Etiket arşivi: hemşire alımı

Başbakan Yıldırım Açıkladı: “36 Bin Sağlık Personeli Alımı Yapılacak”

Kilis’te düzenlenen AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’ne katılan AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, burada önemli açıklamalarda bulundu.

Kamuya personel alımına değinen Başbakan Binali Yıldırım, yeni yılda toplamda 110 bin personel alımı yapılacağını söyledi. Başbakan Binali Yıldırım, 36 bin sağlık personeli, 20 bin öğretmen, Adalet Bakanlığına 15 bin personel, 9 bin 500 diyanet ve diğer kamu personelleri dahil 110 bin personel alınacağını açıkladı.

Açıklamasında Başbakan Yıldırım açıklamasında özetle şu ifadeleri kullandı:

“2018’de devletin verdiği hizmetlerin daha kaliteli, daha eksiksiz bir şekilde yerine getirilebilmesi için Sağlık Bakanlığı’na 36 bin, Milli Eğitim Bakanlığı’na 20 bin, Adalet Bakanlığı’na 15 bin, Diyanet İşleri Başkanlığı’na 9 bin 500, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 10 bin 900, üniversitelerimize 4 bin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na 2 bin ve üniversite hastanelerine 7 bin yeni personel alınacak. Böylece bütün kurumlarımızda 110 bin yeni memur alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye, demokrasi ve refah yolunda asla geri adım atmayacak. Her kim ‘AK Parti’ye muhalefet edeyim’ diye Türkiye’ye muhalefet ederse mutlaka mahcup olur. Bunu geçmişte herkes gördü, gelecekte de herkes görecek. Meşru hükümete, seçilmiş Cumhurbaşkanına karşı söylenen her gayrimeşru söz, Türkiye’ye karşı söylenmiştir, bu böyle bilinmelidir.”

Sağlık Bakanlığına 36 Bin Personel Alınacak

Başbakan Yıldırım, yaptığı açıklamada Sağlık Bakanlığına 36 bin personel alımı yapılacağını söyledi. Daha önce de Sağlık Bakanı Ahmet Demircan yeni yılda sağlık personeli alımı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

”2018 yılı içerisinde, 9 bin doktor atayacağımızı tahmin ediyoruz en azından, onlar zaten otomatik, mecburi hizmetten dolayı alıyoruz. 27 bin ebe ve hemşire kadrosu oluşturmaya gayret ediyoruz ve bunu tamamlayacağız inşallah. Taşeronlarla ilgili yasal düzenlemenin bitmesini bekliyoruz. ”

İlanlar yayımlandığı anda haberdar olmak için;

5HABER.COM ANDROİD UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com | Ankara

Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu Kamu Personel Alımı Yapıyor (Başvuru Özel Şartları)

Çukurova Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı resmi sayfası üzerinden yayımladığı ilan ile en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapacağını duyurdu.

DPB üzerinden geçtiğimiz gün yayımlanan ilanda Çukurova Üniversitesi hemşire, sağlık teknikeri ve sağlık teknisyeni pozisyonlarında istihdam etmek üzere 38 personel alımı yapacağını duyurdu. Alınacak personellerin 26’sı hemşire, 2’si anestezi teknikeri, 1’i radyoloji, 2’si tıbbı görüntüleme teknikeri, 6’sı tıbbi laboratuvar teknikeri, 1’i sağlık fizikçisi pozisyonunda istihdam edilecek.

Başvuru Genel Şartları

İlana başvuru yapacak adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması,  Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması, askerlikle ilgisi bulunmaması, askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirmiş olması, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olması gerekmektedir.

KPSS Şartı

Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2016 KPSSP3 grubu puanı, Ön Lisans Mezunları İçin 2016 KPSSP93 Puanı, Ortaöğretim Mezunları İçin 2016 KPSSP94 Puanı esas alınacaktır

Başvuru Özel Şartları

*Aranan nitelikleri belgelemek zorunludur.
1-Cardio Pulmoner Resusitasyon Belgesi
2-Neonatal Resusitasyon Programı Belgesi
3-Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Programı Belgesi
4-Hemodiyaliz Hemşireliği Sertifikası
5-Göz Banka Teknisyeni Yeterlilik Sertifikası
6-Speküler Mikroskopi Sertifikası

Başvuru

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte 25 Aralık tarihine kadar üniversitenin Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna şahsen teslim etmesi gerekmektedir.

# Başvuru formu (Üniversitenin web adresinden alınacak)
# Kimlik fotokopisi,
# Mezuniyet belgesinin fotokopisi,
# 1 fotoğraf,
# Taahhütname,
# KPSS sonuç belgesi (Üniversitenin web adresinden alınacak)

Başvuru sonuçları, başvuruların sona ermesinin ardından sonraki bir hafta içinde üniversitenin resmi internet sayfasından duyurulacak.

Memur alım haberleri için 5haber’i takipte kalın.

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com | Ankara

CTE En Az Lise Mezunu Sağlık Memuru Alımına Kimler Başvurabilir? KPSS ve Mezuniyet Şartı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezunu personel alımı yapılacağı belirtildi. 

CTE resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan memur personel alım ilanında 58 sağlık memuru alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru Şartları

# Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

# Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

# Adli sicil kaydı bulunmaması,

# Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

# Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak,

# Atanacağı görevi yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmaması,

# Merkezi sınavdan (KPSS) en az 70 puan almak,

# Yapılacak sınavın son başvuru tarihi olan 25/10/2017 itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olmak ve Merkezî sınavın (KPSS-2016) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla; infaz ve koruma memurları için 30 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1986 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.); teknisyen, büro personeli (ceza infaz kurumu katibi), destek personeli (aşçı, kaloriferci, şoför) için ise 35 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1981 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)

# Hizmet göreceği sınıfla ilgili özel kanun veya diğer mevzuatta aranan şartları taşımak.

# Meslek liselerinin hemşirelik, toplum sağlığı veya acil tıp teknisyenliği bölümlerinden ya da bu bölümlerin lisans veya önlisans programlarından mezun olmak,

Başvuru Şekli

İlana başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 24 Ekim olarak açıklandı. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki evraklarla birlikte Adalet Komisyonlarına müracaat etmesi gerekmektedir. (Başvurular Türkiye genelindeki tüm  Adliyelerde yapılmaktadır.)

# Başvuru formu,
# KPSS sonuç belgesi,
# Mezuniyet belgesi

Alım yapılacak İller ve sayı dağılımı ekte verilmiştir.

Sözleşmeli pozisyonlar için sınav izni verilen komisyonlar (Sınav Merkezleri)

Memur alımı haberlerinden haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Facebook Grubu için TIKLAYIN
Facebook Sayfası için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara

Sağlık Bakanlığı Yeni Memur Personel Alımı Açıklaması Geldi (Ek Atama Olacak mı?)

Sağlık Bakanlığından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamada yeni personel alımı ile ilgili müjde geldi.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, katıldığı bir programda yaptığı konuşmasında, Sağlık Bakanlığına personel alımı müjdesini verdi.  Bakan Demircan’ın personel alımları ve hali hazırdaki güvenlik soruşturmasındaki adayları yakından ilgilendiren açıklamaları şu şekilde;

“Bütçeyi iki taraflı olarak değerlendireceğiz. Birincisi, oluşan genişlemeyi en önemli konuları öne çekerek kullanacağız, aynı zamanda tasarruf da yapacağız. En son tasarruf yapılacak alan sağlıktır ama yine de yapılır. Neden? Çünkü, kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanmak zorundayız.Evet, bütçede alım var, rakamlar bütçe kesinleşip verildiğinde daha net olacak. Personel açağımızı kapatmaya yönelik geçen seneye göre daha fazla alım olacak.Elimizde olmayan nedenlerle OHAL dönemini yaşıyoruz. Güvenlik soruşturmasız atama yapılmıyor.

Önce atayalım sonra güvenlik soruşturması gelsin yöntemi olmuyor, önce güvenlik soruşturması. Uzadı, biz gayret ettik, bakan arkadaşlarımızla görüştük ve imkan ölçüsünde hızlandı. Gelenlerin atamalarını yaptık. Tabii, engel teşkil varsa yapamadık. Gerekli işlemler, o ayrı bir şey ancak o kişilerin bir kısmının güvenlik soruşturması daha gelmedi. Bekliyoruz, gelince hemen atamalarını yapıyoruz. Gelip de ‘Tekrar değerlendirilsin’ dediklerimiz var. Bu değerlendirme de gelince son şekli verilecek. Bu bizim için gerçekten önemli. Çünkü, bizim personele ihtiyacımız var. Bu güvenlik soruşturmalarının bitmesi bizi de rahatlatıyor.”

