Etiket arşivi: kandil mesajları

En güzel SMS Kadir Gecesi kutlama mesajları 2017 (Kısa ve özlü mesajlar)

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin gelmesi ile birlikte internet üzerinde Kadir Gecesi ile ilgili aramalar başladı.

İslam Alemi tarafından en hayırlı kabul edilen gecelerden olan Mübarek Kadir Gecesi vesilesi ile Müslümanlar, sevdiklerinin ve yakınlarının bu Mübarek günlerini kutlamak için mesajları araştırmaya başladı. İşte bu mübarek günde sevdiklerinize gönderebileceğiniz ve onlarla paylaşabileceğiniz en güzel Kadir Gecesi mesajları.

# Sevginin tacı güldür ve her baharda bir gül taçlanır. O gül ki Efendimizi bizlere hatırlatır. Onu hatırlayana gül kokusu gelir. Gül ve sevgi kokulu nice hayırlı kandillere

# Tövbe güvercinleri kalbine konsun, af ve mağfiret dalgaları kapında olsun. Tüm Melekler sizlerle olsun. Dualarınız kabul ve makbul, Kandiliniz mübarek olsun.

# Bin yıldan daha uzun gelen günler vardır, bazen bir yıl ise bir günden az gelir. Bin yazılan bu gecede dualarda buluşmak temennisi ile. Kadir Geceniz mübarek olsun.

# Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbı Yüce Allah, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde dualarınızı kabul ve makbul eylesin.

# Yağmur bulutları gibi yüklü gelen, eteğindeki hayır sağanaklarını başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk ile umut veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle.

# Kalpler vardır, sevgiyi ve aşkı yaşatmak içindir,insanlar vardır, dostluğu ve samimiyeti paylaşmak için, Mübarek günler vardır, ihya etmek için Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

# Kulun Rabbına yakın olduğu gecelerin en önemlisi. Dua edenler geri çevrilmediği, günahların bağışlandığı bu mübarek gecede dualarda buluşmak ümidi ile.

# Bu gece çok hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadet ve imala çarpsın, gönüllerimiz nurla dolsun ve bir olsun. Kandiliniz mübarek olsun!

5haber.com  | Ankara

En güzel ve anlamlı SMS Berat Kandili mesajları 2017

Berat Kandilinin gelmesi ile birlikte en çok araştırılan konulardan biri en güzel Berat Kandili mesajları oldu. İşte sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel Beraat Kandili mesajları.

# Cenabı Allah’ın kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği Berat geceniz hayırlı olsun. Berat Kandilimiz mübarek olsun.

# Hayatınız doğan güneş kadar, gökte parıldayan yıldızlar kadar, her bahar açan çiçekler kadar güzel olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

# Mübarek Berat Kandilinizi en içten dileklerimle kutlar, gönlünüzden geçen tüm duaların kabul olmasını dilerim.

# İlahi Esintilerin gönülleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda beraber olmak dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

# Allah’ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu bu mübarek gecede, ettiğiniz duaların ve tövbelerin kabul olması dileği ile. Hayırlı kandiller.

# Zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umut dolu olduğumuz şu dönemlerde Berat Kandilinin yeniden bir uyanışa vesile olması dileği ile. Beraat kandiliniz mübarek olsun.

# Bu günlerin nuru üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, mağfireti ruhumuza, nuru ahiretimize, sıcaklığı evinize dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

#  Allah’ım sen biz aciz kullarının dualarını kabul, tövbelerimizi makbul eyle. Hakkımızda hayırlısını eğle. Berat kandiliniz mübarek olsun.

# Yüreklerin ibadetle dolduğu, göklerden rahmet yağmurlarının yağdığı bu mübarek gecede gönüllerimiz bir olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

# Affımıza vesile olması dileklerimle Berat kandiliniz mübarek olsun.

# Bu Kandil Gecesi’nin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması Allah’tan niyaz ederim. Berat Kandilin mübarek olsun.

# Fani Dünya’nın şahı değilim. Gönül hırkalarını yamar üstüme giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, hayırlı kandiller dilerim. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

# Kandiller berekettir, umuttur, rahmettir, gözyaşıdır, duadır, özlemdir. Bu mübarek gecede dualarınız kabul, Berat kandiliniz mübarek olsun.

5haber.com  | Ankara

En Güzel Kandil Mesajları (23 Nisan Miraç Kandili Resimli ve Sözlü Mesajları)

İslam Alemi tarafından mübarek olarak kabul edilen gecelerden olan Miraç gecesi 23 Nisan akşamını 24 Nisan gününe bağlayan gece eda edilecek.

Miraç Kandilinin gelmesi ile birlikte en çok aranan kelimelerden biri Miraç Kandili mesajları oldu. İşte sevdiklerinize ve yakınlarınıza bu mübarek gecede gönderebileceğiniz en güzel Miraç Kandili mesajları.

# İlahi rüzgarların kalplere estiği bu, her anın bir asra bedel olduğu bu mübarek Miraç gecesinde dualarda birleşmek dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

# Her tohum yeni bir gülün, her gül bir baharın, her kandil ise Allah’ın rahmetinin habercisidir. Hayırlı Kandiller.

# Kardeşliğin daim olduğu, sevgilerin toplandığı, dostlukların sona ermediği, mutlu, umutlu ve sevgi dolu günlere. Hayırlı Kandiller.

# Canı gönülden edinilen iman, kalbin günahlardan, nifaklardan ve bozgunculuktan kurtulmasını sağlar. Dili ile doğru ve tatlı konuşan insan imanın en güzelini yaşayandır. Kandiliniz Mübarek Olsun.

# Gönüller vardır sevgiyi paylaşmak için , insanlar vardır dostlukların daim olması için, kandiller vardır günahların af olunması için. Dualarda buluşmak dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

# Konsun pervazlara güvercinler, hular hulara karışsın, gelin ey Fatihalar, Yasinler, Tebarekeler. Hayırlı Kandiller

# Mübarek aylara Miraç gecesinden selam olsun. Hayırlı Kandiller.

# Mübarek Miraç gecenizi  kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

# Sofranız afiyetli, maddiyatınız bereketli, karar ve planlarınız isabetli, muhabbetiniz bol kalbiniz merhametle dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

# Yakınlık ne zamanda ne de mekandadır. Eller yukarı kalktığında akla gelenler en yakın olanlardır. Dualarda buluşmak ümidi ile. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

# Barış ve sevginin geldiği, dostlukların gittikçe büyüdüğü, hüzünlerin sona erdiği, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice Miraç Kandillerine.

# Ruhu Aşk ve muhabbetle dolu, kalbi kutsi dava ile taşmış, her hareketi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Miraç Kandilin mübarek olsun.

# Dünün bugünle, ışığın gölgeyle, umudun gerçekle, üzüntünün mutlulukla, öfkenin sevgiyle barıştığı nice mutlu kandillere.

5haber.com  |  Ankara

 

En Güzel Mevlid Kandili Mesajları- Kısa ve Anlamlı Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili’nin gelmesi ile birlikte en çok aranan kelimelerden biri de Mevlid Kandili mesajları oldu.

İslam Alemi tarafından mübarek geceler arasında sayılan Mevlid Kandili gecesi 11 Aralık Pazar akşamını 12 Aralık Pazartesi akşamına bağlayan gece eda edilecek. İşte bu mübarek günde sevdiklerinizee gönderebileceğiniz en güzel kandil mesajları.

# Rabbım hepimize Efendimizin (S.A.V.) şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip eylesin. O (S.A.V.), taşlanırken dahi merhamet etmişti. Mevlid Kandiliniz Mübarek ve Nurlu Olsun.

# Nuruyla dünyamızı Şereflendiren Efendimizin (S.A.V) Şefaatine nail olmanız dilekleri ile. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun!!

# Allah’a kulsun, zulmetler içerisinde parlayan bir nursun, senin gibi hakikatli dostun, Mevlid Kandilin mübarek olsun.

# Ne zaman iyiki ‘lerimiz keşke ‘lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşamaya başlarız. İyiki’lerle dolu bir yaşam dileğiyle Kandiliniz Mübarek Olsun.

# Peygamber hürmetine yaratıldı arş-ı alem. Ey Nurlu Peygamberimiz, bizleri şefaatinden mahrum etme. Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun. Dualarınız makbul olsun.

# Bu nurlu günlerimizde mümin kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi iletiyoruz. Kandiliniz mübarek olsun.

# Sizlere karanfilin sadakatini, menekşenin tevazusunu, sümbülün bağlılığını, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de duanızda yer ayırır mısınız? Kandiliniz mübarek olsun.

# Kalbinize huzur, sofranıza bereket, üzerinize sıhhat ve afiyet serpilsin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

# Şeytan senden uzakta, melekler başucunda seni korusun, duaların kabul ve makbul, kederlerin son bulsun. Mevlid Kandilin mübarek olsun.

# Bu mübarek akşamda ellerini semaya, gönlünü Allah’a aç, bugün günahlardan olabildiğince sakın, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, Mevlid Kandilin mübarek olsun.

# Varlığı ezeli ve ebedi olan, adaletli ve merhamet sahibi Allah kendisine dua edenleri asla geri çevirmez. Dualarınızın kabul ve makbul olması dileği ile. Hayırlı Kandiller.

# Bu mübarek gecede nur inmiş kalplere, bir gül verilmiş tüm kul olanlara işte bu sevenlerin duası semalarda buluşmuş bu mübarek gecede dualarda buluşma dileğiyle. Hayırlı ve Nurlu Kandiller.

Mevlid Kandilinde yapılması gereken ibadetler için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara