Etiket arşivi: memur personel alımı 2017

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 personel alımı açıklaması geldi

Son dakika açıklaması geldi. Binlerce kişinin beklediği personel alım açıklaması Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu’ndan geldi. Gelen açıklamaya göre Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünün 1500 personel alımı yapacağını söyledi.

Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu sosyal medya hesabı üzerinden konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne 1500 personel alımını Maliye Bakanlığının onayladığını açıkladı.

Personel alım ilanının kısa süre içinde gelmesi bekleniyor. İlan yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

TÜBİTAK KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı son dakika ilanı ile KPSS şartsız memur personel alımı yapacağını duyurdu. İşte ilgili ilanın detayları.

Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Endüstriyel Tasarım bölümü, Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, İmalat Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği,  Matematik Öğretmenliği, Fizik Öğretmenliği, Kimya Öğretmenliği, Biyoloji Öğretmenliği veya Fen Bilgisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği veya Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu, İİBF, Havacılık Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Fizik veya Fizik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adaylar arsından uzman ve uzman yardımcısı alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru

TÜBİTAK ilanlarına başvuruda bulunmak için adayların öncelikle yapmaları gereken ‘www.tubitak.gov.tr’ adresi üzerinden İş Başvuru Sistemine kayıt yaptırmaktır. Bu sisteme kaydını yaptıran kişiler, TÜBİTAK’ın ilanlarına buradan başvurularını online olarak yapabileceklerdir. Başvurular online olarak internet üzerinden alınacak olup diğer yollarla yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. İlgili ilana son başvuru tarihi ise 27 Şubat 2017 Saat 17.00 olarak açıklandı.

Başvuru Esnasında İstenen Evraklar

# Diploma veya çıkış belgesi,
# Özgeçmiş,
# Lisans (ve varsa üstü) transkript belgesi,
# Yabancı dil sınavı sonuç belgesi (veya lisans eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösterir belge),
# Üniversiteye giriş sınavı yerleştirme belgesi ve Üniversiteye giriş sınavı sonuç belgesi,
# Alanında deneyimli adaylar için Çalışma Belgesi ve Hizmet Dökümü.

Başvuruda bulunacak olan adayların yukarıda yazan belgeleri internet üzerinden kuruma iletmeleri gerekmektedir.

İlgili ilanın detayları ve her pozisyon için istenen ayrı ayrı başvuru şartlarına,

İlk İlan için TIKLAYIN
İkinci İlan için TIKLAYIN

5haber.com  |Ankara