Sağlık Bakanlığı Ek Ataması Bekleniyor

Geçtiğimiz ay sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan  AK Parti Milletvekili Mahmut Kaçar Sağlık bakanlığı 2017 yılı ek atama ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

“Son günlerde Sağlık Bakanlığında yeni sağlık personeli alımı olup olmadığı ile ilgili yoğun sorular gelmekte olup, konuyla ilgili; Sağlık Bakan yardımcımızla yaptığımız görüşmede 2017 yılı içerisinde atama yapmak üzere Maliye Bakanlığından sözleşmeli personel kadrosu talep edildiği, talebin Maliye Bakanlığınca onaylanması halinde 2017 yılı içerisinde sağlık personeli alımı yapılacağı ifade edilmiştir”

Memur alımı haberlerinden haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Facebook Grubu için TIKLAYIN
Facebook Sayfası için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara

Celal Bayar Üniversitesi En Az Lise Mezunu Personel Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi, geçtiğimiz gün Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı ilan ile sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu.

Yayımlanan personel alım ilanında Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere 18 sağlık meslek lisesi mezunu, 6 yüksekokul mezunu hemşire, 1 Biyolog, 4 sağlık teknikeri, 3 sağlık teknisyeni, 2 ebe olmak üzere toplamda 34 sağlık personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru Şartları

# Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

# Kamu haklarından mahrum olmamak,

# Süresi geçmiş veya affa uğramış olsalar bile TCK’nın 53. maddesinde belirtilen suçları işlememiş olmak,

# Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak

# Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak,

# Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak,

# 2016 KPSS’ye girmiş olmak, ((Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacaktır)

# Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

# Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

Başvuru Özel Şartları

Manisa Celal Bayar Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı ilanında bulunan pozisyonlara başvuru yapacak adaylarda aranan özel şartlar için TIKLAYIN

Başvuru Şekli ve Son Tarihi

Sözleşmeli personel alımı için başvurular 5 Eylül mesai bitimine kadar aşağıdaki evraklarla birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

# Başvuru formu,
# Öğrenim Belgesi,
# KPSS sonuç belgesi,
# Deneyim Belgesi,
# Sertifikalar.

Memur alım haberlerinden haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara

Süleyman Demirel Üniversitesi 55 Sağlık Personeli Alımı Başvurusu İçin Son Gün: 21 Ağustos 2017

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanına başvurular sona eriyor.

DPB’de yayımlanan personel alım ilanında Süleyman Demirel Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ön lisans mezunu sağlık personeli alımı yapacağı belirtildi. Alınacak personellerin 40’ı hemşire, 2’si fizyoterapist, 4’ü anestezi teknikeri, 1’i odyolog, 3’i Tıbbi görüntüleme teknikeri, 3’ü  Tıbbi Laboratuvar teknikeri, 1’i elektrofizyolog, 1 perfüzyon personeli olmak üzere toplamda 55 personel alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru Şartları

# Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

# Kamu haklarından mahrum olmamak,

#  Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

# Görevini yapmaya engel akıl hastalığı bulunmaması,

#  2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3 puanı, ön lisans
mezunlarında KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

#  Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Başvuru Özel Şartları

Başvuru Şekli ve Tarihi

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuruları için son gün 21 Ağustos Pazartesi olarak açıklandı. İlana başvurular şahsen yapılacak olup müracaatlar, aşağıdaki evraklarla birlikte SDÜ Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Başvuru Esnasında İstenen Evraklar

# Başvuru formu,
# Nüfus Cüzdan fotokopisi,
# Mezuniyet belgesinin fotokopisi,
# 2016 KPSS sınav sonuç belgesi.
# Mesleki tecrübe belgesi
# Perfüzyonist yetki belgesi(Sağlık Bakanlığınca Onaylı)

Son dakika haberlerinden, memur alım haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com  |Ankara

Devam Eden Sağlık Personeli Alım İlanları: 185 Memur Personel Alımı Yapılıyor

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanlarda sağlık personeli alımları yapılacağı belirtildi. 

Kamu kurum ve kuruluşları, DPB üzerinden yayımlanan ilanlarla çok sayıda personel alımı yapıyor. İşte yayımlanan ilanların detayları.

Akdeniz Üniversitesi 75 Personel Alımı Yapıyor: Son Gün 9 Ağustos

Akdeniz Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 70 lisans 5 ise lise mezunu hemşire alımı yapılacağı bildirildi. Yayımlanan ilana başvurular 9 Ağustos Çarşamba günü sona erecek. İlgili ilana başvuru yapacak adayların başvurularını şahsen yapmaları gerekmektedir. İlan metnine gitmek için TIKLAYIN

Bozok Üniversitesi 5 Sağlık Personeli Alımı: Son Gün 9 Ağustos

Bozok Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 5 lisans mezunu hemşire alımı yapılacağı bildirildi. İlana başvuru yapacak adayların 9 Ağustos mesai bitimine kadar Üniversite personel daire başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. İlan metnine gitmek için TIKLAYIN

KTÜ 18 Personel Alıyor

Karadeniz Teknik Üniversitesi 18 personel alımı için ilan yayımladı. İlana başvurular 15 Ağustos günü sona eriyor. İlan metnine gitmek için lütfen TIKLAYIN

İstanbul Üniversitesi 32 Sözleşmeli Personel alıyor

İstanbul Üniversitesi tarafından DPB’de yayımlanan ve başvuruları 17 Ağustos’ta sona erecek olan sağlık personeli alımının ilan metnine gitmek için lütfen TIKLAYIN

SDÜ 55 Sağlık Personeli Alıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi yayımladığı ilan ile 55 sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanın detayları ve başvuru bilgisi için lütfen TIKLAYIN

Yayımlanan ilanlara başvurular şahsen yapılmakta olup, adayların eklerde belirtilen evraklarla birlikte Üniversite Personel Daire Başkanlıklarına müracaat etmeleri gerekmektedir.

Personel alım ilanlarından haberdar olmak için 5haber.com adresini sosyal ağlardan takip edin.

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara

Hacettepe Üniversitesi 39 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Hacettepe Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında en az ön lisans mezunu sağlık personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Hacettepe Üniversitesinin dpb.gov.tr adresi üzerinden yayımladığı ilanda 25 Hemşire, 2 Diyetisyen, 2 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, 1 Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni, 2 İlk ve Acil Yardım Teknikeri, 2 Patoloji Laboratuvar Teknikeri, 2 ön lisans mezunu anestezi teknikeri, 1 Gıda Teknikeri, 3 Programcı olmak üzere toplamda 39 sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuru Şartları

# Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

# Taksirli suçlar hariç olmak üzere; adli sicil kaydının bulunmaması,

# Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak,

# 01.01.1982 ve sonrası doğumlu olmak,

# 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 53. maddesine göre görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,

# Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır herhangi bir kurumda sözleşmeli personel olarak çalışmamış olması gerekir.

Başvuru Şekli

İlgili alıma başvuruda bulunacak adayların Hacettepe Üniversitesi C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne
nüfus cüzdanı ile fotokopisi, diploması veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmez.

Son Başvuru Tarihi

İlgili personel alımına başvurular 14 Temmuz günü sona erecektir.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Cumhuriyet Üniversitesi En Az Lise Mezunu 77 Sağlık Personeli Alımı Başvuruları İçin Son Günler!

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden geçtiğimiz hafta bir ilan yayımlandı.

Üniversite Rektörlüğü tarafından DPB üzerinden yayımlanan personel alım ilanında lisans mezunu 18, lise mezunu 40 hemşire, 3 ebe, 1 diyetisyen, 12 sağlık teknikeri, 1 büro personeli, 2 aşçı almak üzere toplamda 77 personel alımı yapılacağı belirtilmişti. İlana başvurular geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Devam eden başvurular için son tarih ise 5 Temmuz olarak açıklandı.

Başvuru Şartları

# 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki genel şartları taşıyor olmak.

# 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak, ( Lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lise mezunları için KPSSP94 puanları esas alınacaktır.)

# Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak.

# Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmaması

# Hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Başvuru Özel Şartları

Başvuru Şekli

Cumhuriyet Üniversitesi en az lise mezunu personel alımına başvurular devam ediyor olup son başvuru tarihi 5 Temmuz mesai bitimi olarak belirlendi.  İlgili alıma başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen evraklar ile birlikte Cumhuriyet Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Esnasında İstenen Belgeler

# Başvuru formu
# Öğrenim belgesi
# 2016 KPSS sonuç çıktısı
# Sertifika, çalışma belgesi ve sigorta döküm cetveli

Sağlık personeli alım ilanlarından, memur alım ilanlarından ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber’i sosyal ağlardan takipte kalın.

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara