Etiket arşivi: haluk levent

Haluk Levent, Türk Robin Hood’un Erdoğan Uludağ olmadığını açıkladı

Birçok insana yardım etmesi ile bilinen Türk Robin Hood olarak değerlendiren gizemli kişinin kim olduğu gizemini sürdürüyor.

Türkiye’de birçok gece kondu mahallesine giderek veresiye defterlerini alıp borçları ödeyen, insanların kapısına para bırakarak gizemli hayırsever kim olduğunu saklayarak merak konusu oldu. Kimliğini gizleyen ve çoğu zaman çalışanları aracılığı ile yardım dağıtan gizemli kişinin Erdoğan Uludağ olduğu iddiaları ortaya atıldı. Erdoğan Uludağ’ın yaptığı bir röportaj sonunda sosyal medyada Türk Robin Hood olarak algılanması sonucunda övgülere maruz kaldı. Ancak çıkan haberlerden birini alıntılayan Haluk Levent gerçek Robin Hood’un kim olduğunun halen gizemini koruduğunu bu haberin ise yalan olduğunu belirtti. İşte Haluk Levent’in çıkan haber karşısında yaptığı yorum şöyle; “Böyle bir şey yok! Sevgili Erdoğan kardeşimiz de bir hayırsever ve o da zaten Robin Hood olmadığını söyledi.. Ben ise Robin Hood’u tanıyorum.. O isterse ismini açıklarım ama istemiyor..”

Erdoğan Uludağ kimdir?

CAGSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Erdoğan Uludağ, 43 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. İstanbul’da tekstil sektöründe çalışan Erdoğan Uludağ, Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile birlikte çalıştığını söyledi.

 

 

Sanatçı Haluk Levent’ten hayranlarına büyük jest

Ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya üzerine yaptığı son paylaşımlar ile yine adından bahsettirdi.

Sempatik kişiliği ve hayranlarını kırmaması ile çok sevilen Adanalı sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine mesaj yollayan bir kişiye yanıt verdi. Haluk Levent’e mesaj atan Şevket Taşözü isimli takipçi, “Abi Adana’da mısın sana bici bici ısmarlayayım” ifadesini kullandı. Haluk Levent ise Taşözü isimli kullanıcıya “‘1 Saat sonra Kazım Büfe’de seni bekleyeceğim. Gelmezsen bici ısmarlamazsan blok yiyeceksin benden” cevabını verdi.

Bu yazışmalar sosyal medya üzerinde yayıldı ve Haluk Levent’in hayranları belirtilen adreste buluştu. Saatler 01.14’ü gösterdiğinde ise Haluk Levent söz verdiği yere geldi.

Kendisini bekleyen hayranlarının yoğun coşkusu ile karşılaşan Haluk Levent, hayranları ile muzlu süt içti ve selfie çekti. Yaklaşık olarak 10 dakika büfede zaman geçiren Haluk Levent, basın mensuplarına, “Arkadaşlarıma muzlu süt ısmarlayacağım ondan geldim. Twitter üzerinden söz verdim” açıklamasını yaptı.

Son dakika haberlerinden, yaşam haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Adana