Etiket arşivi: game of thrones ne zaman

Game Of Thrones Yeni Sezon Finali Hakkında Sophie Turner’den Şok Açıklama

Dünyada en çok izlenen dizi olan Game Of Thrones’in güzel oyuncusu Sophie Turner dizinin yeni sezonu ile ilgili flaş tüyolar verdi.

Yayınlandığı ilk sezonundan bu yana milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgi ve hayranlıkla izlenen Game Of Thrones’in son sezon hazırlıkları başladı. Hazırlıkların başlaması ile birlikte GoT takipçileri, internet üzerinden yeni sezonun ne zaman yayınlanacağını, yeni sezonda neler olacağını ve finalin nasıl olacağını araştırmaya başladı.

Dizi çekimlerinin geç başlayacağı haberleri ile üzülen takipçiler, Game Of Thrones’in 2019’da yayınlanacağı haberi ile daha da üzüldü.

Dizi çekimleri başlarken senaryosu oyuncularla paylaşılan dizide Sansa Stark karakterini canlandıran İngiliz Oyuncu Sophie Turner, dizinin son bölümleri ile ilgili flaş tüyolar verdi.

Güzel oyuncu Sophie Turner, yaptığı açıklamada final bölümünün çekimlerinin çok duygusal bir şekilde geçtiğini ve neredeyse tüm oyuncuların çekimler sırasında göz yaşları döktüğünü söyledi.

Düşünürken Dahi Tüylerim Diken Diken Oluyor

Dizinin yeni sezon çekimleri hakkında bilgi vermeye devam eden Sophie Turner, senaryoyu okurken bile tüm oyuncuların duygusallaştığını söyledi. Öte yandan senaryonun son satırlarına doğru duygusallığın arttığını söyleyen dizinin Sansa Stark’ı güzel oyuncu Sophie Turner “Şimdi düşünürken dahi tüylerim diken diken oluyor. İçindeyken gerçekten bir bitiş noktası olacağını görmüyorsunuz. Gerçek bir şok oldu. Çok üzücüydü, ama çok da gurur vericiydi” ifadelerini kullandı.

Acaba Bu Sezon Ölecek Miyim?

Sophie Turner, dizi çekimleri sırasında her oyuncunun “Acaba bu sezon ölecek miyim?” sorusunu sık sık sorduğunu belirtti.

2019’da Yayınlanacak

Turner daha önce Variety dergisine yaptığı açıklamada final sezonunun 2019’da gösterime gireceğini söylemişti.

5haber.com  | Ankara

Game Of Thrones Yeni Sezon Yayınlanma Tarihi Gecikiyor-İşte Got’un Yeni Sezon Gecikme Nedeni

Tüm dünya üzerinde son zamanların en çok izlenen dizisi olan Game Of Thrones’in yeni sezonun ne zaman başlayacağı ile ilgili bir iddia daha ortaya atıldı.

7. sezon son bölümü 30 milyondan fazla izlenen ve tüm dünyada izlenme rekorlarını alt üst eden Game Of Thrones’un, son bölümünün ardından takipçiler ve hayranlar yeni sezonun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Hayranların en çok merak ettiği konu olan Game Of Thrones’in yeni sezonunun ne zaman başlayacağı sorunu hakkında bir iddia daha ortaya atıldı.

Gündemde sürekli olarak 2019’da yeni sezon başlayacak iddiaları üzerinde dizi yapım şirketi bir açıklama yapmış ve final sezonunun net tarihinin belli olmadığını söylemişti. Yeni sezonun tarihinin net olmamasının nedenlerinden birinin Jon Snow’a hayat veren Kit Harington olduğu iddia edildi.

Game of Thrones ile kariyerinde zirveye çıkan genç oyuncu Kit Harington’ın set aşkı ve nişanlısı Rose Leslie evlilik planlarının Game of Thrones’un çekimlerine de etkisi olacağı öne sürüldü.

30 yaşındaki oyuncunun dizinin yapımcılarıyla görüştüğünü ve onlara evleneceğini bildirdiği hatta tüm ekibi düğüne davet ettiği belirtildi. Bu durumun da çekimlere bir süre tamamen ara verilmesi anlamına geldiğini konuşuluyor.

Çekimler Başladı

Alınan son bilgilere göre Game Of Thrones’in yeni sezon çekimlerinin başladığı belirtildi. Alınan son bilgilere göre dizinin 2018 sonlarında veya 2019 yılı başında yeni sezon ilk bölümünün yayımlanması bekleniyor.

5haber.com  | Ankara