Etiket arşivi: Evleneceksen Gel son bölüm

Evleneceksen Gel 27 Şubat’ta Nelet Yaşandı? Solmaz ile Anıl Kararını Açıkladı

Show Tv ekranlarının sevilerek takip edilen izdivaç programı Evleneceksen Gel’in son bölümü yine binlerce kişiyi ekran başına kilitledi. Peki Evleneceksen Gel’in önceki akşam ekranlara gelen son bölümünde neler yaşandı? Evleneceksen Gel’in 27 Şubat Pazartesi günü ekranlara gelen son bölümünde hangi olaylar yaşandı? Son haftalarda hep iki arada bir derede kalan ve bir türlü karar veremeyen Solmaz, son bölümde ne yaptı? İşte sevilerek takip edilen izdivaç programı Evleneceksen Gel’in 27 Şubat gecesi ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar.

Evleneceksen Gel’in bir önceki bölümünde hediye sürprizi yaşanmıştı. Anıl, önceki bölümde bir hediye alarak stüdyoya gelmiş ve hediyeyi Solmaz’a vermişti. Ancak daha sonra yaptığı konuşmada Anıl, bu hediyeyi Solmaz’ın annesine aldığını söylemişti. Alınan hediye karşısında ise aklında Gürkan olan Güzel’in de tepkisini çekiyor ve Güzel’de bu hediye karşısındaki tavrını gizleyemiyor. Bu durumu ise Solmaz değerlendiriyor ve Güzel hakkında üzüldüğünü dile getiriyor. Öte yandan bu hediye sonrasında Solmaz’ın annesi Cemile anım telefonlar programa bağlanarak Anıl’a teşekkürlerini iletiyor ve ona olan desteğinin devam ettiğini yineliyor.

Öte yandan Kaan ise dikkatleri üzerine tekrar çekmeyi başardı. Kaan yaptığı son konuşmasında Solmaz’a hitap etti ve ‘Keşke hiç sevmeseydim’ dedi. Yaptığı açıklamasında Anıl ile Solmaz arasında yaşananları yapmacık olarak değerlendiren Kaan’ın bu sözleri ise tescilleniyor ve Solmaz Anıl’dan vazgeçiyor. Solmaz’ın yeni taliplisi ise merak ediliyor.

5haber.com  | Ankara

Solmaz Nurullah’ı mı Yoksa Kaan’ı mı Seçecek? Evleneceksen Gel’de Kritik Karar (9 Ocak)

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran Evleneceksen Gel, önceki akşam ekranlara gelen son bölümünde de yine izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Ekranların en sevilen izdivaç programlarından olan Evleneceksen Gel’in son bölümünde yaşanan olaylar yine akıllarda bir sürü soru işareti bıraktı. İşte Evleneceksen Gel’in son bölümünde yaşanan olaylar.

Son dönemlerde Evleneceksen Gel’in gündem konusu haline gelmiş ve yayınlanan her bölümünde farklı bir entrika ile karşılaştığımız Solmaz-Kaan-Nurullah üçgeninde yine ipler gerildi. Son bölümde Nurullah’ın Solmaz’ın annesine ziyarette bulunması, yorumcular tarafından ‘kaleyi içten fethediyor’ açıklamasına neden olmuştu. Damat olarak Nurullah’ı isteyen Solmaz’ın annesi ise Nurullah’a sıcak davrandı. Öte yandan geçtiğimiz bölümde annesi ile görüşmesi üzerine Solmaz Nurullah ile tartışmıştı. Nurullah ise Solmaz’ın annesinin gönlünü fethetmişti ancak, Solmaz’ın babası ise damat olarak Kaan’ı istediği yönde bir tavır takındı. Bu gelişmeler sonrası artık bir karar vermek zorunda olduğunu hisseden Solmaz’ın vereceği karar herkes tarafından merakla bekleniyor.

Bu kararsızlık içinde cebelleşen Solmaz’ın kafasının karışıklığını fırsat bilen Nurullah’ta ona bir şiir okuyarak kafasını iyice karıştırdı.

Öte yandan iyi giden Oğuz ile Merve ilişkisini Merve’nin annesi bozdu. Annesi, Merve ile Oğuz’un görüşmeesine izin vermedi ve ilişki bitme noktasına kadar geldi.

Gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |Ankara

Evleneceksen Gel 3 Aralık’ta Neler Yaşandı-Kaan Solmaz’ı Ziyaret Etmedi

3 Ocak salı akşamı ekranlara gelen yeni bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Evleneceksen Gel’de, yeni yayınlanan bölümde yine birbirinden ilginç anlar yaşandı. Ekranlara geldiği ilk günden bu yana binlerce izleyici tarafından merakla takip edilen ve her bölümü büyük bir heyecanla beklenen Show Tv Ekranlarının vazgeçilmez programı Evleneceksen Gel’de bu hafta ekranlarda yine Nurullah-Solmaz-Kaan düğümü vardı.

Ekranlara gelen son bölümde Nurullah sinir krizleri geçirdi. Solmaz’ın Kaan’ı seçmesini başta kabullenmiş gibi görünse de, bu meseleyi hazmedemediği belli olan Nurullah, Solmaz’ın Kaan’ı seçmesi üzerine sinir krizleri geçirdi.

Önceki gün gerçekleşen çekimlerin sonrasında rahatsızlanan Solmaz, hastaneye kaldırıldı. Hastaneye götürülen Solmaz’ın başında ise Kaan değil, Nurullah vardı. Bu durum da apaçık gösteriyor ki Nurullah’ın Solmaz’a olan aşkı halen bitmemiş. Hastanede karşısında Kaan’ı bulmayı bekleyen Solmaz, Nurullah’ı görünce şaşkına döndü ve Nurullah’ın ise ilk sorusu Kaan nerede? oldu.

Solmaz ise bu soruya Kaan’a ulaşamadığını, Kaan’ın toplantıda olduğu şeklinde yanıt verdi. Kaan’ın bu hareketine çok sinirlenen Solmaz, bu sinirini Nurullah’a belli etmedi. Öte yandan Nurullah Solmaz’ı yeniden özel odaya çağırdı. Burada başta sakin konuşan ikili, daha sonra tartışmaya başladı. Son olarak da Kaan odaya girip Solmaz’ı dışarı çıkardı.

Oğuz ve Merve Görüşmesi de devam ederken tüm gözler Oğuz’un vereceği karara döndü. Bir diğer taraftan ise Gürkan’dan ayrılan Güzel, son bölümde Yusuf ile, Gürkan ise Funda ile görüşmeye başladı.

5haber.com  | Ankara

Evleneceksen Gel 30 Aralık’ta Neler Yaşandı? Nurullah ve Kaan’ın Solmaz Tartışması Seda Sayanı Bıktırdı

Show Tv ekranlarında, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir heyecan ve keyifle izlenen izdivaç programı Evleneceksen Gel, önceki gün ekranlara gelen yeni bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. İlginç gelişmelerin yaşandığı Evleneceksen Gel’in önceki yayınlanan bölümünün özeti 5haber.com farkıyla haberimizin devamında. Evlilik hayallerini gerçekleştirmek isteyen gelin ve damat adaylarının hırslı ve mücadeleci yapıları ile ön plana çıktığı izdivaç programı Evleneceksen Gel, önceki gün yayınlanan bölümünde seyircilere ilginç anlar yaşattı.

Yayınlanan son programda evlilik kararı alan Kamil ve Elif’in nikah töreni gerçekleşir. Evlilik programına gelmesinden kısa bir süre sonra Elif ile evlenme kararı alan Kamil, ailelerin katılı ile canlı yayında nikahını kıyar ve dünya evine girer.Bu gelişmelerin yanı sıra Özer ile Bahar arasında yaşanan tartışmalar devam eder. Özer, internet üzerinden Bahar’a gönderdiği mesajlarla atışmayı sürdürür. Son olarak tartışmalarında hep annesini suçlayan Bahar, annesinden özür dilerken programa telefonla bağlanan Özer’in annesi de Baharı kınar.

Hayrunnisa ise görüştüğü damat adayı ile uzlaşmaya varmak üzeredir ve yeni bir nikahın yakında olduğu bellidir. Öte yandan Nurullah ile Kaan arasında çekişme devam ederken, Songül ile Solmaz arasında da karşılıklı suçlamalar ve laf atmalar devam etmektedir.

Programın sunucusu Seda Sayan ise Nurullah ile Kaan arasındaki tartışmadan bıktığını ifade etti. Yusuf ise tartışmanın nedeninin Solmaz olduğunu söyler.

