Etiket arşivi: mpi süper loto

Süper Loto Çekildi: İşte 6 Temmuz Süper Loto Çekiliş Sonucu-Büyük İkramiye Ankara’ya Gitti

Zengin olma hayali ile soluğu şans oyunları bayilerinde alan milyonlarca vatandaşın beklediği açıklama geldi.

Her haftanın Perşembe günü düzenlenen Süper Loto’da bu hafta devirli çekiliş heyecanı yaşandı. 11 haftadır art arda 6 bilemeyen çıkmayınca Süper Loto, 6 Temmuz çekilişine devretti. 11 haftalık devreden 30 milyonluk ikramiye ile bugün büyük ikramiyenin 37 milyona ulaşması bekleniyordu.

Çekiliş gerçekleşti ve Milli Piyango Yetkilileri Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirdikleri Süper Loto sonucunu açıkladı.

Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından 6 Temmuz Süper Loto çekilişi gerçekleşti. Noter huzurunda gerçekleşen Süper Loto Çekiliş sonucu şu şekilde: 2, 5, 24, 39, 45 ve 49.

Bu sonuca göre dağıtılan ikramiye tutarları ise şu şekilde:

5haber.com  | Ankara

9 haftadır devreden Süper Lotonun sonucu açıklandı-22 Haziran Süper Loto sonucu

Milli Piyango İdaresi tarafından her haftanın Perşembe günü düzenlenen Süper Loto çekilişinin 505. hafta çekilişi de tamamlandı.

Milyonlarca kişinin büyük bir heyecan ve merakla beklediği devirli Süper Loto çekilişi gerçekleşti. 9 haftadır art arda devreden Süper Loto çekilişinde bu hafta büyük ikramiye dudak uçuklattı. 9 haftadır devreden Süper Loto’da bugün oynanan oyunların da eklenmesi ile birlikte büyük ikramiye 25 milyon liraya ulaştı. 6 Bilenler arasında 25 milyon liranın dağıtılacağı çekiliş gerçekleşti ve kazandıran şanslı sayılar belli oldu.

Süper Loto’nun çekilişine kazandıran şanlı sayılar açıklanınca dağıtılan ikramiye tutarları da açıklandı. Çıkan sayılara göre Süper Loto yine devretti. 25 milyonluk ikramiye gelecek hafta gerçekleşecek çekilişteki ikramiyeye eklenecek.

Süper Loto’nun sonucu şu şekilde

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, şans oyunu haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara