Etiket arşivi: magazin

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE BİR İLK YAŞANDI

Dün akşam kim milyoner olmak ister yarışmasına katılan konuşma engelli Ümmü Gülsüm performansıyla olay yarattı. Yarışmacı Ümmü Gülsüm, 27 yaşında Artvinli ve çevre mühendisliği mezunudur. Küçük yaşta geçirdiği ateşli hastalıktan dolayı konuşamayan genç kız, soruların cevaplarını kendisine özel hazırlanan yazı tahtasıyla anlattı 11. soruya kadar gelerek 125.000 TL sahibi oldu.

Ümmü Gülsüm’ün özel durumu ve gösterdiği performans sosyal medyada günün en çok konuşulan konuları arasına girmeyi başardı.

Murat Başoğlu ile Yeğeni Arasındaki Olaya Bakanlık El Atacak mı? Cengiz Semercioğlu’ndan Flaş Açıklama

Teknede öz abisinin kızı ile dudak dudağa yakalanan Murat Başoğlu, durumu inkar etmiş, ancak daha sonra ortaya çıkan fotoğraflar ile bu durum tescillenmişti. 

Fotoğrafların ortaya çıkması sonrasında durumu kabullenen Murat Başoğlu, “Beni yok etmek için üzerime geliyorlar. Hayatımı mahvettiler, ben artık yokum” demişti. Murat Başoğlu’nun bu çıkışına Hürriyet Gazetesi Yazarı Cengiz Semercioğlu’dan cevap gecikmedi. Semercioğlu bugünkü köşesinde kaleme aldığı yazısında Murat Başoğlu’na zehir zemberek sözlerle yüklendi ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının duruma el atmasını istedi.

Cengiz Semercioğlu, bugünkü yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Salı günü bu köşede Murat Başoğlu’nun açıklamaları çıkmasa, aile bu kadar açık şekilde tepki gösterir ve bu skandal böyle patlar mıydı emin değilim.

Çünkü tüm ısrarlı sorularıma rağmen Murat Başoğlu, teknede yakalandığı kadının yeğeni olmadığını söylemiş…

Yabancı bir kadın olduğunu açıklamıştı.

Belli ki bu göz göre göre inkar etmeler, kadının kocasının damarına iyice bastı ve aynı gün harekete geçtiler.

Teknedeki kadının, Murat Başoğlu’nun öz abisinin kızı olduğu, kadının eşi tarafından doğrulandı. Akıl alır gibi değil…

İnanılır gibi değil…

Bir insan öz abisinin kızıyla böyle bir ilişkiye nasıl girebilir?

Dünyada kadın mı kalmadı, dünyada erkek mi kalmadı?

Telefon görüşmemizde kendisine de söylemiştim;

“Evli bir erkek olarak çapkınlık yapabilirsin, bunun hesabını da karına verirsin. Ama ilişkiye girdiğin kadın yeğeninse, bu durum hepimizi ilgilendirir” demiştim.

“Hayır Cengiz, benim yeğenim var ama bu konuyla ilgisi yok” demişti.

Şimdi ortaya çıkıyor ki, doğrudan var. Bu rezalet üzerine abisinin ne diyeceğini, ne düşündüğünü merak ediyordum ben.

Önceki akşam telefonda konuştum Tahir Mahir Başoğlu’yla.

İnsan böyle çirkin bir konuyla ilgili soru sorarken bile zorlanıyor.

“Cengiz Bey siz ne kadar biliyorsanız, ben de o kadar biliyorum. Ben de medyadan takip ediyorum” dedi.

“Murat’la aranız nasıl, görüşüyor muydunuz, küs müsünüz? Bu olay ortaya çıktıktan sonra ne yaptınız?” diye sordum ama Tahir Bey hiçbirine cevap verebilecek durumda değildi. Şimdi olay magazin tarihinin gördüğü en büyük skandallardan birine dönüştü.

Biz ensest konusunda Türkiye’de herkesi dikkatli olmaya çağırırken, meğer en büyük ensest ilişkiyi ünlü biri yaşıyormuş.