5haber.com  | Ankara

Evleneceksen Gel’in Son Bölümünde Heyecan Yine Doruktaydı-Son Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Evleneceksen Gel’in önceki akşam ekranlara gelen yeni bölümünde heyecan yine doruktaydı.

Önceki hafta ekranlara gelen final bölümünde Solmaz ile Nurullah aşkının bitip bitmeyeceği takipçiler tarafından merak ediliyordu. Peki önceki akşam yayınlanan Evleneceksen Gel programında neler yaşandı. Solmaz ile Nurullah aşkında son durum ne oldu. İkili nasıl bir karar verdi. Solmaz ile Nurullah aşkı buraya kadar mı? Binlerce izleyicinin bu sorulara cevap almasını beklediği Evleneceksen Gel 29 Kasım bölümü önceki akşam Show Tv ekranlarında yayınlandı.

Önceki hafta ekranlara gelen bölümünde Nurullah’ın ilk aşkı Gözde Nur ile görüştüğünü öğrenen Solmaz, deliye dönmüştü. Nurullah’tan hesap soran Solmaz,Nurullah’ın açıklamalarından tatmin olmamıştı ve ikili arasında ciddi bir kavga yaşanmıştı.

Evleneceksen Gel’in yeni bölümüne ise Nurullah’ın hastanelik olması damgasını vurdu. Arkadaşlarını telaşlandıran hastane haberine açıklık getiren Nurullah, ufak bir rahatsızlığı olduğunu ve şuanda durumunun iyi olduğunu belirtti.

Merve ile zorlu bir ilişkiden çıkan Tayfun’a ise her gün talip geliyor. Merve ile Tayfun aşkının ne olacağı belli değilken, locadan da Merve’nin kalbinin halen Tayfun’da olduğu yorumları geldi. Öte yandan Tayfun ise talibi Tuğçe ile çaya çıkacak.

Biten aşklardan biri olan Güzel ve Gürkan aşkının ise son durumu hakkında meraklı bekleyiş sürüyor.

Gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5Haber.com  | Ankara

Evleneceksen Gel’de Son Bölümde Neler Yaşandı? Nurullah ile Solmaz Arasında Ne Oldu?

Show TV ekranlarında yayımlanan, binlerce takipçi tarafından merakla ve büyük bir ilgi ile takip edilen evlilik programı Evleneceksen Gel’in önceki 24 Kasım gününde yaşanan olaylar, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Büyük bir ilgi, merak ve sevgi ile izlenen evlilik programı Evleneceksen Gel’de 24 Kasım’da yine heyecan doruktaydı. Önceki gün yayınlanan bölümünde en çok merak edilen konulardan biride Nurullah ve Solmaz aşkı nereye gidiyor. Çift arasındaki aşk sona mı eriyor? Nurullah ve Solmaz birliktelikleri ve aşkları konusunda ne karar verecekler? Binlerce takipçinin merak ettiği bu soru, önceki gün yayınlanan programda izleyici ile paylaşıldı. Akıllarda kalan bir diğer soru ise Nurullah eski aşkı Gözde Nur’a geri mi dönecek yoksa, Solmaz ile olan ilişkisine geri mi dönecek? Solmaz ise dans ederken kendisine gül atan talibine ne diyecek.?

Önceki akşam yayınlanan Evleneceksen Gel’in yeni bölümünde Nurullah ilk aşkı Gözde Nur ile mutlu olduklarını dile getirirken, dün gece Solmaz’ı aradı. Nurullah’ın Solmaz’ı araması üzerine Evleneceksen Gel programında tedirgin dakikalar yaşandı.Gözde Nur, Nurullah’ın Solmaz’ı aradığını duyunca deliye döndü. Nurullah ise konu ile ilgili daha sonra yaptığı açıklamada Gözde Nur ile her şeyin yoluna girdiğini söyledi ama Gözde Nur bunu yalanladı ve gözyaşlarına boğuldu. Solmaz’ın ise ne yapacağı merakla beklenirken, stüdyoya Solmaz’ın halası telefonla bağlandı ve Nurullah’ın agresif biri olduğunu, bu nedenle Solmaz’ın onu ailesi ile tanıştıraya cesaret edemediğini söyledi.

5Haber.com  | Adana