşkiya Son Bölümü Nasıl İzlerim?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünü izlemek isteyen takipçiler, aşağıda bulunan adresi yeni sekmede açarak dizinin tüm bölümlerini izleyebilirler.

“http://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/bolum”

5haber.com  | Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. Bölüm (EDHO Son Bölüm Nasıl İzlerim?)

Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 59. bölümü bu akşam yayınlandı. Binlerce izleyici tarafından büyük bir beğeni ile izlenen ve takip edilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam yayınlanan bölümü ile yine on binlerce kişiyi ekran başına kilitledi. Öte yandan diziyi televizyonda izleyemeyen binlerce takipçi, internet üzerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde yaşanan olayları araştırmaya başladı. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde yaşanan olaylar.

Eşkiya’nın ekranlara gelen  son bölümünde Hızır Civciv ve karısı Ayşen’in ölüm emrini verdi. Civciv ve karısının ölüm emrini veren Hızır’ın bu kararı yerine getirildi.

Hızır bir plan hazırladı ve plan gereği Ender vasıtasıyla Mert’e yapılması gerekenleri iletti. Mert ise bu planı dostlarına anlattı.

Hızır ise dayısı ile arası bozuk olan Alparslan’ı ofisine almadı. Öte yandan Eşkşya’nın son bölümünde İlyas karısını Aydın’a yolladı. Karısını yollayan İlyas bu acı ile baş etmeye çalışmaktadır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan adresi ziyaret edebilirsiniz.

“http://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/bolum”

5haber.com  | Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. Bölüm – Hızır ile CIA Anlaşıyor Mu?

Türkiye genelinde, ekranlara geldiği ilk günden itibaren büyük bir izleyici kitlesi tarafından büyük bir beğeni ile takip edilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, önceki akşam ekranlara gelen yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. Geçtiğimiz hafta yayımlanan 51. Bölümü sonrasında büyük bir sabırsızlıkla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bu hafta ekranlara gelen 52. Bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, CIA Ünal’ın ölüm emrini verdi. Hızır, kendisi ile anlaşmak isteyen CIA ile bir görüşme yaptı. CIA içinde bir takım isimler Hızır’ın hayatta olmasından rahatsız olmakta ve Hızır’a suikast düzenlemek için harekete geçmektedir. Civciv ile anlaştıklarını sanan CIA’in planları ise boşa düştü. Civciv hastanede Sermet ile Hızır’a her şeyi iletti. Durumdan haberdar olan Hızır kendi planını devreye soktu. Özkan Ünal’a yaşama garantisi karşılığında CIA’in önemli belgelerini vereceğimi iletti. Fakat Hızır bunu kabul etmedi. Devletten yardım istemeyen Hızır yine kendi başına kurulan düzene dur dedi.

Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Hızır önceki bölümde, Salih Gülmez’e oğlunu öldürttü. Tabutun içine Enver’i gizleyen Hızır, Salih’e tuzak kurup kendi oğlunu vurdurdu. Bununla yetinmeyen Hızır Çakırbeyli, Özkan’ın yerini bilmiyorum diyen Salih Gülmez’i de öldürdü.

Dizi haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümünde Neler Yaşandı? Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Atv ekranlarının sevilerek izlenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bu akşam ekranlara gelen 50′ inci bölümü ile yine nefesleri kesti.

Hızır Ali’nin gelişiyle Zeynep’in Söz merasimi ertelendi. Meryem Hızır’ı evden kovdu.

Hızır Ali Meryem’e Anne dedi. Çakırbeyli ailesi ise bu duruma kötü bakmadı. Ceylan’ın gidişini Meryem durdurdu ve gidişi hakkında ondan açıklama istedi. CIA’in Davut ile yaptığı pazarlığın amacı belli oldu. Hızır Ali’nin hayatı Amerika’da Çakırbeylilerden farklı değilmiş. Hapiste olan Ali’nin kurtarılması için Davut CIA ile anlaştı ve Özer’in değil Özkan’ın üzeri çizildi. Durumu öğrenen Özkan, Taner’e Zeynep ile kaçmasını söyledi.

Gülmezlerin adamı Şahin Ağa’nın yanına yerleşti. Salih Gülmez oğlu Ökkeş’in ölüm haberini aldı. Ökkeş’in  cenazesine katılan Gülmezler’den Erhan’ı, Rehalar yakaladı. İlyas Erhan’dan Enver’in yerini öğrendi. İlyas Erhan’dan Enver’in yerini öğrendi ve peşine düştü. Hızır galeride 20 yıl sonra öğrendiği oğlu ile sohbet edip onu tanımaya çalışıyor.

Özkan Kayıplara karıştı. Yeğeni taner ise Enver Gülmez’in yanında. Hızır Özkanı bulmak için Ünaldan yardım istedi. Zeybep Okuldan çıkıp Taner ile kaçtı. Zeynep Enver’in Taner’e attığı mesajı gördü ve durumu anladı. Ama yediği tokatla yere yığıldı.

Eskiya dunyaya hukumdar olmaz bu haftada nefesleri kesti. Ve gelecek bolum yine merakla bekleniyor. Fragman yayımlandığında haberdar olmak için 5haberi takipte kalın.

Geçtiğimiz Bölüm Neler Olmuştu?

Hızır Ceylan’dan olan oğlu ile geçtiğimiz bölümde tanışmıştı. Ceylan, oğlu Hızır Ali’yi alıp babası Hızır’ın evine tanışmaya götürmüştü. Meryem, Nazlı’dan olan Yunus’tan sonra, Ceylan’dan olan Hızır Ali’yi nasıl kabul edeceği, bu duruma nasıl tepki göstereceği geçtiğimiz bölümden akıllarda kalan soru işaretleri arasındaydı.

Gündem haberlerinden, dizi haberlerinden, magazin haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. Bölümünde Neler Yaşandı?

Atv ekranlarında yayınlanan Salı akşamlarının vazgeçilmezi ‘’Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’’  önceki akşam yayımlanan 49.Bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Yer altı dünyasının birbirinden karışık olaylarının konu olduğu dizide izleyiciler yine seyre doydu…

ESRA ENVERDEN, ENVER ÇAKIRBEYLİLERDEN KURTULDU

Hastanede Esra’yı öldürmeye gelen Enver, Fahri’nin gelmesiyle başarısız oldu. Enver’i yakalayıp galeriye götüren Reha  gülmezler tarafından takip ediliyordu. Enişte’nin tam Enver’i öldüreceği sırada gülmezler kalabalık olarak galeriyi ateş altına aldı ve Enver’i kurtardılar.

AMERİKALILARIN ŞANTAJI ETKİLİ OLDU

CIA Davut’u ziyaret etti. Şantaj işe yaradı. Davut, Salih GÜLMEZ dahil herkesi serbest bıraktı. Yıllardır bunun hayaliyle yaşayan Nevzat, Davut Bey’e kırgın ve kızgın. Ancak Davut Bey yüzünde beliren korkunun yeni bir strateji olduğunu ve bunun zafer öncesi bekleyiş olduğunu kız kardeşleri Handan ve Ceylan ile paylaştı.

ÜNAL KAPLAN ÖZER’İ GÖZDEN ÇIKARDI

Durumları çok iyi analiz eden ve hiçbir zaman kaybeden tarafta olmayan Ünal Özer Bey’i gözden çıkardı. Nevzat ile görüşen Ünal KAPLAN, bilgiler için devlete Özer’i vermeyi teklif etti ve yine KAPLAN olduğunu gösterdi.

HIZIR ÇAKIRBEYLİ KIZINI ÖZKAN’IN YEĞENİ TANER’E VERECEK Mİ ?

Hızır kızını Taner’e vermeyi kabul etti. Özkan ile anlaşan Hızır dostluğu karşısında kızı Zeynep’i vermeyi kabul ederek Özkan’ı kullandı. Kızının sözlüsünü öldürme görevini de yeğeni Alpaslan’a verdi. Trafik kazası süsü verilerek Taner’in öldürülmesini istedi. Durumdan haberdar olmayan Meryem ve oğlu Ömer Hızır’a öfkeli.Gelecek bölümde öfke dinecek mi bekleyeceğiz…

İLYAS’IN KARISI ESRA HAMİLE

Esra’nın baş dönmelerinin sebebi hamile olmasıymış. Çocuğun sağlıklı olup olmayacağı konusunda emin olmayan Esra hamile olduğunu İlyas’tan saklama kararı aldı ve Meryem’den gizli kalmasını istedi.

HIZIRIN OĞLU! HIZIR ALİ ÇAKIRBEYLİ!

Ve haftanın finaline yakışır bitiş. Hızır Ceylan’dan olan oğlu ile tanıştı. Ceylan oğlu Hızır Ali’yi alıp babası Hızır’ın evine tanışmaya götürdü. Meryem Nazlıdan olan Yunus’tan sonra, Ceylan’dan olan Hızır Ali’yi kaldırabilecek mi? Hızır bundan sonra öğrendiği oğlu ile neler yaşayacak? Etrafında ki hainler ile uğraşan Hızır yine büyük bir aile sorunu ile karşı karşıya. Gelecek haftaki bölümde merak edilen konulara cevap bulacak mıyız? Haftaya görüşmek üzere…

5Haber.com  | Ankara