Etiket arşivi: isimsizler son bölüm

İsimsizler 11. bölüm yayınlandı (İsimsizler 12. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Ekranların en sevilen dizilerinden olan İsimsizler, son bölümü ile bu akşam Kanal D’de yayınlandı. İsimsizlerin son bölümünün ekranlara gelmesi ile on binlerce kişi, diziyi ekran başında büyük bir heyecan ve ilgi ile izledi. İsimsizlerin son bölümünü ekran başında izleyemeyenler, dizinin yeni bölümününde yaşanan olayları araştırmaya başlarken son bölümü nereden izleyebileceklerini de araştırıyor. İşte İsimsizler dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar.

İsimsizler dizisinin yayınlanan yeni bölümünde Fatih, Virankaya’yı bölücü terör örgütünden temizlemeye kararlıdır ve sonuna kadar bu mücadeleyi devam ettireceğini belirtir. Ancak örgüt Fatih’i bu yoldan geri döndürmek için masum insanları, Fatih’in yakınlarını hedef almaya devam eder.

Terör örgütü, Yüzbaşı Olcay’ın tüm çabalarına rağmen Kaymakam Fatih’in kuzeni Yıldız zorla kaçırılır ve akıbeti belli değildir. Dizinin sonlarına doğru bir telefon alan Fatih, kötü bir haber almıştır. Peki Fatih’in aldığı kötü haber ne? Yoksa Kaymakam Fatih’in kuzeni Yıldız ölecek mi? Örgüt, Yıldız’ı öldürme görevini ise Yıldız’ın babası Afran’a verir. Gözcü ile Afran, Yıldız’ın tutulduğu odaya gider.

Öte yandan köyler arasında çatışma çıkar ve ordu gibi toplanan ağalar çatışmaya girerler.

Diğer yandan İsimsizlerin sonuna gelinirken Fatih, sınıra gelmiştir ancak, Başsavcı ve Sinan ile askeri personeller orda bulunur. Yurt dışı yasağı bulunan Fatih, sınırdan çıkmak üzere iken Sinan onu durdurmak için silahını çeker ve nişan alır.

İsimsizler dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

https://www.kanald.com.tr/isimsizler/bolumler

İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com | Ankara

İsimsizler 10. bölüm tek parça (Dayı öldü mü?) İsimsizler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler dizisi, bu akşam ekranlara son bölümü ile geldi. Büyük bir heyecan ve merakla beklenen İsimsizler yeni bölümünün yayınlanması ile binlerce kişi ekran başına kilitlendi. Ekranları başında İsimsizler dizisinin yeni bölümünü izleyen takipçiler, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başlarken yeni bölümü ekranlarda izleyemeyenler de internet üzerinde İsimsizlerin ekranlara gelen son bölümünü araştırmaya başladı. İşte İsimsizler dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve İsimsizlerin yeni bölümü ile ilgili son bilgiler.

Ekibin keskin nişancısı olan ve sn operasyonlardaki başarısı ile örgütü canından bezdiren Dayı, örgütün radarına takılır. İsimsizlerin ekranlara gelen 10. bölümünde Dayı, ekiple girdiği çatışma sırasında vuruldu ve yoğun bakıma alındı. Gözcü’nün vurduğu Dayı, yaşam mücadelesine devam ederken Cumhuriyet Savcısı, cezaevinde bulunan Sawer’i öldürme planları yapmaktadır. Emniyet Müdürü Savcının talimatı ile Sawer’i zehirlemeye gider. Öte yandan örgüt ekibe bir tuzak kurar ve Berfin, kardeşi ile babasını öldürdüğünü zannettiği Kaymakamı öldürmek için elinden geleni yapar. Ancak ekip, bu hain tuzaktan kurtulur.

Öte yandan Kaymakam Fatih, Elif’in öldürülmesi ile büyük bir üzüntü yaşamaktadır. Bunun üzüntüsü ile adeta yıkılan Fatih, ayrı bir şok ile karşı karşıya geliyor. Cumhuriyet Savcısı ile Sinan, Elif, cinayetini Kaymakamın üzerine yıkmaya çalışmaktadırlar.

İsimsizler dizisinin ekranlara gelen son bölümü internette izlemek isteyenler, aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilir.

https://www.kanald.com.tr/isimsizler/bolumler

İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İsimsizler 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gözcü’nün vurduğu Dayı ölüyor mu? (İsimsizler 9. bölüm tek parça)

İsimsizler dizisinin son bölümü ekranlara geldi. Ekranlara gelen son bölümünde on binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen İsimsizler’de bu bölümde şok üstüne şok yaşandı.

Türkmenlere giden MİT TIR’larının durdurulmasının ardından Türkmenlere gidecek yardım gecikti. Yardımın gecikmesinin kötü sonuçları olurken, Fatih, TIR’lara baskını yapan Başsavcının odasına dalar ve onu Başkan’la konuşturarak MİT TIR’larını kurtarır. Ancak resmi prosedürlerin 2 gün sürecek olması, Türkmenleri zor durum sokacaktır. Bu nedenle Fatih, bir silah tüccarı ile anlaşır ve silahları satın alarak TIR’larla Türkmenlere götürmeye çalışır.

Elif Ölüyor

Otto ise silah tüccarından Fatih’n Türkmenlere yardım götüreceği bilgisini alır ve durumu Gözcü’ye bildirir. Gözcü ise Berfin’in kardeşi ile babasının öldürülmesini Kaymakam Fatih’ten bilir ve intikam ateşi ile yanar. Kaymakam’a pusu kuran Berfin’in bu oyununu Elif bozar. Silah tüccarı ile konuşurken Elif’in Otto’nun odasına yerleştirdiği telefondan aldığı ses kaydı, Kaymakam’a kurulan pusuyu gün yüzüne çıkarır. Ancak Otto Elif’in bunu yaptığını anlar ve hastaya gideceğiz bahanesiyle onu ormanlık bir alana götürür. Otto’nun kendisine saldırması ile Elif arabadan can havli ile çıkar ve koşmaya başlar. Otto ise onu kovalamaya başlar. Daha sonra ise Otto Elif’i yakalar ve onu öldürür.

Dayı Vuruldu

Türkmenlere yardım için gelen Kaymakam Fatih ile ekibi, burada hem muhaliflerle hem de Gözcü ile çatışır. Çatışma sırasında yaralanan bir Türkmen’i kurtaran Dayı, onu güvenli bir yere götürdükten sonra Gözcü, pusuya yatar ve Dayı’nın dışarı çıkmasını bekler. Dayı dışarı çıkar çıkmaz ona ateş eder ve onu vurur.

İsimsizler yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

İsimsizler son bölümü izlemek için aşağıda bulunan adresi kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

https://www.kanald.com.tr/isimsizler/bolumler

5haber.com  | Ankara

İsimsizler 9. bölüm tanıtımında büyük şok! İsimsizler’de Dayı ölüyor mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile on binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen İsimsizler dizisi, bu akşam yeni bölümü ile yine ekranlara gelecek. Binlerce kişi, dizinin yayınlanmasının öncesinde yeni bölüm detaylarını araştırırken fragman geçtiğimiz gün yayınlanmıştı. Peki İsimsizler yeni bölümde neler yaşanacak? İsimsizler yeni bölüm fragmanını nasıl izlerim? İsimsizler saat kaçta yayınlanacak? İşte İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak olaylar.

İsimsizler dizisinin bu akşam ekranlara gelecek bölümünde bir istihbarat gelir ve Murat ile Dayı bu istihbaratı değerlendirmek için harekete geçer. İstihbaratı değerlendiren Yavuz ile Dayı, kendilerini bir anda bir çatışmanın ortasında bulurlar. Yaşanan çatışmada Dayı vurulur ve yere yığılır.

Öte yandan İsimsizler dizisinin bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümünde, terör örgütünün içine sızan istihbaratçının açığa çıkmasından endişelenen teşkilat görevini bırakmasını ister. Fakat, örgüt içindeki istihbaratçı bu isteği kabul etmez ve hayatı pahasına göreve devam etmek istediğini söyler.

Terör örgütü içindeki istihbaratçı Kaymakam Fatih’in hain bildiği amcası Afran, burada görevine devam ederken Dayı’nın sağlık durumunun nasıl olacağı büyük bir merak konusu. Peki Dayı ölecek mi? Örgüt içindeki çözülmeler devam edecek mi? Cevaplar ve tüm detaylar, bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak İsimsizlerin yeni bölümünde.