Öz abisinin kızıyla…

Olacak iş değil, kabul edilir gibi değil…

Murat bana yaptığı açıklamada; “Beni yok etmek için üzerime geliyorlar. Hayatımı mahvettiler, ben artık yokum” demişti.

Hayır Murat, hayatını kimse değil, sen kendin mahvettin.

Televizyon kariyerini, spor hayatını, aileni…

Gerçekten de artık yok olman ve başka bir hayata başlaman herkes için en doğrusu olacak.

Not: Bu yazıyı çok daha kızgın, çok daha ağır bir şekilde yazacaktım, ancak ortada 10 yaşında bir çocuk var, babasını bizden dinlemesin…

Bakanlık Konuya El Atacak mı?

Magazin dünyasında yaşanan ensest olayına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın da el atacağı duyumu geldi bana.
Kamu davası mı açılır, Bakanlık müdahil mi olur bilemiyorum ama durumdan Bakan Fatma Betül Sayan Kaya’nın da rahatsız olduğu söyleniyor.

Dün Sayın Bakan’ı aradım ama gazete basılana kadar görüşemedik.””

5haber.com  | Ankara
Hurriyet

Didem Soydan Makyaj Aynasını Unutup Fotoğraf Çekince Olanlar Oldu

Sosyal medyayı en çok kullanan isimler arasında olan Didem Soydan’ın attığı son fotoğraf, Twitter’da günün konusu oldu.

Bir kozmetik firmasının davetlisi olarak Polonya’ya giden Didem Soydan, kaldığı otelde sevgilisi Erdi Doğan ile bir birinden seksi pozlar vererek çok sayıda fotoğraf çekti.

Çektiği fotoğraflardan birinde verdiği pozda makyaj aynasını unutan Didem Soydan, bu fotoğrafı sosyal medyaya yüklemesi ile konuşulmaya başlandı. Aynaya yansıyan görüntü sosyal medyayı sallarken Didem Soydan kısa süre içinde TT oldu.

İnstagram üzerinden paylaştığı bu fotoğrafı yoruma kapalı şekilde yayınlayan Didem Soydan’a takipçiler Twitter üzerinden ulaştı ve bu fotoğraf ile Soydan’ı yorum yağmuruna tuttu. Didem Soydan ise bu yorumlara komik cevaplar verdi.

Hayranları ile bir süre konuşan Didem Soydan’ın belden aşağı yaptığı şakalar, takipçileri tarafından beğeni ile karşılandı.

5haber.com  | Ankara

Yılmaz Erdoğan’dan flaş açıklama: “Meğer Eser pavyon açmış”

Önceki akşam Zorlu PSM’de Münaşaka adlı gösterisini sahneleyen Yılmaz Erdoğan, gösteri sırasında flaş açıklamalarda bulundu. Sevilen oyuncu gösterisi esnasında Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerle yakalanarak magazin gündeminde baş sıraya oturan Eser Yenenler’e takıldı.

Villada Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle verdiği parti sorasında çok konuşulan Eser Yenenler Yılmaz Erdoğan’ın diline dolandı.

Münaşaka esnasında Yılmaz Erdoğan, Eser Yenenler’in meğer pavyon açtığı esprili dile getirdi. Erdoğan konusunda, “Benim çıraklar bu aralar çok meşhur. Duydum ki Eser pavyon açmış. Oysa bana ev tuttum demişti” sözlerini söyledi.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, yerel haberlerden, sıcak gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Bahar Candan ve ablası Nihal Candan Eser Yenenler ve Murat Boz’la La Boom’da eğlendi

İşte Benim Stilim yarışmasının çok konuşulan ismi Bahar Candan ile ablası Nihal Candan, ünlü şarkıcı Murat Boz ile yakalandı.

Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu iddiada, Murat Boz ile yakın arkadaşı Eser Yenenler, önceki akşam, İşte Benin Stilim’in yarışmasının çok konuşulan ismi Bahar Candan ile Bahar’ın ablası Nihal Candan ile yakalandı.

5 yıldan bu yana Aslı Enver ile birlikte olan Murat Boz’un bu görüntüleri üzerine Aslı Enver’in nasıl bir tepki vereceği büyük merak konusu. Önceki akşam Emirgan’da bulunan La Boom adlı mekana eğlenmek için giden ünlü şarkıcı Murat Boz ve BKM Mutfak ekibi ile hayatımıza giren Eser Yenenler beraber eğlendi. İkilinin eğlence gecelerine İşte Benim Stilim programı ile ço konuşulan Bahar Candan ile onun ablası Nihal Candan ve Özge Bitmez isimli kadın da katıldı.

Eser’in Evine Geçtiler

La Boom’da gerçekleşen eğlence sonrasında Murat Boz, Eser Yenenlerin Lavazım’da bulunan lüks villasına gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise kızlarda eve geldi. Ev partisinden ilk olarak saat 05.00’da Özge Bitmez ayrıldı. Posta Gazetesinde yer alan habere göre flaşlar bir anda patlayınca sitenin güvenliği devreye girdi.

Daha sonra ise gazetecilerin dağıldığını zanneden Bahar Candan, ile Nihal Candan, saatler 5.40’ta evden ayrıldı. Kızların çıkması üzerine yine flaşlar patladı. Flaşlar patlayınca kızlar bağırarak ortalıktan uzaklaşmaya başladı.

Daha sonra ise Eser Yenenlerin, sitenin güvenlik görevlilerine “Bu olay duyulursa ‘Evime Murat Boz değil, şoförü Erdal’ın bir şey almak için geldiğini söyleriz” dediği ortaya çıktı.

5haber.com  | Ankara

Çağatay Akman’dan tepki çeken paylaşım

Seslendirdiği bir şarkı ile internet üzerinde çokça dinlenen ve bir anda internet fenomeni haline gelen Çağatay Akman, paylaştığı son gönderisi ile tepkilere neden oldu.

Sosyal medya hesabının aktif şekilde kullanan 18 yaşındaki şarkıcı Çağatay Akman, Twitter adresi üzerinden yaptığı paylaşımında “Sessizce hapşırmaya çalışan erkek i…dir” sözlerini yazı. Çağatay Akman’ın bu gönderisi ise sosyal medya üzerinde tepkilere neden oldu. Birçok kullanıcı bu gönderiye tepki gösterirken bunlar arasında en çok dikkat çekeni ise bir Twitter kullanıcısının “Senin gibi dar görüşlü saçma sapan düşünceli insanlar 100 milyon tık alıyo, sanat yerlerde resmen… yazık be” paylaşımı oldu. Bunun üzerine Çağatay Akman’da şu şekilde cevap verdi: “Bak bak sessiz hapşuran nasıl kendini belli ediyor :)”

Büyük tepki çeken bu paylaşım sonrasında Çağatay Akman, Twitter adresini gizledi.

5haber.com  | Ankara

Eda Erol sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile aşkını itiraf etti

Geçtiğimiz gün bomba bir itirafla magazin gündemine oturan Alişan Eda Erol ilişkisinde, Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımla ilk kez aşkını itiraf etti.

Eda Erol’un aşkını itiraf etmesi üzerine bu gönderiye yüzlerce yorum geldi. Ancak Eda Erol gelen bazı olumsuz yorumlara çok sinirlendi. Eda Erol, bu olumsuz yorumların devam etmesi üzerine sinirlendi ve fotoğrafı yorumlara kapattı.

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde aşk yaşadıklarını itiraf eden ve evliliğe doğru emin adımlarla yürüyen Alişan-Eda Erol ilişkisinde kız isteme hazırlıkları var. Kız isteme merasimine yaklaşılırken bir fotoğraf paylaşan Eda Erol, bir fotoğraf paylaştı. Üzerinde arı olan bir şapka ile paylaştığı fotoğrafa Alişan kırmızı kalp emojisi ile yorum yaptı.

Bir televizyon programının iddiası üzerine bu şapka Alişan’ın çok sevdiği ve başından çıkarmadığı şapkasıymış.

