Etiket arşivi: kısmetse olur kim elendi

Kısmetse Olur 13 Mayıs haftanın finalinde kim elenecek? Kısmetse Olur saat kaçta nerede yayınlanacak?

Daha önceden Kanal D ekranlarında yayınlanan, ancak daha sonra yayınlanan KHK ile bazı düzenlemelerin gelmesi ile yayın hayatına internet ortamında devam eden Kısmetse Olur, 13 Mayıs Cumartesi günü, yeni bölümü ile yayınlanacak.

Binlerce izleyicinin büyük bir merakla beklediği Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanı Kanal D’nin internet sitesi üzerinden izleyiciler ile buluştu. Heyecanla beklenen Kısmetse Olur 13 Mayıs Cumartesi haftanın finali bölümünde yine izleyicileri nefes kesen sahneler bekliyor.

Haftanın finali bölümünde tansiyon yine bir an olsun dinmiyor. Son günlerin tartışmalı ismi Melis, Akın hakkında bir konuşma yapar ve ortam Melis’in Akın hakkında söylediği sözler üzerine gerilir. Akın’ın sürekli olarak Adnan ile Didem ilişkisini desteklemesine eleştiride bulunan Melis, onu neyle itham etti? Akın, Melis’in söylemleri karşısında bir şey diyecek mi? Akın sessizliğini ne zaman bozacak?

Akın ile girdiği tartışanın yanı sıra Melis’în İlkay ile arasında bazı gelişmeler yaşanıyor. Peki Melis ile İlkay arasında neler oluyor? Melis, neden İlkay’ın Kemal’den farkı olmadığın yönünde açıklama yaptı? İlkay, Melis’i bu sözlerinden sonra affedecek mi?

Kısmetse Olur’da Eleme Heyecanı Yaşanacak

Kısmetse Olur’un 13 Mayıs günü yayınlanacak yeni bölümünde eleme heyecanı yaşanacak. Elenen isim açıklandığında haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Kısmetse Olur 13 Mayıs Cumartesi Haftanın Finali Bölümüyle kanald.com.tr’de yayınlanacak.

Son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Kısmetse Olur 29 Nisan Haftanın Finali Fragmanı Yayınlandı (Eleme Olacak mı?)

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur bu akşam haftanın finali bölümü ile ekranlara gelecek. Peki Kısmetse Olur 29 Nisan programında bizleri neler bekliyor? Kısmetse Olur’un önceki yayınlanan bölümlerinde neler yaşandı? Kısmetse Olur’da bu hafta eleme olacak mı? Geçtiğimiz hafta yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde eleme oldu mu? Kim elendi? İşte Kısmetse Olur’un 29 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelecek olan bölümün detayları ve yeni bölüm fragmanı.

Kısmetse Olur’un 29 Nisan akşamı ekranlara gelecek olan programına ait yayınlanan fragmanda adayların bir biri arsındaki kavgaları ve tartışmaları bölüme damgasını vuracak. Kısmetse Olur’un yeni bölümünde, tartışmaları ile sürekli gündeme gelen Melis, bir tartışmaya daha imza atıyor. Evde Didem’in sürekli olarak konuşulmasından ve gündem olmasından rahatsız olan Melis, birçok kez haftanın birincisi seçilen Didem hakkında, “Padişahın kızı mısın, kralın kızı mısın, yoksa burada aldığın çeklerden mi bahsediyorsun?” sözlerini söyledi ve Didem’in üzerine gitmeye başladı.

Programa geçtiğimiz haftalarda katılan ve ilk olarak kendisine yakın gördüğü Gamze’ye teklif götüren Enes, reddedilmişti. Bunun sonrasında ise Enes, “Ben Gamze’nin egosunu tatmin edemem.” ifadelerini kullandı  ve yeni aşklara yelken açacağını söyledi.

Öte yandan Onur ise adayların ilişkiler hakkındaki olumsuz yorumları üzerine bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamasında, “Burada birbirimizin yüzüne bakamayacak duruma geldik” diyen Onur, dostlukları gözden geçirebileceğini söyledi.

Kısmetse Olur 29 Nisan Fragmanı

Kısmetse Olur’da Önceki Hafta Kim Elendi?

Önceki haftanın final bölümünde eleme heyecanı yaşanmıştı. Oylamalar sonrasında finale kalan Akın ile Pınar’dan biri Kısmetse Olur evine veda edecekti. Ancak beklenen olmadı ve zarftan Eleme Yok yazısı çıktı.

Kısmetse Olur’da bu hafta elenecek isim bu akşam belli olacak. Kısmetse Olur yeni ölüm bu akşam saat 23.30’da Kanal D’de.

Detaylar için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

22 Nisan Kısmetse Olur’da Haftanın Birincisi Belli Oldu (Kısmetse Olur’da Eleme Oldu mu?)

Kısmetse Olur’un 22 Nisan akşamı ekranlara gelen son bölümde eleme heyecanı yaşandı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlanan her bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kısmetse Olur izdivaç programında

Ayağa Kalkan İsimler

İsimlerin yazılması üzerine eleme potasına girecek isimler belli oluyor. Programın sunucusu Seda Akgül, kağıtlara yazılan isimleri sırasıyla okumaya başladı. Seda Akgül’ün kağıtları okuma sırasına göre çıkan isimler şu şekilde açıklandı: Akın (4), Pınar (3), Adnan, Melis, Emre, Didem, Enes, Gamze, Rabia,

Bu sonuçlara göre erkekler evinde ayağa kalkan isim Akın oldu. Gelin adaylarından ise Pınar eleme adayı oldu.

Ödül Alan İsimler

Ödülü ise Onur ve Aycan almaya hak kazandı. Onu yaptığı konuşmasında artık evde her şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi. Dostlukların eskiyip eskimeyeceğini zamanın göstereceğini söyleyen Onur, kalan zamanlarda inşallah yarışmacıların bir birinin yüzüne bakabileceği hareketler olur dedi.

Farima Koruma Altına Alındı

Akın ile arasında bazı duygular olan Farima, koruma altına alındı ve bu hafta gönderilecekler arasında bulunmadı. Akın’ın eleme potasına kalması sonrasında açıklamalarda bulunan Farima, Akın’a karşı bir şey hissetmediğini, ancak onu daha tanımadığını, eğer kalırsa tanımak istediğini söyledi.

Akın ise eleme isminin açıklanmasından önce evde hiç kimsenin günahsız olmadığını söyledi.

Oylama Sonucu Haftanın Birincileri

En fazla oy alan Aycan, haftanın birincisi oldu.

Kısmetse Olur’da Eleme Yok

Sunucu Seda Akgül’ün açtığı zarfta eleme yok yazısı çıktı ve Kımsetse Olur’da bu hafta kimse elenmedi.

Gelişmeler geldikçe haberin devamına eklenecektir.

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 18 Nisan Fragmanı (Kısmetse Olur’da Yeni Gelin ve Damat Adayları)

Kanal D ekranlarının sevilen programı Kısmetse Olur’un 18 Nisan günü yayınlanacak yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Binlerce izleyicinin büyük bir merakla beklediği Kısmetse Olur 18 Nisan 2017 fragmanı izleyici ile buluştu. İşte Kısmetse Olur’un ekranlara gelecek olan yeni bölümü ile ilgili son bilgiler, Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm ile ilgili tüyolar.

Kısmetse Olur evinde son programda yaşanan elemenin ardından oylama sonucu belirlenen yarışmacı programa veda etti. Bunun sonrasında ise iki isim, Kısmetse Olur evine katıldı. Kısmetse Olur evine yeni katılan yarışmacılar Pınar ile Şerif, geldikleri ilk bölümde kendilerini evdekilere tanıttı ve ilişki yaşayabilecekleri isimlerin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını söyledi.

Kısmetse Olur evine geçtiğimiz hafta Kemal ile Yağmur çifti veda etmişti. Bu vedanın ardından programa yeni katılan gelin ve damat adayı, sürpriz isimlerle yakınlaşmaya başladı. Eve yeni gelen gelin adayı Pınar’a Akın’ın hediye göndermesi, Rabia’yı deliye döndürdü. Pınar’dan hoşlandığını dile getiren Akın’ın Rabia’yı oldukça kızdırdı. Hediye olayının ardından Akın ile konuşmak isteyen Rabia “Sana anlam veremiyorum” diyerek Akın’a tepkisini gösterdi. Hediye ile birlikte gönderdiği notta “Sen de istersen birbirimizi tanıyalım” ifadelerini kullanan Akın’ın yeni gelin adayıyla ilişkisinin başlayıp başlamayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kısmetse Olur Evine Kim Veda Etti?

15 Nisan akşamı yayınlanan son bölümünde Kısmetse Olur evinde eleme heyecanı yaşandı. Gece geç saatlerde yayınlanan son bölümünde Seda Akgül “Her iki aday da eleniyor” açıklamasını yaptıktan sonra Yağmur ve Kemal evden giden isimler olduğunu açıkladı.

Kısmetse Olur 18 Nisan Fragmanı

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 15 Nisan 2017 Haftanın Finalinde Neler Yaşanacak? Kısmetse Olur Fragmanı

Kanal D’nin en sevilen programlarından olan Kısmetse Olur’un bu akşam yayınlanacak yeni bölümün binlerce izleyici merakla bekliyor. Peki Kısmetse Olur 15 Nisan bölümünde neler yaşanacak? İşte tarışmaların ve tansiyonun bir an bile düşmeyeceği Kısmetse Olur’un yeni bölümü hakkında detaylar.

Kısmetse Olur’un 15 Nisan akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümüne Adnan Didem çifti ile Onur Aycan çiftinin arasında yaşanacak olanlar damgasını vuracak. Peki Onur ve Adnan’ı karşı karşıya getiren olay ne? Aycan, neden dostluk konusunda yapılan bazı eleştirilere sert cevap verdi?

Kısmetse Olur’un 2017 büyük final bölümü yaklaştıkça yarışmacılar arasında da tartışmalar gittikçe büyüyor. Kısmetse Olur evinin sevilen ve dostluklarıyla bilinen Adnan ile Didem ve Onur ile Aycan çifti arasında çıkan tarışmada neler yaşanacak. Onur, Aycan’a evlenme teklif ettiği gün Adnan’ın yanında olmaması sebebiyle ona kızıyor. Adnan ise Onur’a şok eden bir tepki göstererek herkesi şaşkına çeviriyor. Dostlukları sınanan çiftlerden Aycan, duruma müdahale ederek söze giriyor ve “Ben burada her şeyime laf ettiriririm ama dostluğuma laf ettirmem” diyerek tartışmaları sonlandırıyor.

Hafta boyunca Melis ile Kemal arasında çıkan tartışmalar, Kısmetse Olur’un final bölümüne de yansıyor. Melis’e şov yapıyorsun diyen Kemal, Melis’i bu sözleri ile çileden çıkarıyor.

İşte Kısmetse Olur’un 15 Nisan Haftanın Finali Fragmanı

Gerilimin oldukça yüksek olacağı Kısmetse Olur haftanın finali bölümü, Cumartesi 23.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Gündem haberleri için lütfen tıklayın

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 9 Nisan Eleme Oldu mu? Adnan ve Didem Kısmetse Olur’dan Ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarının sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur, önceki akşam ekranlara haftanın finali bölümü ile geldi.

Önceki gece yayınlanan Kısmetse Olur’un geç saatlerde yayınlanması nedeniyle programı televizyonda izleyemeyen binlerce izleyici, internet üzerinde, Kısmetse Olur’un son bölümünü araştırmaya başladı. Peki Kısmetse Olur’un son bölümünde neler yaşandı? Kısmetse Olur’un 9 Nisan gece yayınlanan bölümünde eleme oldu mu? Kısmetse Olur’da hangi yarışmacı elendi? Kısmetse lur evine gelen yeni yarımacı var mı? İşte Kısmetse Olur’un son bölümünde yaşanan olaylar.

Kısmetse Olur’un ekranlara gelen son bölümüne Tuğçe ve Akın, eleme potasına kalmıştı. Büyük bir heyecan içinde zarfın içinden çıkan ismi bekleyen Tuğçe, Akın ve Kısmetse Olur yarışmacıları, Seda Akgül’ün çıkardığı zarftan ‘Eleme Yok’ yazısının çıkması üzerine rahat bir nefes aldı.

Öte yandan Kısmetse Olur evinde Didem ve Tuğçe kavgası, gün geçtikçe dozunu arttırıyor. Son dönemlerde sık sık ikili arasında meydana gelen kavgalarda, önceki akşam meydana gelen kavga, erkekler evinde de tartışmaların çıkmasına yol açtı. İkili arasında sık sık çıkan kavgalar, Emre ve Adnan arasında da kavgaların çıkmasına neden oldu.

Bu olaylar sonrasında, Adnan, sinirlenerek odayı terk ediyor ve Didem’in de elinden tutarak yapımla konuşacağını ve Kısmetse Olur evinden ayrılacaklarını söyledi.

Son dakika haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 9 Nisan’da Kim Elenecek? Kısmetse Olur Haftanın Finali Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’da 9 Nisan Pazar günü haftanın finali bölümü ekranlara gelecek.

Binlerce izleyici tarafından büyük bir merak ve heyecanla takip edilen izdivaç programı, her haftanın Pazar günü haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. 9 Nisan Pazar günü, bu haftanın final bölümü ile ekranlara gelecek olan Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanı da izleyici ile buluştu.

Yayıncı kanal olan Kanal D tarafından yayınlanan Kısmetse Olur 9 Nisan haftanın finali bölümü fragmanında gelin adaylarının karşı karşıya geldiği görülüyor. Tansiyonun bir nebze olsun düşmediği fragmanın yayınlanmasının ardından binlerce takipçi, programın yayınlanacağı saati merakla beklemeye başladı.

Gelin adaylarının sık sık karşı karşıya geldiği Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde, Tuğçe ile ilişkiye başlayan Emre, sevdiği kadını korumaya çalışmaktadır. Didem ise yaptığı flaş açıklamalarla adeta Tuğçe’yi hedef tahtası yerine koydu. Didem, Tuğçe hakkında, rengini belli etmediği nedeniyle ‘en sevmediğim insan tipi’ diyerek eleştirdi.

Öte yandan Tuğçe ile ilişkiye başlayan Emre’ye seslenen Melis, “Ben senin bu kızla ilişkiye başladığın zaman böyle şeylerin olacağını biliyordum” sözlerini söyledi. Bunun üzerine Emre, Melis’e cevap olarak “Bahsettiğin kişi benim kız arkadaşım” sözlerini söyledi.

Diskalifiye Şoku

Öte yandan programın sunucusu Seda Akgül, yaptığı açıklamasında, program dışında yaşanan bir olay nedeniyle Şehmus’un diskalifiye edildiğini duyurdu.

Yeni Yarışmacı Gelmeyecek

Sunucu Seda Akgül, yaptığı son açıklamada ise programa yeni bir yarışmacının artık gelmeyeceğini, oylama sonucu birinci olana önceik tanınacağı öğrenildi.

İşte 9 Nisan Kısmetse Olur Fragmanı

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 19 Mart 2017 Kim Elendi? Kısmetse Olur Haftanın Birincileri ve Eleneni

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur 19 Mart gecesi yayınlanan haftanın finalinde programa veda eden isim kim oldu? Kısmetse Olur’un final bölümünü bekleyen binlerce takipçi, önceki gece yayınlanan yeni bölümünde ekran başına kilitledi. Ancak yeni bölümün gece geç saatlerde yayına girmesi nedeniyle çok sayıda takipçi, bölümü izleyemedi.

Kısmetse Olur’un son bölümüni izleyemeyen vatandaşlar ise internet üzerinde, önceki bölümde elenen ismi araştırmaya başladı. İşte Kısmetse Olur’un 19 Mart gecesi yayınlanan son bölümünde yaşananlar ve Kısmetse Olur evine veda eden isim.

Önceki akşam yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde tansiyon hemen hemen hiç düşmedi. Kısmetse Olur’un final bölümünde Farima ile Melis arasında büyük bir kavga çıktı. İkili arasında çıkan sözlü tartışmada Melis sesini yükseltince Farima Melis’in üzerine yürüdü ancak arkadaşları Farima’yı güçlükle sakinleştirebildi.

Öte yandan Akın ile Tupçe arasında da sular durulmuyor. Tuğçe’nin kendisini Arca ile aldattığını söyleyen Akın, Tuğçe’ye tavır koydu. Arca’nın gönderdiği mesaj karşısında şok olan Tuğçe, ne yapacağını bilemedi. Arca ise son günlerdeki sessizliğini bozdu ve Tuğçe ile sadece 1-2 kere görüştüklerini ancak sevgili olmadıklarını söyledi.

Kısmetse Olur’un son bölümünde ise eleme potasında Melis ve Altuğ kaldı. Haftanın birincileri ise en yüksek oyu alan iki isim olan Adnan ve Didem oldu. Kısmetse Olur evine veda eden isim ise, geçtiğimiz hafta da eleme potasına kalan Altuğ oldu.

Kısmetse Olur’un son bölümünü izlemek için aşağıda yazan adresi ziyaret edebilirsiniz.

” https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler “

5haber.com  |  Ankara

Kısmetse Olur 19 Mart Kim Elendi? Kısmetse Olur Haftanın Finali Saat Kaçta

Binlerce izleyici tarafından her hafta büyük bir merak ve beğeni ile takip edilen programı Kısmetse Olur, bu akşam haftanın finali bölümü ile ekranlara gelecek. Binlerce izleyicinin büyük bir heyecanla beklediği Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde kimin eleneceği büyük bir merakla bekleniyor.

Eleme gecesinin yaşanacağı Kısmetse Olur’un bu akşamki bölümünün fragmanı ise yayıncı kuruluş olan Kanal D tarafından yayınlandı. Yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali bölümü fragmanında yarışmacıların sinirlerinin iyice gerildiği ve büyük tartışmaların olduğu görüldü.

Kısmetse Olur’un yayınlanan haftanın final bölümü fragmanında Farima ve Melis arasında büyük bir tartışma çıktığı ve bu tartışmanın sinirleri iyice gerdiği görülüyor. Melis’in sesini yükselttiği görülürken Farima’yı ise diğer gelin adayları zar zor sakinleştiriyor.

Öte yandan Onur ile Gamze arasında da ciddi tartışmaların çıktığının görüldüğü fragmanda, Onur’un Aycan’ı program için kullandığını söyleyince ortam geriliyor ve  Onur sessizliğini bozmak zorunda kalıyor. Bunun yanı sıra ise Akın ve Ezgi arsında geçtiğimiz günlerde çıkan tartışmalar bir bir ortaya çıktı.

Peki Kısmetse Olur’da bu akşam kim elenecek? Kısmetse Olur Evine bu akşam kim veda edecek? Kısmetse Olur evine veda edecek isim açıklanınca haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

Kısmetse Olur Saat Kaçta?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur, bu akşam saat 23.30’da ekranlara gelecek.

Kısmetse Olur 19 Mart Fragmanı

Tv Yayın Akışı için TIKLAYIN

5haber.com | Ankara