Etiket arşivi: Evleneceksen Gel

26 Aralık Pazartesi Evleneceksen Gel’de Neler Yaşandı? Solmaz’dan Kaan’a Kapadokya’da Büyük Sürpriz

Show TV ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Evleneceksen Gel’in önceki gün ekranlara gelen yeni bölümünde yine heyecan doruktaydı. 26 Aralık Pazartesi günü ekranlara gelen ve yine binlerce izleyicisi ile takipçisini ekran başına kilitlemeyi başaran Evleneceksen Gel’de dün akşam Solmaz ile Kaan arasında yaşananlar izleyicileri etkilemeyi başardı. Kapadokya gezisine giden Kaan’a Solmaz bir sürpriz hazırladı. İşte Evleneceksen Gel’in 26 Aralık Pazartesi günü ekranlara gelen yeni bölümünde yaşanan olaylar.

Uzun süredir konuşulan ve bir ara bitme noktasına geldiği sanılan Solmaz Kaan ilişkisi, yeniden eski rayına oturdu. Tekrar bir araya gelen çiftin mutlu halleri, önceki gün yayınlanan yeni bölümde ekranlara yansıdı. Nurullah ise yeni talipleri ile görüşmeye başladı.

Hafta sonunda ise Solmaz ile Kaan bir Kapadokya gezisi düzenlendi. Kapadokya’ya giden çiftin mutlu halleri ekranlara yansırken , Solmaz’ın burada Kaan’a bir de sürprizi vardır. Haftalar süren karmaşanın ardından çftin barışması sonrası Solmaz, Kapadokya’da Kaan’ı bir pankartla karşıladı. Daha önceden ayarlanan kişilerle açılan pankartta Solmaz Kaan’a hitaben, ‘Kaan Seni Seviyorum, Mutluluktan uçuyorum’ sözlerini gören Kaan büyük bir şaşkınlık ve mutluluk içine girdi.

Öte yandan taliplileri ile görüşmeye başlayan Nurullah Fatma ile görüştü. Görüşme sonrasında Nurullah’ın kararı merakla bekleniyor.

Magazin haberlerinden, son dakika haberlerinden, dizi haberlerinden, gündem haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com   | Ankara

Evleneceksen Gel ve Adnan Oktar’ın Programlarına RTÜK’ten Ceza

Radyo Televizyon Üst Kurulu tarafından Evleneceksen Gel ve A9 TV’ye ceza geldi.

RTÜK tarafından yapılan açıklamada, televizyon programlarında ırkçılık ve terörün meşrulaştırılması şikayetlerinin ele alındığı ve ‘Evleneceksen Gel’ programı ile halk arasında Adnan Hoca diye anılan Adnan Oktar’ın programına ceza geldi.

Evleneceksen Gel programına katılan ve Roman olduğu iddia edilen bir vatandaşın, temsil ettiği toplumu rencide edecek hareketler ve söylemler yaptığı gerekçesiyle, “Irk, renk, din, tabiiyet, cinsiyet, özürlülük, siyasi ve felsefi düşünce, mezhep ve benzeri nedenlerle ayrımcılık yapan ve bireyleri aşağılayan yayınları içeremez ve teşvik edemez.” nedenler ile kanunda yer alan, “Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz.” ve “Türkçenin özellikleri ve kuralları bozulmadan doğru, güzel ve anlaşılır şekilde kullanılmasını sağlamak zorundadır; dilin düzeysiz, kaba ve argo kullanımına yer verilemez.” hükmü ile programın yayınlandığı kanal olan Show Tv’ye ceza verildi.

A9 Tv’de yayınlanan ve Adnan Oktar’ın sunduğu programda ise, “Terör örgütü DEAŞ’ın Türkiye’deki eylemlerinin, terör örgütü PKK tarafından yapıldığı ve DEAŞ’ın üzerine yıkılmak istendiği, örgüt üyelerinin öldürülmesinin haram olduğu ve örgütün fikirsel sorunu varsa bunun Diyanet İşleri Başkanlığınca bastırılan ve Kur’an-ı Kerim’den sonra temel kaynak olan Buhari, Müslüm, Tirmizi ve Nesai gibi temel hadis kitaplarından kaynaklandığı ifadeleri kullanılarak bu temel eserler ile Diyanet İşleri Başkanlığının töhmet altında bırakılması” suçlamaları ile gelen şikayetler üzerine kanunda yer alan, “Terör örgütlerini güçlü veya haklı gösteremez,” ibaresi üzerinden A9 Tv’ye ceza verildi.

5haber.com  | Ankara

Evleneceksen Gel 9 Aralık’ta Neler Yaşandı? Solmaz-Nurullah-Kaan Üçlüsü Arasında Ne Oldu?

Show TV ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Evleneceksen Gel’de bu hafta yine heyecan doruktaydı.

Geçtiğimiz hafta yaşanan olayların ardından 9 Aralık programı büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekleniyordu. Peki Evleneceksen Gel programının 9 Aralık tarihinde yayımlanan yeni bölümünde neler yaşandı. Solmaz, Nurullah ve Kaan arasında yaşanan çıkmaz aşıldı mı? Solmaz nasıl açıklamalar yaptı? Bu işten bıktığı ve bir çözüme kavuşturulması gerektiğini belirten Kaan’ın son açıklamaları ne?

Evleneceksen Gel’de 8 Aralık gecesi yaşanan olayda Selçuk ile Kübra çifti yemekte bir araya geldi. Kübra ile yeni bir sayfa açmak istediğini belirten Selçuk, hayattaki gayesini açıkladı. Kübra ile yemekte konuşan Selçuk, hayatta mutlu olmak istediğini ve evlenerek çocuk sahibi olmak istediğini belirtti.

Bu gelişmelerin yanı sıra Solmaz ile Kaan’ın Uludağ sefası, Nurullah’ın sabrını taşıran son damla oldu. Öte yandan Kaan ise Solmaz ile son kez görüştüğünü belirterek, kafasının çok dağınık ve karışık olduğunu belirtti. Artık taliplilerine bakacağını belirten Kaan, artık net bir şeyler olmasını beklediğini sözlerine ekledi.

Solmaz ile Kaan arasında yaşanan Uludağ sefasının ardından açıklamalarda bulunan Nurullah, artık sıkıldığını dile getirerek, ikilem arasında olmayacağını belirtti ve artık net bir tavır takınacağını sözlerine ekledi. Öte yandan Nurullah, Solmaz’ın Kaan’ın şansını denediğini söylemesi üzerine çok sinirlenip, ben dışarıda kimseyle görüşmem, kozlarımı burada paylaşırım dedi.

Tüm bu gelişmelerin ardından ise Evleneceksel Gel’in yeni bölümü merakla bekleniyor.

5haber.com  | Ankara

Evleneceksen Gel’in Son Bölümünde Heyecan Yine Doruktaydı-Son Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Evleneceksen Gel’in önceki akşam ekranlara gelen yeni bölümünde heyecan yine doruktaydı.

Önceki hafta ekranlara gelen final bölümünde Solmaz ile Nurullah aşkının bitip bitmeyeceği takipçiler tarafından merak ediliyordu. Peki önceki akşam yayınlanan Evleneceksen Gel programında neler yaşandı. Solmaz ile Nurullah aşkında son durum ne oldu. İkili nasıl bir karar verdi. Solmaz ile Nurullah aşkı buraya kadar mı? Binlerce izleyicinin bu sorulara cevap almasını beklediği Evleneceksen Gel 29 Kasım bölümü önceki akşam Show Tv ekranlarında yayınlandı.

Önceki hafta ekranlara gelen bölümünde Nurullah’ın ilk aşkı Gözde Nur ile görüştüğünü öğrenen Solmaz, deliye dönmüştü. Nurullah’tan hesap soran Solmaz,Nurullah’ın açıklamalarından tatmin olmamıştı ve ikili arasında ciddi bir kavga yaşanmıştı.

Evleneceksen Gel’in yeni bölümüne ise Nurullah’ın hastanelik olması damgasını vurdu. Arkadaşlarını telaşlandıran hastane haberine açıklık getiren Nurullah, ufak bir rahatsızlığı olduğunu ve şuanda durumunun iyi olduğunu belirtti.

Merve ile zorlu bir ilişkiden çıkan Tayfun’a ise her gün talip geliyor. Merve ile Tayfun aşkının ne olacağı belli değilken, locadan da Merve’nin kalbinin halen Tayfun’da olduğu yorumları geldi. Öte yandan Tayfun ise talibi Tuğçe ile çaya çıkacak.

Biten aşklardan biri olan Güzel ve Gürkan aşkının ise son durumu hakkında meraklı bekleyiş sürüyor.

Gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5Haber.com  | Ankara

Evleneceksen Gel’de Son Bölümde Neler Yaşandı? Nurullah ile Solmaz Arasında Ne Oldu?

Show TV ekranlarında yayımlanan, binlerce takipçi tarafından merakla ve büyük bir ilgi ile takip edilen evlilik programı Evleneceksen Gel’in önceki 24 Kasım gününde yaşanan olaylar, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Büyük bir ilgi, merak ve sevgi ile izlenen evlilik programı Evleneceksen Gel’de 24 Kasım’da yine heyecan doruktaydı. Önceki gün yayınlanan bölümünde en çok merak edilen konulardan biride Nurullah ve Solmaz aşkı nereye gidiyor. Çift arasındaki aşk sona mı eriyor? Nurullah ve Solmaz birliktelikleri ve aşkları konusunda ne karar verecekler? Binlerce takipçinin merak ettiği bu soru, önceki gün yayınlanan programda izleyici ile paylaşıldı. Akıllarda kalan bir diğer soru ise Nurullah eski aşkı Gözde Nur’a geri mi dönecek yoksa, Solmaz ile olan ilişkisine geri mi dönecek? Solmaz ise dans ederken kendisine gül atan talibine ne diyecek.?

Önceki akşam yayınlanan Evleneceksen Gel’in yeni bölümünde Nurullah ilk aşkı Gözde Nur ile mutlu olduklarını dile getirirken, dün gece Solmaz’ı aradı. Nurullah’ın Solmaz’ı araması üzerine Evleneceksen Gel programında tedirgin dakikalar yaşandı.Gözde Nur, Nurullah’ın Solmaz’ı aradığını duyunca deliye döndü. Nurullah ise konu ile ilgili daha sonra yaptığı açıklamada Gözde Nur ile her şeyin yoluna girdiğini söyledi ama Gözde Nur bunu yalanladı ve gözyaşlarına boğuldu. Solmaz’ın ise ne yapacağı merakla beklenirken, stüdyoya Solmaz’ın halası telefonla bağlandı ve Nurullah’ın agresif biri olduğunu, bu nedenle Solmaz’ın onu ailesi ile tanıştıraya cesaret edemediğini söyledi.

5Haber.com  | Adana