Etiket arşivi: fi 7. bölüm

Fi 7. bölümü yayınlandı (Fi dizisi 7. bölüm nasıl izlerim?)

Puhu Tv’de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenen Fi adlı dizinin 7. bölümü yayınlandı.

İnternette Puhu Tv platformu üzerinden yayınlanan ve yayınlanan son bölümleri ile binlerce kişiyi internet başına kilitleyen Fi dizisinin geçtiğimiz gün 7. 8 ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanın ardından Fi’nin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Ay Yapım tarafından Puhu Tv’de yayınlanan fragmnada 7. 8 ve 9. bölümlerin 19 Mayıs günü yayınlanacağı belirtilmişti.

Takipçi Rica Etti Serenay Sarıkaya Seslendi

Önceki gün sosyal medya hesabı üzerinden bir takipçi, Serenay Sarıkaya’ya seslenerek Fi’nin yeni bölümleri için 19 Mayıs tarihinin çok geç olduğunu söyledi. Takipçinin bu isteği üzerine Serenay Sarıkaya, Puhu Tv ve Ay Yapıma seslendi. Serenay Sarıkaya, en azından 7. bölümü erken yayınlanmasını istedi.

Serenay Sarıkaya’nın bu çağrısına Puhu Tv sessiz kalmadı ve kısa süre içinde Fi dizisinin 7. bölümünü yayınladı.

Fi Dizisi 7. Bölümü Puhu Tv’de

Puhu Tv’nin platformunda yayınlanan dizinin son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” https://puhutv.com/fi-7-bolum-izle “

Fi 7. 8 ve 9. Bölüm Fragmanı

Dizinin Teması

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir teması işleniyor. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebilendir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmaya başlar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yazar Azra Kohen’in bir dönem en çok satanlar arasında olan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryo olarak kaleme alınması ile, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi gibi tanınan ve sevilen isimlerin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle sadece puhutv’de.

5haber.com  | Ankara

Fi dizisi 7.8 ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı (Fi 7. 8 ve9. bölüm ne zaman?)

Puhu Tv’de yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi internet başına kilitleyen Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı her bölümü ile binlerce kişiyi internet başına toplayan Fi dizisinden yeni bölüm fragmanları geldi. Yaklaşık 2 haftadır beklenen bölümlerin fragmanları yayınlanırken yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. İşte Fi dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde yaşanacak olan olaylar ve yeni bölümlerin yayınlanma tarihi.

Puhu Tv’de yayınlanan Fi dizisinde tema olarak, bir adam bir kadını sever ve dünya değişir teması ele alınıyor. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmaya başlar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yazar Azra Kohen’in bir dönem en çok satanlar arasında olan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryo olarak kaleme alınması ile, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi gibi tanınan ve sevilen isimlerin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle sadece puhutv’de.

Yeni Bölümler Ne Zaman?

Fi dizisinin yeni bölümleri 19 Mayıs günü Puhu Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünü yayınlanır yayınlanmaz izlemek için Puhu Tv resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşte Fi Dizisinin Yayınlanan 7.8 ve 9. Bölüm Fragmanı

5haber.com  |  Ankara

Fi Dizisi 7. bölüm bugün yayınlanacak mı, Fi dizisi Puhu TV’de saat kaçta yayınlanacak?

Yayınlandığı ilk bölümden bu yana binlece kişi tarafından büyük bir heyecan ve ilgi ile izlenen Fi dizisinin, geçtiğimiz 21 Nisan tarihinde 4,5 ve 6. bölümleri yayınlandı. Dizinin son bölümlerinin yayınlanmasının ardından dizinin binlerce takipçisi, internet başına geçti ve Puhu Tv ekranlarında yayınlanan son bölümü izledi. Peki Fiz dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin son bölümlerini ne zaman yayınlanacak? İşte Fi dizisinin son bölüm detayları.

Güçlü oyuncu kadrosu ile gündemde çok konuşulan Fi dizisi, konuk oyuncuları ile de adından bahsettirmekte ve binlerce kişiyi internet başına kilitledi.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin rol aldığı Fi dizisinin geçtiğimz 21 Nisan günü 3 bölümü yayınlandı. Ünlü yazar Azra Kohen’in kaleme aldığı “Fi, Çi, Pi” adlı kitaplarından yola çıkılarak hazırlanan ‘Fi’ dizisinin 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin 7. bölümünün 28 Nisan Cuma günü Puhu Tv’den yayınlanması bekleniyor.

Fi Saat Kaçta?

Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümün bugün yayınlanması bekleniyordu. Ancak bu konuda bir gelişme yok. Son dakika haberi geldiği anda haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Fi Dizisi Son Bölümde Yaşananlar

Ozan Güven’in canlandırdığı Can’ın Duru’yu elde etmek için yeni yollara başvurur. Bu yollarda Can, rotayı rakibi Deniz’e çevirdi ve Kaya’ya onu araştırması yönünde talimat verdi. Duru ile arasındaki gerilim sürerken, sunduğu ilginç bir ortaklık teklifiyle de Deniz’in hayatındaki yerini sağlama alır. Geçmişten gelen bir kadın ise Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.

Duru ve Deniz ilişkisi, Can’ın oyunları sonrasında çıkmaza girer. Can sonunda aradığı fırsatı buldu ve karşısına çıkacak olumsuzluklardan habersiz bir şekilde, zafere emin adımlarla yürüdüğünü zannederken, beklenmedik cephelerden gelen darbeler ile sarsılır. Can’ın sakladığı sırrın izini süren Özge ise sonunda bir kanıta ulaşacaktır.

Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara