Etiket arşivi: hanife

Nihat Doğan’dan Hanife’ye Ağır Sözler: İstediğin Erkekle Oynaşsın

Söylediği hemen hemen her söz ile gündeme bomba gibi düşen ve sansasyon yaratmada sınır tanımayan ünlü şarkıcı Nihat Doğan’dan flaş bir açıklama daha geldi.

Daha önce infaz koruma memurlarına yönelik ettiği hakaretler ile gündeme gelen ve evlilik programlarının bilinen yüzü Hanife ile aralarında geçen tartışmalarla gündemdeki yerini kaybetmeyen Nihat Doğan, yaptığı son açıklamada yine Hanife’ye yüklendi.

Son günlerde gündemde sıkça konuşulan ve kapatılacağı iddia edilen, ancak ardından KHK ile ağır yaptırımların geleceği belirtilen evlilik programları tartışmasına Nihat Doğan’da dahil oldu. Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı televizyon programında sunuculuk görevi yapan şarkıcı Nihat Doğan, yaptığı son açıklamada Hanife’ye göndermede bulundu.

Evlilik programlarına KHK ile ağır yaptırımların geleceği yönünde haberler üzerine Nihat Doğan Hanife’ye göndermede bulunarak, sosyal medya hesabı Instagrram üzerinden ‘Artık istediği erkekle oynaşsın’ paylaşımını yaptı.

Hanife’nin Nihat Doğan Paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı Instagram’da bulunan durum güncellemesinde, isim vermeden Nihat Doğan’a tepki gösteren Hanife, “Kendine gel desem yarım saat kim olduğunu düşünecek insanlar için üzmeyelim birbirimizi” sözlerini söylemişti.

Çıkar Başörtünü O Bar Senin Bu Bar Benim Dolaş

Nihat Doğan daha önce de sunduğu programda Hanife ile ilgili, “Evlilik programları da kaldırılıyor, çıkar başörtünü o bar senin bu bar benim gez. Artık istediğin erkekle oynaşırsın” sözleri gündemde büyük ses getirmişti.

5haber.com  |  Ankara

Hanife “Zuhal Topal’la” Programına Neden Veda Etti

Fox Tv ekranlarının büyük bir beğeni ile takip edilen izdivaç programı olan Zuhal Topal’la programında yaptığı açıklamalar ve konuşmaları ile sosyal medya da geniş yer bulan gelin adayı Hanife, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı açıklama ile programa artık devam etmeyeceğini belirtti.

Fox ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından büyük bir ilgi ve merakla takip edilen “Zuhal Topal’la” programının fenomen gelin adayı Hanife’nin, son günlerde yayınlanan bölümlerde programda olmadığı fark edilince internet üzerinde en çok aranan isimler arasında yer aldı. Programın binlerce takipçisi, internet üzerinden yaptığı aramalarda, Hanife’nin Zuhal Topal’la programına neden katılmadığı sorusunu araştırmaya başladı. Önceki günlerde sosyal medya da yayınlanan bazı haberlerde başka bir programa anlaştığı iddialarının gündemde dolaşmasının ardından Hanife, bu iddialara sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yanıt verdi.

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımı ile artık Zuhal Topal’la programında katılmayacağını söyleyen Hanife, başka bir Tv kanalı ile de anlaşmadığını, yakında sosyal medya hesabını da kapatacağını belirtti. İşte Hanife’nin sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı not:

“Herhanfgi bir TV programı ile kesinlikle bir bağlantım yoktur. Bulunduğum proğramı başka bir programa geçmek için bırakmış değilim. Eğer bir programa çıkacak olsam bulunmuş olduğum programa çıkarım. Ama sağlığım iyi olmadığı için artık proğrama ilerleyen zamanda da devam etmeyeceğim. Üzerimde hakkı olan bana emek veren güzel günler geçirdiğim herkesten Allah razı olsun. Hakkımda yapılan olumsuz yorumlar beni ve ailemi üzüyor bu sebepten takında sosyal medya hesabımı kapatacağım.”

(kaynak: Milliyet)

5haber.com  | Ankara