Etiket arşivi: içerde 28. bölüm

İçerde 28. Bölüm Tek Parça (İçerde Dizisi 28. Bölümde Ne Oldu? (İçerde 28 Bölüm)

Shot Tv ekranlarının sevilen dizisi İçerde, önceki akşam ekranlara gelen son bölümü ile binlerce seyirciyi ekran başına kilitledi. Dizinin binlerce takipçisi, Pazartesi gününü iple çekerken, diziyi ekran başında izleyemeyen binlerce takipçi de dizinin son bölümü internet üzerinde araştırmaya başladı. Peki İçerde son bölümünde neler yaşandı? İçerde 28. bölümde hangi olaylar yaşandı? İçerde 28. bölümü tek parça olarak nasıl izlerim? İşte İçerde dizisinin son bölümü hakkında detaylı bilgi.

İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Füsun, Mustafa ve Melek’i kurtarmak için Kudret’i ikna etmek üzere onun evine gider. Kudret’in, Melek’i eve gönderdiğinden ise haberi yoktur.

Binlerce kişinin ekran başında büyük bir heyecanla beklediği dizide diğer tarafta Celal, Mustafa’nın öldüğünü düşünerek Kudret’i ve kim varsa herkesi öldürtmek için çoktan adamlarını göndermiştir. Füsun tehlikeden habersizdir. Sarp durumu son anda öğrenip engel olmaya çalışır. Celal çocuklarını kaçıran Kudret’e yaptıklarından dolayı çok öfkelidir. Onu öldürmeden rahat etmeyecektir. Davut, Fulya’yı kullanarak Kudret’e büyük bir tuzak hazırlar.

İçerde 28. Bölümü Tek Parça Olarak İzlemek için Aşağıda Yer Alan Bağlantı Adresini Kopyalayarak Yeni Sekmede Açabilirsiniz.

” http://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/icerde-sezon-1-bolum-28-izle/32880 “

Söz ve İsimsizler ile Kapıştı

Kanal D ve Star Tv’nin yeni dizileri Söz ve İsimsizler ile aynı günde olan İçerde dizisinin reyting sonuçları ise merak ediliyor.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara