Etiket arşivi: #maisiewilliams

Game of Thrones’un 8. Sezon Tarihi Açıklandı

Game of Thrones’un (Taht Oyunları) Arya Stark karekterini canlandıran Maisie Williams dizinin büyük bir merak ve heyecanla beklenen 8. sezon tarihini açıkladı.

 

HBO’nun Game of Thrones’un 8. sezonunun 2019 yılında yayınlanacağını duyurmasının ardından dizinin Arya Stark’ı (Maisie Williams), yeni filmi Early Man için verdiği röportajda dizinin yeni sezonu için tarih verdi.

20 yaşındaki genç ve yetenekli oyuncu, “Aralık’ta prodüksiyonu bitirip yeni sezonun ilk bölümünü 2019 Nisan’ında yayınlamayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Williams, aceleye getirmek istemediklerini vurgulayarak, “Son kurguda çok ama çok önemli şeyler olacak. Hayranlarımıza çok şey borçluyuz. Yeni sezonun harika olması ve izleyen herkesi tatmin etmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” dedi.

Arya’nın hikayedeki akıbetine dair yorumlarda da bulunan Williams, “Onun her zaman huzur bulmasını istedim. Arya’nın hikayesini yönlendiren bütün unsurlar bugüne kadar acı ve sert oldu. Karakterimin bir gün yeniden özüne kavuşmasını, öfkesinden kurtulmasını diliyorum” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl Sophie Turner, sevgilisi Joe Jonas’ın evlilik teklifine “Evet” demişti. Maisie Williams ise rol arkadaşı Sophie Turner’ın (Sansa Stark) düğününde nedime olacağını açıklamıştı.