Etiket arşivi: gamze özçelik şehit paylaşımı

Fırat Kalkanında Gamze Özçelik’in Beraber Fotoğraf Çektiği Selim Topal Şehit Oldu (Gamze Özçelik’in Şehit Acısı)

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik’in, geçtiğimiz ay Fırat Kalkanı Harekatı’nın devam ettiği bölgeye giderek askerlere destek olmuştu. Gamze Özçelik, o ziyareti sırasında askerler ile çektirdiği fotoğrafı instagram hesabından paylaşmıştı. Özçelik’in birlikte fotoğraf çektirdiği Piyade Uzman Çavuş Selim Topal’ın şehadet haberi önceki gün geldi. Piyade Uzman Çavuş Selim Topal, DEAŞ’ın düzenlediği hain saldırısı sonucu şehit oldu.

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, sosyal medya platformu Instagram hesabı üzerinden, Fırat Kalkanı Harekatınbda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Selim Topal’ın fotoğrafını paylaşıp acısını dile getirdi.

Özçelik, duygularını şu sözlerle dile getirdi;

“Lütfen gerçek olmasın.. Daha geçen gün konuştuk seninle… Şehit olan, gazi olan arkadaşların için ağlıyordun, mazlumlara üzülüyor, savaş altında yoklukla savrulan çocuklar için dertleniyordun. Yazıyorum şimdi sana ‘iyi misin’ diyorum; cevap alamıyorum. ‘İyi misin’ lütfen yazsana?… Dostum oldun sen benim. Hayri de seninle miydi? Söylesen ya! Hep düşünürdüm ‘sen şehit olsan ne yaparım’ diye. Gönlü güzel, yüzü güzel insan. ‘Umut olmak için oralardayız’ diyordun hep… Sizde ki nasıl bir vefa? İki günde iki gönüldaşımı kaybettim… Neden böyle oluyor söylesen ya? Neden sizleri yolcu bile edemediğim, uzakta olduğum zamanlar da gidiyorsunuz biri bana açıklasa ya? Allah’ım ailesine sabır ver… Allah’ım… Ahh…”

Son dakika haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara