Etiket arşivi: isimsizler dayı öldü mü

İsimsizler 10. bölüm fragmanı yayınlandı (İsimsizler yeni bölümde Dayı öldü mü?)

Beklenen fragman yayınlandı. Binlerce kişinin büyük bir merakla beklediği İsimsizler dizisinin 10. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana on binlerce kişi tarafından büyük bir heyecan ve ilgi ile izlenen İsimsizler dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Kritik yerde sona eren son bölümün ardından yayınlanan yeni bölümde en çok merak edilen konulardan biri son bölümün sonunda Gözcü’nün vurduğu Dayı’nın ölüp ölmediği oldu. Peki İsimsizler dizisinin son bölümünde vurulan Dayı ölüyor mu? Hastaneye kaldırılan Dayı, tedaviye cevap veriyor mu? İşte İsimsizler yeni bölümünden alınan son bilgiler.

Dayı, ekiple birlikte girdiği en son çatışmada cesurca mücadelesiyle örgütün dikkatini çekerek namluları kendisine yöneltir. Bunun sonucunda hain bir saldırı ile yere düşer. Arkadaşlarının bağrışlarına rağmen yere yıkılarak o an herkesi derin bir üzüntüye boğar. İsimsizler’in 29 Mayıs günü ekranlara gelecek olan yeni bölümünde vurulan Dayı, en hızlı şekilde hastaneye getirilir ve doktorlara teslim edilir. Doktorlar tüm imkanlarını kullanarak Dayı’yı hayatta tutmaya çalışır.

Dayı’nın tedavisi devam ederken ekip, büyük bir üzüntü içindedir. Herkesin gözyaşları sel olur ve bağrışlar gittikçe yükselir. Yoksa tüm çabalara rağmen Dayı ölecek mi? Bu sorunun cevabı ve daha fazlası 29 Mayıs günü ekranlara gelecek İsimsizler’in yeni bölümünde. İşte İsimsizler dizisinin 10. bölüm fragmanı.

5haber.com  | Ankara

İsimsizler 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gözcü’nün vurduğu Dayı ölüyor mu? (İsimsizler 9. bölüm tek parça)

İsimsizler dizisinin son bölümü ekranlara geldi. Ekranlara gelen son bölümünde on binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen İsimsizler’de bu bölümde şok üstüne şok yaşandı.

Türkmenlere giden MİT TIR’larının durdurulmasının ardından Türkmenlere gidecek yardım gecikti. Yardımın gecikmesinin kötü sonuçları olurken, Fatih, TIR’lara baskını yapan Başsavcının odasına dalar ve onu Başkan’la konuşturarak MİT TIR’larını kurtarır. Ancak resmi prosedürlerin 2 gün sürecek olması, Türkmenleri zor durum sokacaktır. Bu nedenle Fatih, bir silah tüccarı ile anlaşır ve silahları satın alarak TIR’larla Türkmenlere götürmeye çalışır.

Elif Ölüyor

Otto ise silah tüccarından Fatih’n Türkmenlere yardım götüreceği bilgisini alır ve durumu Gözcü’ye bildirir. Gözcü ise Berfin’in kardeşi ile babasının öldürülmesini Kaymakam Fatih’ten bilir ve intikam ateşi ile yanar. Kaymakam’a pusu kuran Berfin’in bu oyununu Elif bozar. Silah tüccarı ile konuşurken Elif’in Otto’nun odasına yerleştirdiği telefondan aldığı ses kaydı, Kaymakam’a kurulan pusuyu gün yüzüne çıkarır. Ancak Otto Elif’in bunu yaptığını anlar ve hastaya gideceğiz bahanesiyle onu ormanlık bir alana götürür. Otto’nun kendisine saldırması ile Elif arabadan can havli ile çıkar ve koşmaya başlar. Otto ise onu kovalamaya başlar. Daha sonra ise Otto Elif’i yakalar ve onu öldürür.

Dayı Vuruldu

Türkmenlere yardım için gelen Kaymakam Fatih ile ekibi, burada hem muhaliflerle hem de Gözcü ile çatışır. Çatışma sırasında yaralanan bir Türkmen’i kurtaran Dayı, onu güvenli bir yere götürdükten sonra Gözcü, pusuya yatar ve Dayı’nın dışarı çıkmasını bekler. Dayı dışarı çıkar çıkmaz ona ateş eder ve onu vurur.

İsimsizler yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

İsimsizler son bölümü izlemek için aşağıda bulunan adresi kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

https://www.kanald.com.tr/isimsizler/bolumler

5haber.com  | Ankara