Etiket arşivi: gel dese aşk

Gel Dese Aşk 2. Bölüm Fragmanı

Gel dese aşk  ilk bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği dizinin başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu Öykü Gürman, İlayda Çevik, Ertan saban gibi güçlü oyuncular rol almaktadır. Atv’nin yeni dizisi Gel Dese Aşk ilk bölümünde Murat ve Yasemin 20 yılı devirmiş evlilikleri vardır. Mutluluklarını deviren bir sır içten içe yemektedir.yeni bölüm fragmanını  sizler için hazırladık. Heyecanlı bir bölüm pazar akşamı ATV ekranlarında  olacak

Gel dese aşk 2. bölüm fragmanı

Gel Dese Aşk Oyuncuları Kimler?

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik’in yer aldığı gel dese aşk dizisinin ilk bölümü bu akşam yayınlandı. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizide 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesi anlatılacak. Gel Dese Aşk oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Gel Dese Aşk konusu ,

“Bahar, babasını hiç tanımadan annesi tarafından büyütülmüştür. Murat’ın ortağı Barlas’ın babası olduğunu öğrenince şirkete onunla yüzleşmeye gelir. Barlas tarafından hakaretler eşliğinde kapı dışarı edilir. Şirkette tesadüfen murat’la tanışır bahar. murat bu kızdan etkilenir. Aşk , Murat’ı çağırmıştır. Murat ilk aşkı çocuklarının annesi Yasemin’le ikinci baharı Bahar arasında arada kalır.

Gel dese aşk oyuncuları

İlayda Çevik

Bahar karateriyle diziye renk katıyor. 25 yaşında cıvıl cıvıl bir genç kız. Barlas’ın babası olduğunu öğreniyor ve onun kendisini terk etmesinin intikamını almak için çıktığı yolda kendini Murat’a aşık olmuş olarak buluyor.

 

 

Erkan Petekkaya

Dizide Murat karakteriyle 40 45 yaşlarında, evli iki çocuk babası. Karısı ile küçük kızının doğumundan sonra iyice birbirlerinden kopmuşlardır. Mutsuz bir evliliğin kölesi olmuşlardır. Bahar ile tanışması ile hayatı değişiyor.

Şebnem Bozoklu

Yasemin arakteriyle dizide rol alıyor. Evli iki çocuk annesi Kızının hastalığından sonra vicdan azabı yaşıyor. Hayatlarına Bahar’ın girmesi ile tüm dengeleri alt üst oluyor. önce kusursuz evliliği daha sonrada kendi ile ilgili bildiği tim gerçekleri yeniden yazacak.

 

Öykü Gürman

40 yaşkarında barlas’ın karısı sadi’nin kızı hayttaki en büyük tutkusu oğlu Onur, birde yüzüne yaptırdığı küçük dokunuşlar. Güzel ve genç görünmeye çalışan biri. kocasına delice aşık Bahar’ın hayalarına girmesi ile hayatları en çok dağılan oldu.