Etiket arşivi: fi fragman

Fi yeni bölüm fragmanına Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür’ün sahneleri damga vurdu (Fi yeni bölüm ne zaman saat kaçta?)

İnternet dizi platformu Puhu Tv üzerinden yayınlanan ve yayınlandığı her bölüm yüz binlerce kişi tarafından büyük bir merak ve heyecanla izlenen Fi dizisinin yeni bölüm fragmanları geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı.

Yayınlanan 7. 8 ve 9. bölüm fragmanlarının ardından yeni bölümler büyük bir heyecanla beklenirken, Puhu Tv, yeni bölümlerin 19 Mayıs tarihinde izleyici ile buluşacağını duyurmuştu. Ancak takipçilerin güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ya yoğun talipleri doğrultusunda Sarıkaya, Puhu Tv’ye ve Ay Yapıma bir tweet attı ve yeni bölümün erken yayınlanmasını sağladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 7. bölümün ardından 8 ve 9. bölümler beklenmeye başladı. 8 ve 9. bölümler için geri sayımda son günlere girilirken fragmanlar izleyici ile buluştu.

Serenay Sarıkaya’nın Sevişme Sahnesi Yeni Bölüme Damgasını Vuracak

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, filmlerde oynadığı ateşli sahnelerle sürekli olarak gündemde kendine yer bulurken, beklenen Fi 8 ve 9. bölümlerde yine böyle bir sahne ile karşımıza çıkacak. Yayınlanan fragmandan gördüğümüz kadarıyla yeni bölümde yine Serenay Sarıkaya rüzgarı esecek.

İzlenme rekorları kıran fragmanda Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür’ün ateşli sahnesi sosyal medya üzerinde günün konusu oldu.

Kerem Bursin’den Sevişme Sahnesi Açıklaması

Serenay Sarıkaya’nın sevişme sahneleri ile ilgili sevgilisi Kerem Bursin’e yöneltilen soruya Bursin şu şekilde cevap vermişti:

“Serenay’ın iş disiplinine hayranım. Kendini sürekli geliştiriyor. Biz oyuncuyuz. Birbirimizin işine saygılıyız. Böyle sahnelere takılmıyoruz, problem yok.”

Yeni Bölüm Ne Zaman? Nasıl İzlerim?

Fi dizisinin 8 ve 9. bölümleri Puhu Tv platformunda 19 Mayıs günü yayınlanacak.

5haber.com  | Ankara

Fi dizisi 7.8 ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı (Fi 7. 8 ve9. bölüm ne zaman?)

Puhu Tv’de yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi internet başına kilitleyen Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı her bölümü ile binlerce kişiyi internet başına toplayan Fi dizisinden yeni bölüm fragmanları geldi. Yaklaşık 2 haftadır beklenen bölümlerin fragmanları yayınlanırken yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. İşte Fi dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde yaşanacak olan olaylar ve yeni bölümlerin yayınlanma tarihi.

Puhu Tv’de yayınlanan Fi dizisinde tema olarak, bir adam bir kadını sever ve dünya değişir teması ele alınıyor. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmaya başlar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yazar Azra Kohen’in bir dönem en çok satanlar arasında olan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryo olarak kaleme alınması ile, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi gibi tanınan ve sevilen isimlerin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle sadece puhutv’de.

Yeni Bölümler Ne Zaman?

Fi dizisinin yeni bölümleri 19 Mayıs günü Puhu Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünü yayınlanır yayınlanmaz izlemek için Puhu Tv resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşte Fi Dizisinin Yayınlanan 7.8 ve 9. Bölüm Fragmanı

5haber.com  |  Ankara