İsimsizler 9. Bölüm Fragmanı

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

İsimsizler 8. bölüm Kanal D tek parça yayınlandı (Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

İsimsizler yeni bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanması ile binlerce izleyici ekran başına kilitlendi. İsimsizlerin yeni bölümünü büyük bir merakla bekleyen takipçiler, televizyon başına kuruldu ve dizinin yeni bölümünü izledi. Ancak diziyi izleyemeyen binlerce takipçi ise yeni bölümü araştırmaya başladı. Peki İsimsizlerin son bölümünde neler yaşandı? İsimsizler son bölümü nasıl izlerim? İşte İsimsizler dizisinin son bölümü detayları ve yeni bölüm hakkında son bilgiler.

İsimsizler dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Kaymakam Fatih ve ekibi, sınırın karşı tarafına zor bir görevi yerine getirmek için geçerler.

Sawer Afran ve Berfin ile Gözcü’nin aynı evde olduğunu öğrenen ekip, buraya Kürşat’ın öncülüğünde bir oyun yaparak girerler. Gözcü’ye kimyasal satmak için kılık değiştirerek kaleye girmeyi başaran Kürşat’ın, kimyasal diye getirdiği varillerde Kaymakam Fatih ve ekibi var. Kaymakam Fatih ve ekibi yeni bir operasyon için Suriye’ye giderken, burada kendilerini bekleyen tehlikeden habersizdirler. Örgütün en önemli ismine ulaşmak isteyen ekip, teröristlerle çatışmaya girerler. Sawer, Berfin ve Afran’a ulaşmak isteyen Kaymakam Fatih ve ekibi canla başla hainlerle mücadele ederler. Sawer ve Afran ile karşı karşıya gelen Fatih ise Afran’ı yakalamak istemektedir.

Başkanın ona söylediği üzere amcasını hain olarak gören Kaymakam Fatih, aslında onun ajan olduğunu ve ciddi istihbaratlar sağladığından habersizdir. Sawer, Afran ve Berfin’le karşı karşıya gelen Kaymakam Fatih, Sawer’i yaralı şekilde ele geçirir. Afran, Berfin ve Gözcü’de kaçmayı başarır.

İsimsizler dizisinin son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” https://www.kanald.com.tr/isimsizler/bolumler “

İsimsizler yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com | Ankara

 

İsimsizler 6. bölüm fragmanı yayınlandı-İsimsizler saat kaçta?

Kanal D ekranlarının sevilen yeni dizisi İsimsizler, bu akşam ekranlara yeni bölümü ile geldi. Ekranlara gelen son bölümü iel İsimsizler, yine binlerce kişiyi televizyon başına kilitledi. Peki İsimsizler son bölümünde neler yaşandı? İsimsizler son bölümü nasıl izlerim? İsimsizler 5. bölümde neler yaşandı? İşte İsimsizler dizisinin son bölümünde yaşananlar.

Önceki bölümün son anlarında Kaymakam Fatih’e suikast düzenlenir. Doktor Elif ile birlikte yemek yerken düzenlenen suikasta Fatih vurulur ve yere yığılır. Ancak çelik yelek giyen Fatih bu olaydan kurtulur.

İsimsizler dizisinin son bölümünde terör örgütü, son girişimlerinin başarısız olması nedeniyle daha da kızmaya başlamıştır. Ama Kaymakam Fatih ve ekibi, bu saldırganlara Virankaya’yı bırakmayacaktır. Terör örgütünün sonraki planı daha fazla ölüm yönünde ilerlemektedir. Doktor Elif’in sevdiği bir ismi öldürmeyi göze alan terör örgütünün sıradaki hedefi Virankaya kaymakamının annesi olur.

Doktor Elif’i kaçıran terör örgütü, ele başlarını tedavi ettirmek için onu esir alırlar. Elif’i esir aldıkları evde bir düzeneğe bağlayan teröristler, Kaymakamın onu kurtarmasını beklemektedir. Ancak son anda tuzak fark edilir ve bomba etkisiz hale getirilerek Elif’i kurtarır.

Dizinin sonuna doğru ise Virankaya’ya gelen Kaymakam Fatih’in annesinin bulunduğu otobüsün önü teröristler tarafından kesilir. Terör örgütü Fatih’in annesini esir alır.

İsimsizler dizisinin son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan adresi ziyaret edebilirsiniz.

” https://www.kanald.com.tr/isimsizler “

İsimsizler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı yayında! Kaymakam Fatih intikam yemini ediyor; Sawer’in peşine düşüyor!

Gazeteci Haluk tehlikeye düşüyor! Virankaya yine karışıyor! Savcı ve Otto’nun planı devreye giriyor! Peki Kaymakam Fatih tutuklanacak mı?

İsimsizler 1 Mayıs akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak.

5haber.com  |  Ankara

İsimsizler 4. Bölüm Yayınlandı (İsimsizler 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Kaymakam Fatih Öldü mü?)

Kanal D ekranlarının sevilen yeni dizisi İsimsizler, bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi.

Binlerce kişi tarafından yayınlandığı ilk bölümden bu yana büyük bir heyecan ve ilgi ile izlenen İsimsizler dizisi, bu akşam yayınlanan 4. bölümü ile yine binlerce kişiyi ekran başına kilitledi. Peki İsimsizler dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Kaymakam Fatih’e suikast düzenlendi. Düzenlenen suikastte Fatih Öldü mü? İşte İsimsizler dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar.

Komiser Sinan’ın hain olduğuna dair şüpheleri artan Kaymakam Fatih ve ekibi, somut deliller toplamak üzere harekete geçti. Yeni Cumhuriyet Savcısı ve Kaymakam Fatih neden karşı karşıya geldi? Canlı bombanın ifadesini alma bahanesiyle gelmesini isteyen Cumhuriyet Savcısı ile Kaymakam Fatih tartıştı. Peki Fatih, şüphelerinde haklı çıkacak mı?

İsimsizler’in ekranlara gelen son bölümünde, terörle mücadele polisi Ahmet, canlı bomba eylemine teşebbüs eden Mahmut’un evinde bir takım izlere rastlar. Ahmet ele geçirdiği bu delillerde, Sinan’ın hain olduğunu kanıtlamak için somut delillere ihtiyacı vardır. Hainlerin ise yeni bir planı vardır. O büyük gece geldiğinde belirledikleri noktada harekete geçmeyi planlarlar. Peki isimsiz kahramanlar hainlerin bu saldırılarına engel olabilecek mi? Fatih’e doğrultulan silah ateş alacak mı? Yeni Cumhuriyet Savcısı hikayeye nasıl yön verecek? Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak?

İsimsizler’in ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan adresi kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” https://www.kanald.com.tr/isimsizler/bolumler “

5haber.com  |  Ankara

İsimsizler 3. Bölüm Özeti (Murat Ölecek mi?) İsimsizler 4. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İsimsizler, önceki akşam ekranlara gelen son bölümü ile binlerce kişiyi ekran başına kilitledi.

İlk iki bölümü ile binlerce izleyici duygulandıran ve adeta göğsümüzü geren İsimsizler dizisi, yeni bölümü ile Kanal D ekranlarındaydı. Diziyi ekran başında izleyen takipçiler, dizinin yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Diziyi ekran başında kaçıran takipçiler ise İsimsizler dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olayları araştırıyor. Peki İsimsizler dizisinin son bölümünde neler yaşandı? İsimsizler dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İsimsizler dizisinin son bölüm detayı.

İsimsizlerin son bölümünde Murat, terör örgütünün eline düşmüştür. Bunun üzerine Kaymakam Fatih ve ekibi, Murat’ı hainlerin elinden kurtarmak için bir plan yapar ve acilen harekete geçer. Örgütün hain planlarını bir an önce alt üst etmek isteyen Dayı ise, operasyona gelen tüm ekibi bu konuda cesaretlendirir.

Öte yandan örgütün eline düşen Murat ise zor anlar geçirmektedir. Örgüt Murat’a çeşitli işkenceler yaparken, Murat’ı ayakta tutan vatan sevgisidir. Murat’ı bu durumdan kurtarmak için düzenlecek olan operasyon için canla başla göreve hazır olduklarını belirten Olcay ise bu görevden eli boş dönmemeyi kafasına koymuştur.

Ekibin ise tek hedef, düzenleyecekleri bu operasyonda Murat’ı sağ salim ele geçirmek. İsimsiz kahramanlar ya bu uğurda şehadete beraber yürüyecek, ya da Murat’ı alarak evlerine döneceklerdir.

İsimsizlerin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” https://www.kanald.com.tr/isimsizler/bolumler/isimsizler-son-bolum “

İsimsizler Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

İsimsizler dizisinin 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara