Etiket arşivi: khaleesi

GoT’un Khaleesi’si Emilia Clarke’den Güldüren Video: Kendini Ejderha Sanıyor

Tüm dünya üzerinde izlenme rekorlaır kıran, ve son sezonu olması ile birlikte sosyal medyada adeta herkesin dilinde olan Game Of Thrones’in sevilen oyuncusu Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) bir video paylaştı.

Setten bir kamera arkası görüntüsü paylaşan sempatik oyuncu Emilia Clarke, rol arkadaşı Jon Snow’un (Kit Harington) olduğu bir video paylaştı. Rol arkadaşı Kit Harington’un bulunduğu Game Of Thrones çekimlerine ait bir sahne arkası görüntüsünü sosgame of thorneyal adlı platform üzerinden takipçileri ile paylaşan Clarke, 10 saniyelik videonun altına, “JEEZE demek istedim, bir ejderha ve sanırım kendini onlardan biri sanıyor” notunu yazdı.

Emilia Clarke tarafından paylaşılan video, kısa süre içinde 3 milyona yakın Game of Thrones hayranı tarafından seyredildi.

İşte Emilia Clarke’tan Game of Thrones sahne arkasına ait videosu.

Game Of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayımlandı

Büyük bir heyecan ve merakla beklenen Game Of Thrones 7. sezon final bölümü fragmanı sonunda paylaşıldı. Game of Thrones’in 7. sezon 7. bölüm fragmanına gitmek için lütfen TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara

Game Of Thrones 7. Sezonunda Jorah Mormont’un Kaderi Ne Olacak?

Tüm dünyanın büyük bir merakla beklediği Game Of Thrones dizisinin yeni sezonu için geri sayım devam ediyor.

Geri sayım devam ediyorken milyonlarca kişinin büyük bir ilgi ile takip ettiği dizinin yeni sezonundan spoilerlar da gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere ilk sezonlarda Khaleesi’nin sadık yardımcısı rolün üstlenen Jorah Mormont’un, daha sonra Khaleesi’ye ihanet ettiği, ancak Daenerys Targaryen’a aşık olduktan sonra buna pişman olduğu öğrenilmişti.

Bunun ortaya çıkması sonrası Khaleesi Daenerys Targaryen tarafından sürgüne gönderilen Mormont, Tyrion Lannister’i Khaleesi’ye götürerek kendisini affettirmek istemiştir. Arenada gerçekleşen saldırıda Khaleesi’nin hayatını kurtaran Mormont, Khaleesi’nin güvenini tekrar kazanmış, ancak Tyrion ile oan yolculuğunda taş adamlara dokunduğu için Gri hastalığına yakalanmıştı. Khaleesi ise Motmont’un bu hastalığından kurtulması için bir yol bulması üzerine arayışa çıkmasını istemişti.

Son Sezonunda Mormont Ölüyor mu?

Jorah Mormont karakteri ile seyirci karşısına çıkan 55 yaşındaki İskoç oyuncu Glen dizinin son sezonuna dair, “Game of Thrones’ta ölüm sayısı çok fazla ve sevilen karakterleri bitirmekten çekinmiyorlar. Acımasız bir şekilde saf dışı bırakıyorlar. Benim sonum da yakın olabilir ama şimdiye kadar iyi gittim” açıklamasını yaptı.

Mormont’un Sonu Sizce Nasıl Olacak?

Peki sizce Mormont hastalığına deva ararken bir saldırıda mı ölecek, yoksa hastalığına yenik mi düşecek, yoksa hastalığından kurtularak Khaleesi’nin yanına mı dönecek? Sizde aşağıda bulunan yorum kısmından, Jorah Mormont’un kendi yorumunuzla ölüm senaryosunu paylaşabilir, bunu diğer takipçiler ile paylaşabilirsiniz.

5haber.com  |  Ankara