Etiket arşivi: içerde yeni bölüm

İçerde 35. bölümde Sarp’a büyük şok! (İçerde 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Show ekranlarının en sevilen ve her hafta reyting rekorları kıran İçerde dizisi, bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. İçerde dizisinin yeni bölümüne saatler kala yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak olaylar araştırılmaya başlandı. Peki İçerde dizisi yeni bölüm fragmanını nasıl izlerim? İçerde dizisinin ekranlara gelecek yeni bölümünde hangi olaylar yaşanacak? İşte İçerde dizisinin yeni bölümünde yaşanacak olaylar ve yeni bölüm fragmanı.

İçerde dizisinin yeni bölümünde Melek’in ardından babası gibi bildiği Yusuf Müdür’ün ani ölümü ile sarsılan ve büyük bir şok yaşayan Sarp, büyük bir yıkım yaşar. Öte yandan tüm deliller, Yusuf Müdür’ü Sarp’ın öldürdüğüne işaret etmektedir.

Tüm delillerin Sarp’ı göstermesi sonrası Sarp, kendini nezarethanede bulur. Sarp, tüm organize ekibi hem suçsuz hem de polis olduğuna inandırmak zorunda kalırken işi hiç kolay değildir. Ancak Sarp’ın yaşadığını öğrenen Celal intikam ateşiyle nefes aldığı sürece bu hiç de kolay olmayacaktır. Sarp, Celal’den Yusuf Müdür’ün intikamını almaya kurulu bir bombaya dönüştü. Yusuf Müdür’ün ölümünü kaldıramayan Mert ise kendiyle büyük savaş içine girer. İçinde gelgitler yaşayan Mert’e gelen beklenmedik bir telefon, onu harekete geçirir. Bu telefon “içerde” tüm dengeleri değiştirecek, ekran başındakiler için de büyük bir sürprize yol açacaktır. Tüm detaylar ve sorularınızın cevabı bu akşam saat 20.00’da Show ekranlarında yayınlanacak.

İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanı

İçerde dizisi 36. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayımlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İçerde dizisi 34. bölüm fragmanları yayınlandı (İçerde 15 Mayıs saat kaçta?)

Show Tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizi İçerde’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanın yayınlanmasının ardından binlerce izleyici, fragmanı ve yeni bölümde olacak olayları araştırmaya başladı. İşte İçerde dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak olaylar.

Yayınlandığı her hafta binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen ve büyük bir heyecana sahne olan İçerde’nin 15 Mayıs günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Sarp ve Mert’in kıran kırana geçen düellosu, ikisinin de kurtulmasıyla sona erer. Ancak iki cephe arasında devam eden savaş, Celal’in Füsun’u kaçırtması ile daha da kızışacak ve akıl almaz bir hal alacaktır. Birincil hedefi Kudret olan Celal’in gözünü, Sarp’ı ve tüm sevdiklerini yok etme hırsı bürüyecektir.

Öte yandan Söz dizisinin yeni bölümünde annesi Füsun’un kaçırıldığını öğrenen Sarp, harekete geçtiğinde tek başına olmayacaktır. Vicdanı ile mantığı arasında sıkışıp kalan Mert ile Sarp, bir kez daha yan yana mücadele etmek kararı alacaklardır. Bu olayların yaşandığı esnada Kudret, kaçmayı başarırken iki cephe arasındaki savaş ise kardeşleri yeniden karşı karşıya getirecek ve savaşın seyri, bir kişinin hayatını kaybetmesiyle bambaşka bir boyut kazanacaktır.

İşte İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanları

İçerde dizisinin yeni bölümünü 15 Mayıs Pazartesi akşamı saatler 20.00’ı gösterdiğinde Show ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İçerde 33. bölüm fragmanı yayınlandı-İçerde 8 Mayıs saat kaçta yayınlanacak?

Ekranların en sevilen programları arasında yer alan İçerde dizisi, geçtiğimiz hafta yeni bölümü ile binlerce izleyiciyi yine ekran başına kilitledi. Peki İçerde dizisinin son bölümünde neler yaşandı? İçerde dizisinin 32. bölümünü nasıl izleyebilirim? İçerde dizisinin 32. bölümünün ardından 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İçöerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünün detayları ve yeni bölüm ile ilgili alınan son bilgiler.

İçerde son bölümünde Celal, kızını, Melek’ini elinden alan Kudret’i hemen öldürüp işini bitirmek yerine ona acı çektirmeye karar vermiştir. Ancak işler Celal’in istediği gibi gitmez ve Yusuf Müdür ile ekibi karşılarına çıkıp Celal’in oyununu bozar. İki ezeli düşmanı ve aynı zamanda da iki suçluyu bir arada yakalayan Yusuf Müdür, Kudret’i tutuklar.

Öte yandan İçerde son bölümde Celal, Kudret ile arasında olan husumeti sonlandırmak adına tehlikeli bir yola başvurur. Bugüne kadar polis olarak bilindiği için Celal’in tüm adamlarının gözünde düşman kesilen Mert, artık Celal’in dışında sözü geçecek ve dinlenecek tek kişidir. Mert’le çalışmak zorunda olan Sarp’ı da oldukça zorlu günler beklemektedir. Artık kendini ele vermemesi gereken tek kişi Sarp’tır. Sevdiği kadının kaybının ardından yasını bile tutamayan Sarp’ın içinde, hiç beklemediği bir anda kardeşi Umut’a ulaşmak için bir umut ışığı doğmuştur. Melek, ardında Umut’la ilgili bir kaset bırakmıştır. Ancak Sarp’ın hayata tutunma sebebi olan bu kasetten tek haberdar olan Sarp değildir.

İçerde dizisinin yeni bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/icerde/1681 “

İçerde Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

İçerde yeni bölümü Pazartesi gübü saatler 20.00’ı gösterdiğinde başlayacak.

İçerde Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Melek, Coşkun’dan Sarp ve Mert’in kardeş oldukları  gerçeğini öğrendi. Bu bilgiyi alan Melek, bunun üzerine yapacağı ilk şey, bu bilgiyi Mert ve Sarp ile paylaşmak olacak. Öte yandan Celal ise Melek’in öğrendiği bu gerçeğin ortaya çıkmaması adına elinden geleni yapacaktır.

Bir diğer yandan Celal’in kurtulması Kudret’i daha çok öfkelendirmiştir. Kudret, Serkan’ı Mert ve Sarp’ı öldürmesi için görevlendirir. Hayatlarının tehlikede olduğunun farkında olmayan Yılmaz kardeşler ilk defa gerçeğe bu kadar yakınlardır.

5haber.com  | Ankara

İçerde 14 Bölümde Neler Yaşandı? İçerde 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Show Tv ekranların sevilerek izlenen dizisi İçerde, önceki gün yayımlanan yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. İşte son bölümde yaşanan olanlar ve yeni bölümden tüyolar.

Binlerce izleyici tarafından her hafta merakla beklenen ve yayınlandığı ilk günden itibaren geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran ekranların başarılı yeni dizisi İçerde, yayınladığı son bölümü ile yine binlerce izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Diziyi önceki gün televizyonda yayınlanan bölümünde izleyemeyen takipçiler, kaçırdıkları bölümü internet üzerinden aratarak izlemeye başladı.

İçerde dizisinin ekranlara gelen son bölümünde, Köstenceli’nin karısı ile Sarp, Celal’e büyük bir oyun oynama kararı alır ve bunu yapmak için harekete geçerler. Celal ise Mert’e Avukatın, yerini tespit etmesi için talimat verir. Celal’in adamı Davut Köstenceli’nin karısını yakalar. Köstenceli’nin karısına kendini hizmetçi olarak tanıtan Davut, oyun oynamaya başlar ancak, tam o sırada Celal’in Avukatının içerisi girmesi ile olaylar yeni bir hal almaya başlar. Celal ise Avukatı yakalar. Avukatı yakalayan Celal Baba, onu tam öldüreceği sırada Sarp’tan Avukata gelen mesajla köşeye sıkışır. Sarp’ın attığı ‘Umut’u Biliyorum’ mesajı Celal Baba’nın Avukatı öldürmesini engeller.

Celal Baba duruma oldukça sinirlenmesine rağmen elinden gelecek bir şey de yoktur. Sarp Avukatı yine kurtarmıştır. Melek’in kendi öz kızı olduğunu bilen tek kişinin patron olduğunu anlayan Celal, patronun kim olduğunu araştırmaya başlar.

5haber.com  | Ankara