Etiket arşivi: fi 7. bölüm ne zaman

Serenay Sarıkaya Tweetledi: Fi 7. bölüm 19 Mayıs’tan önce mi yayınlanacak?

Puhu Tv’de yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir hayran kitlesi oluşturan Fi dizisinin yeni bölümleri büyük bir merakla beklenirken, geçtiğimiz gün yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Fi dizisi yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yeni bölüm tarihi de belli oldu.

4. 5 ve 6. bölümlerinin yayınlanmasının ardından yeni bölümleri büyük bir merak ve sabırsızlıkla bekleyen Fi dizisi takipçileri, internet üzerinde dizinin yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı İnternet ortamında yayınlanan ve buna rağmen on binlerce takipçisi olan Fi dizisinin 7. 8 ve 9. bölümü 19 Mayıs günü Puhu Tv’de yayınlanacak. Yayınlanan fragmanlarla dizinin yeni bölümleri için daha da heyecanlanan takipçiler, yeni bölümlerin bir an önce yayınlanmasını bekliyor.

Takipçisi İstedi Serenay Sarıkaya F’nin Yeni Bölümü İçin Devreye Girdi

Erdem Baş adlı bir Twitter kullanıcısı, sosyal medya üzerinden Fi dizisinin sevilen yıldızı Serenay Sarıkaya’ya seslendi. 19 Mayıs gününü bekleyemeyeceğiz diyen bu kullanıcıya yanıt gecikmedi. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, bu tweet’e cevap olarak Puhu Tv, Ay Yapım ve Vodafone Türkiye’ye senlendi. Serenay Sarıkaya, yayınladığı paylaşımında dizinin yeni bölümünün öne çekilmesinin mümkün olup olmayacağını sordu. İşte o paylaşımlar.

Fi Yeni Bölüm Fragmanı

Fi dizisinin yeni bölümlerinin fragmanı, geçtiğimiz gün yayınlandı. Fi’nin yeni bölüm fragmanına ulaşmak için lütfen TIKLAYIN

Son dakika haberlerinden, dizi haberlerinden ve magazin haberlerinden anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Fi dizisi 7.8 ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı (Fi 7. 8 ve9. bölüm ne zaman?)

Puhu Tv’de yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi internet başına kilitleyen Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı her bölümü ile binlerce kişiyi internet başına toplayan Fi dizisinden yeni bölüm fragmanları geldi. Yaklaşık 2 haftadır beklenen bölümlerin fragmanları yayınlanırken yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. İşte Fi dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde yaşanacak olan olaylar ve yeni bölümlerin yayınlanma tarihi.

Puhu Tv’de yayınlanan Fi dizisinde tema olarak, bir adam bir kadını sever ve dünya değişir teması ele alınıyor. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmaya başlar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yazar Azra Kohen’in bir dönem en çok satanlar arasında olan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryo olarak kaleme alınması ile, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi gibi tanınan ve sevilen isimlerin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle sadece puhutv’de.

Yeni Bölümler Ne Zaman?

Fi dizisinin yeni bölümleri 19 Mayıs günü Puhu Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünü yayınlanır yayınlanmaz izlemek için Puhu Tv resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşte Fi Dizisinin Yayınlanan 7.8 ve 9. Bölüm Fragmanı

5haber.com  |  Ankara