Etiket arşivi: içerde son bölüm

İçerde dizisi 11 İçerde son bölüm 2017 yayımlandı. -İçerde 12. bölüm fragman

Show Tv ekranlarının en sevilen ve büyük bir beğeni ile takip edilen dizisi İçerde, son bölümü ile ekranlara geldi. Binlerce kişinin büyük bir merakla beklediği 38. bölümü ile yayınlanan İçerde’yi ekranlarda on binlerce kişi izlerken diziyi ekranlarda kaçıran bir o kadar da takipçi, hem ekranlara gelen son bölümü araştırmaya başladı. İşte İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve İçerde’nin bölümü ile ilgili deatat

İçerde’nin ekranlarıCelal, Yılmaz Kardeşlerin birbirlerini bulduklarını öğrenmiştir. Bu gerçek karşısında öfkeden deliye dönen Celal, ona oyun oynayan Sarp ve Mert’ten intikamını almaya kararlıdır. Celal, işini bu sefer şansa bırakmaz ve Yılmaz Kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çeker. Bu sırada gözler büyük gerçeği henüz bilmeyen Eylem’e çevrilir. Eylem’in, Mert’in aslında Umut olduğunu öğreneceği an heyecanla beklenirken, Sarp da Yusuf Müdür’ü öldürmediğini kanıtlamanın bir yolunu keşfeder. Bu esnada çiftlik evinden kaçan Yeşim ise sürpriz birinden beklenmedik bir anda yardım ister.

İçerde dizisinin yeni bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/icerde-38-bolum-2-fragmani/37488

İçerde dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı. Dizi’nin yeni bölümü hakkıjü

5haber.com  |Ankaraaaaa

İçerde 37. bölüm fragmanı yayında (İçerde yeni bölüm flaş sahneler-Büyük Finale Son 3)

Ekranların en sevilen ve her hafta reyting rekolarını alt üst eden dizisi İçerde’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yüz binlerce kişinin büyük bir merakla beklediği İçerde yeni bölüm fragmanında bir birinden heyecanlı sahneler yer alırken yeni bölümün yayınlanacağı 5 Haziran Pazartesi günü iple çekilmeye başlandı.

Büyük finale son 3 bölüm kala heyecan dorukta. ‘Mert, yıllardır özlemini çektiği annesi Füsun’a kavuşuyor.’ Notu ile paylaşılan İçerde 37. bölüm fragmanı şu şekilde:

Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

İçerde’nin geçtiğimiz Pazartesi günü ekranlara gelen son bölümünde yıllardır birbirlerinden nefret eden Sarp ve Mert, büyük gerçeği öğrenmişlerdir. Küçük yaşta yolları ayrı düşen Yılmaz Kardeşler, Coşkun sayesinde birbirlerine bulmuşlardır. Ancak önce Celal’in işini bitirmeleri gerekmektedir. “İçerde” olan Mert, Celal’in ona her “evlat” deyişinde öfkeden köpürürken, polis olduğunu kanıtlayamayan Sarp kaçak durumuna düşmüştür. Polis ve Celal, Sarp’ın peşine düşerken iki kardeş Celal’e karşı birlikte mücadele ederler. Ancak Celal’le yüzleşmek isteyen bir kişi daha vardır: Kudret! Celal’in mahallesine giderek ona meydan okuyan Kudret için artık hesap günü gelmiştir. Kudret’e göre güneş yarın ya kendisi ya da Celal için doğacaktır.

İçerde dizisi yeni bölümü ile 5 Haziran Pazartesi günü saatler 20.00’ı gösterdiğinde ekranlara gelecek.

İçerde 19 Haziran günü yayınlanacak bölümü ile sezon finali yapacak.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, yerel haberlerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İçerde sezon finali ne zaman? Sezon finaline kaç bölüm kaldı?

Show Tv ekranlarının en çok izlenen ve her hafta reyting rekorlarını alt üst eden İçerde dizisinin yapım şirketi Ay Yapım’dan bir açıklama geldi ve dizinin sezon finalini ne zaman yapacağı belli oldu.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral ve Mustafa Uğurlu tanınan ve sevilen oyuncuların paylaştığı İçerde dizisi, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir heyecan ve ilgi ile takip ediliyor. Yaz sezonuna girilmesi ile birlikte birçok dizi sezon finali yaparken İçerde’nin ne zaman sezon finali yapacağı büyük bir merak konusuydu.

Beklenen açıklama geldi ve İçerde dizisinin 19 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek bölümü ile sezonu kapatacağı  belirtildi.

Ödüllü Köstebek adlı filmin uyarlaması olan yapım, farklı insanlara ve amaçlara hizmet eden birbirinden habersiz iki kardeşin yaşadıklarını ekranlara uyarlıyor. Son dört bölümüyle ekranlarda arzı endam eden ve reyting sıralamasında üst seviyelerden düşmeyen İçerde’nin büyük finalinde neler olacağı, Yılmaz kardeşlerin birbiri hakkındaki gerçeği öğrenip öğrenmeyeceği ise dizinin hayranlarının kafasındaki en büyük soru işareti.

5haber.com | Ankara

İçerde 35. bölümde Sarp’a büyük şok! (İçerde 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Show ekranlarının en sevilen ve her hafta reyting rekorları kıran İçerde dizisi, bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. İçerde dizisinin yeni bölümüne saatler kala yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak olaylar araştırılmaya başlandı. Peki İçerde dizisi yeni bölüm fragmanını nasıl izlerim? İçerde dizisinin ekranlara gelecek yeni bölümünde hangi olaylar yaşanacak? İşte İçerde dizisinin yeni bölümünde yaşanacak olaylar ve yeni bölüm fragmanı.

İçerde dizisinin yeni bölümünde Melek’in ardından babası gibi bildiği Yusuf Müdür’ün ani ölümü ile sarsılan ve büyük bir şok yaşayan Sarp, büyük bir yıkım yaşar. Öte yandan tüm deliller, Yusuf Müdür’ü Sarp’ın öldürdüğüne işaret etmektedir.

Tüm delillerin Sarp’ı göstermesi sonrası Sarp, kendini nezarethanede bulur. Sarp, tüm organize ekibi hem suçsuz hem de polis olduğuna inandırmak zorunda kalırken işi hiç kolay değildir. Ancak Sarp’ın yaşadığını öğrenen Celal intikam ateşiyle nefes aldığı sürece bu hiç de kolay olmayacaktır. Sarp, Celal’den Yusuf Müdür’ün intikamını almaya kurulu bir bombaya dönüştü. Yusuf Müdür’ün ölümünü kaldıramayan Mert ise kendiyle büyük savaş içine girer. İçinde gelgitler yaşayan Mert’e gelen beklenmedik bir telefon, onu harekete geçirir. Bu telefon “içerde” tüm dengeleri değiştirecek, ekran başındakiler için de büyük bir sürprize yol açacaktır. Tüm detaylar ve sorularınızın cevabı bu akşam saat 20.00’da Show ekranlarında yayınlanacak.

İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı

İçerde dizisi 36. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayımlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İçerde 34. bölümü yayınlandı (İçerde son bölümde ne oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi İçerde, önceki akşam ekranlara son bölümü ile geldi. On binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen İçerde dizisi, yayınlanan son bölümü ile yine nefesleri kesti. İçerde’nin son bölümünü ekran başında izleyemeyen binlerce takipçi ise diziyi izlemek için internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünün detayları, son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları.

İçerde’nin 15 Mayıs akşamı ekranlara gelen bölümünde, Mert’ ile Sarp arasında başlayan kıran kırana geçen düellosu, ikisinin de bu durumdan sıyrılması ile ancak sona erer.

Ancak iki cephe arasındaki savaş, Celal’in Füsun’u kaçırması olayı ile daha da kızışır. İlk hedefi Kudret olan Celal’in gözünü, Sarp’ı ve tüm sevdiklerini yok etme hırsı bürüyecektir. Annesi Füsun’un kaçırıldığını öğrenen Sarp, harekete geçtiğinde tek başına olmayacaktır. Vicdanı ile mantığı arasında sıkışıp kalan Mert ile Sarp, bir kez daha yan yana mücadele edeceklerdir. Bu esnada Kudret, kaçmayı başarırken iki cephe arasındaki savaş ise kardeşleri yeniden karşı karşıya getirecek ve savaşın seyri, bir kişinin hayatını kaybetmesiyle bambaşka bir boyut kazanacaktır.

İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda yer alan adresi kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/icerde/1681 “

İçerde yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İçerde dizisi 34. bölüm fragmanları yayınlandı (İçerde 15 Mayıs saat kaçta?)

Show Tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizi İçerde’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanın yayınlanmasının ardından binlerce izleyici, fragmanı ve yeni bölümde olacak olayları araştırmaya başladı. İşte İçerde dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak olaylar.

Yayınlandığı her hafta binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen ve büyük bir heyecana sahne olan İçerde’nin 15 Mayıs günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Sarp ve Mert’in kıran kırana geçen düellosu, ikisinin de kurtulmasıyla sona erer. Ancak iki cephe arasında devam eden savaş, Celal’in Füsun’u kaçırtması ile daha da kızışacak ve akıl almaz bir hal alacaktır. Birincil hedefi Kudret olan Celal’in gözünü, Sarp’ı ve tüm sevdiklerini yok etme hırsı bürüyecektir.

Öte yandan Söz dizisinin yeni bölümünde annesi Füsun’un kaçırıldığını öğrenen Sarp, harekete geçtiğinde tek başına olmayacaktır. Vicdanı ile mantığı arasında sıkışıp kalan Mert ile Sarp, bir kez daha yan yana mücadele etmek kararı alacaklardır. Bu olayların yaşandığı esnada Kudret, kaçmayı başarırken iki cephe arasındaki savaş ise kardeşleri yeniden karşı karşıya getirecek ve savaşın seyri, bir kişinin hayatını kaybetmesiyle bambaşka bir boyut kazanacaktır.

İşte İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanları

İçerde dizisinin yeni bölümünü 15 Mayıs Pazartesi akşamı saatler 20.00’ı gösterdiğinde Show ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İçerde 33. bölüm tek parça (Mert Sarp’ın polis olmadığını anladı) Söz yeni bölüm fragmanı

Show Tv ekranlarının en sevilen dizisi İçerde, önceki akşam yeni bölümü ile yayınlandı. Büyük bir hayran kitlesi tarafından heyecan ve ilgi ile izlenen İçerde dizisini, önceki akşam binlerce kişi ekran başında izledi. Ancak diziyi televizyonda izleyemeyen binlerce kişi de internet üzerinde İçerde’nin son bölümünü araştırmaya başladı. Peki İçerde son bölümü nasıl izlerim? İçerde son bölümde neler yaşandı? İçerde yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İçerde dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar ve detaylar.

İçerde’nin son bölümünde Mert, Sarp’ın polis olduğu gerçeğini öğrenmiştir. Artık hem Sarp hem de Mert, içerde değildir.  Bunun üzerine Mert ile Sarp birbirlerinin ezeli düşmanları haline gelirler. Gerçekler karşısında öfkeden deliye dönen Mert, bunu Celal’le paylaşmak ister. Fakat Eylem ve Füsun’un hayatını tehlikeye atmamak için bu bilgiyi şimdilik saklama kararı alır. Mert’in önceliği Kudret’tir, onunla hesabını kapadıktan sonra Sarp’ın cezasını kesmeye kararlıdır.

Kudret’in paralarını alan Alyanak, öte yandan tüm dengeleri değiştirecek değerli bilgilere sahip bazı dosyaları da bulur. Gözü pek birine dönüşen Alyanak, Celal’i bitirme adına harekete geçmeye karar verir. Bu esnada Sarp ve Yusuf da Mert’e deşifre olduklarından habersiz yeni bir plan yapmaya karar verir. Celal ise Kudret’in işini bitirmek için yeni bir hamle yapmaya karar verir. Tüm bunlar yaşanırken Celal’in, kendisinden saklanan büyük gerçeği öğrenmesi sıcak savaşı başlatır. Kılıçlar kuşanılacak ve taş taş üstünde kalmayacaktır.

İçerde 33. bölümü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/icerde-sezon-1-bolum-33-parca-2-izle/35229 ”

Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İçerde 33. bölüm fragmanı yayınlandı-İçerde 8 Mayıs saat kaçta yayınlanacak?

Ekranların en sevilen programları arasında yer alan İçerde dizisi, geçtiğimiz hafta yeni bölümü ile binlerce izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. Peki İçerde dizisinin son bölümünde neler yaşandı? İçerde dizisinin 32. bölümünü nasıl izleyebilirim? İçerde dizisinin 32. bölümünün ardından 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İçöerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünün detayları ve yeni bölüm ile ilgili alınan son bilgiler.

İçerde son bölümünde Celal, kızını, Melek’ini elinden alan Kudret’i hemen öldürüp işini bitirmek yerine ona acı çektirmeye karar vermiştir. Ancak işler Celal’in istediği gibi gitmez ve Yusuf Müdür ile ekibi karşılarına çıkıp Celal’in oyununu bozar. İki ezeli düşmanı ve aynı zamanda da iki suçluyu bir arada yakalayan Yusuf Müdür, Kudret’i tutuklar.

Öte yandan İçerde son bölümde Celal, Kudret ile arasında olan husumeti sonlandırmak adına tehlikeli bir yola başvurur. Bugüne kadar polis olarak bilindiği için Celal’in tüm adamlarının gözünde düşman kesilen Mert, artık Celal’in dışında sözü geçecek ve dinlenecek tek kişidir. Mert’le çalışmak zorunda olan Sarp’ı da oldukça zorlu günler beklemektedir. Artık kendini ele vermemesi gereken tek kişi Sarp’tır. Sevdiği kadının kaybının ardından yasını bile tutamayan Sarp’ın içinde, hiç beklemediği bir anda kardeşi Umut’a ulaşmak için bir umut ışığı doğmuştur. Melek, ardında Umut’la ilgili bir kaset bırakmıştır. Ancak Sarp’ın hayata tutunma sebebi olan bu kasetten tek haberdar olan Sarp değildir.

İçerde dizisinin yeni bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/icerde/1681 “

İçerde Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

İçerde yeni bölümü Pazartesi gübü saatler 20.00’ı gösterdiğinde başlayacak.

İçerde Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Melek, Coşkun’dan Sarp ve Mert’in kardeş oldukları  gerçeğini öğrendi. Bu bilgiyi alan Melek, bunun üzerine yapacağı ilk şey, bu bilgiyi Mert ve Sarp ile paylaşmak olacak. Öte yandan Celal ise Melek’in öğrendiği bu gerçeğin ortaya çıkmaması adına elinden geleni yapacaktır.

Bir diğer yandan Celal’in kurtulması Kudret’i daha çok öfkelendirmiştir. Kudret, Serkan’ı Mert ve Sarp’ı öldürmesi için görevlendirir. Hayatlarının tehlikede olduğunun farkında olmayan Yılmaz kardeşler ilk defa gerçeğe bu kadar yakınlardır.

5haber.com  | Ankara

İçerde 1 Mayıs 31. bölüm fragmanı yayınlandı-İçerde yeni bölüm saat kaçta?

Show Tv ekranlarının en sevilen dizisi İçerde, geçtiğimiz hafta 31. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümü için kısa bir süre kala yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki İçerde dizisinin son bölümünde neler yaşandı? İçerde 31. bölümü nasıl izleyebilirim? İşte İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve yeni bölüm fragmanı.

İçerde dizisinin son bölümünde Melek, Coşkun’dan Sarp ve Mert’in kardeş oldukları  gerçeğini öğrendi. Bu bilgiyi alan Melek, bunun üzerine yapacağı ilk şey, bu bilgiyi Mert ve Sarp ile paylaşmak olacak. Öte yandan Celal ise Melek’in öğrendiği bu gerçeğin ortaya çıkmaması adına elinden geleni yapacaktır.

Bir diğer yandan Celal’in kurtulması Kudret’i daha çok öfkelendirmiştir. Kudret, Serkan’ı Mert ve Sarp’ı öldürmesi için görevlendirir. Hayatlarının tehlikede olduğunun farkında olmayan Yılmaz kardeşler ilk defa gerçeğe bu kadar yakınlardır.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Uğur Yücel’in oynadığı İçerde dizisi, her haftanın PAzartesi günü saatler 20.00’ı gösterdiğinde Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. İçerde dizisini ekranlarda izleyemeyen takipçiler ise aşağıda yazan bağlantı adresini yeni sekmede açarak İçerde dizisinin ekranlara gelen bölümlerini ve diğer detayları öğrenebilirler.

” http://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/icerde-sezon-1-bolum-30-izle/33870 “

İçerde Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

İçerde”nin 32. bölüm tanıtımı yayınlandı. Melek’in “Olur da size ulaşamazsam, haber veremezsem diye bu kaydı yapıyorum. Umarım bu kaydı bulursunuz, gerçekleri öğrenirsiniz. Size şunu söylemek için sabırsızlanıyorum. Sarp, Mert siz kardeşsiniz!” dediği tanıtımda Sarp’ın kamerayı bulduğu anlar heyecanı arttırdı.

İçerde bu akşam saat 20.00’da Show ekranlarında.

5haber.com  |  Ankara