İkilinin kısa bir süre içinde kız isteme merasimini yapması ve dünya evine girmesi bekleniyor.

Son dakika haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Adı Erhan Çelik’le anılan sosyetik güzel Elif Dürüst kimdir, kaç yaşındadır?

Gülben Ergen ile sona eren evliliğinin ardından adı Ece Erken ile anılan haber spikeri Erhan Çelik’in adı şimdilerde de Elif Dürüst ile anılmaya başlandı. Başarılı haber sunucusu, magazin dünyasında yer alan habere göre Seren Serengil’in ortaya attığı bu iddia, magazin gündemini değiştirdi.

Geçtiğimiz Aralık ayında Gülben Ergen ile olan evliliğini sona erdiren ünlü haber sunucusu Erhan Çelik’in, bu boşanmasının ardından bir süre Ece Erken ile sevgili olduğu iddiaları gündemde yer almıştı. Alınan son bilgilere göre de ünlü sunucu Çelik, sosyetik güzel Elif Dürüst ile aşk yaşamaya başladı.

Anadolu yakasında bulunan bir balıkçıda beraber yemek yiyen ve ilişkilerinin temelini atan ikili, dikkatleri çekmemek için mekandan ayrı bir şekilde ayrıldı. Duymayan Kalmasından Seren Serengil’in haberine göre beraber yemek yeyip sohbet ettikleri balıkçıda oldukça samimi olan ikilinin güzel vakit geçirdiği öğrenildi.

Öte yandan Erhan Çelik, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı ile ‘Bugün günlerden mutluluk’ dedi ve gözleri üzerine çekti.

Elif Dürüst Kimdir?

Ünlü sosyetik güzel Elif Dürüst, 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. İş adamı ve sanayici olan Ekrem Dürüst’ün kızı olan Elif Dürüst’ün annesi ev hanımı Gül Dürüst’tür. İlköğretimini Özel Kalamış İlkokulunda tamamlayan Elif Dürüst, ortaokul eğitimini de Notre Dome de Sion’da tamamladı. Elif Dürüst İstanbul Üniversitesi Siyasa Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü (İngilizce) mezunudur.

5haber.com  |  Ankara

İrem Derici’den Hülya Avşar’a: Kıskanıyorum ulan! Aleyna’yı kıskanıyorum

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve her hafta flaş konukları ağırlayan Bir Hülya Avşar Sohbeti programının bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı İrem Derici oldu.

Son dönemlerin en başarılı sanatçıları arsında olan ve yakaladığı çıkışlar milyonlarca kişinin gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı İrem Derici, ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin bu haftaki oldu. Her haftanın Cuma günü yayınlanan televizyon programının fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan fragmanda İrem Derici’nin samimi itirafları programa damgasını vurdu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, programın sunucusu Hülya Avşar’ın sorularını yanıtladı. İrem Derici yaptığı açıklamada, 30 yaşından sonra kendine aşık olduğunu, daha önce ise sağlıksız yöntemler kullanarak zayıflamaya çalıştığını itiraf etti. Öte yandan İrem Derici, Helin Avşar’ın ilaçla zayıfladı iddialarının doğru olmadığını söyledi.

Çok Para Kazandım

İrem Derici açıklamalarının devamında son 4 yıl boyunca çok para kazandığını, Harun Kolçak ve Mustafa Ceceli gibi ünlü isimlerle düet yaptığını hatırlattı. Kazandığı paraları yediğini söyleyen İrem Derici, “Düetisyen oldum!” dedi.

Aleyna İtirafı

Sunucu Hülya Avşar’ın ”Aleyna Tilki’yi kıskanıyor musun?” sorusunu İrem Derici’ye yönlendirmesi ile önce “Hayır tapıyorum” diyen İrem Derici, daha sonra “Kıskanıyorum ulan! Aleyna’yı kıskanıyorum!” itirafını yaptı.

Program Cuma günü Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Son dakika haberlerinden, magazin haberlerinden, gündem haberlerinden, yerel haberlerden, sıcak gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara