Etiket arşivi: müge anlı

Müge Anlı’ya o sözlerinden dolayı tepki yağdı ve Müge Anlı’dan Cevap Geldi

Müge Anlı 30 mart tarihli Müge Anlı ile Tatlı Sert Proğramında  söyledikleri sosyal medyada tepki çekti.

Yaşadığı miğren ağrısı nedeniyle hastaneye gittiğini anlatan Müge anlı’nın doktorlarla ilgili söyledikleri tepki çekti. sosyal medyada özellikle sağlık çalışanlarının tepkisine yol açtı. Anlı Proğramında ne demişti ?

Proğramda Migren ağrısı olduğunu her zamanda doktora gittiğini belirten Müge Anlı ,Koronavirüs salğını nedeni ile doktora içeriye değilde arabada iğne olmak istediğini fakat doktorun bunu kabul etmediğini anlatı.

Sonra diyorlarki doktorlara iyi davranın. Anlatamıyorsun derdini. En son dedimki inşallah sende böyle bir miğren ağrısı çekersin ve aynı tavırla karşılaşırsın. Gör bak nasıl oluyor. Sözlerini söyleyen Müge Anlı  sosyal medyada tepki çekti ve özellikle sağlık çalışanları tarafından doktorlardan özür dilemesi istendi.

Müge Anlı , tepkiler üzerine canlı yayına bağlanarak şunları söyledi.

Sağlık Çalışanlarımıza iyi dileklerimizi iletmek isterim. Bu büyük salgın ortamında canları pahasına görev yaptıklarını görüyor ve onlara herkes gibi minnet duyuyorum. Geçtiğimiz programlarımda onlar için dileklerimizi izleyicilerimiz biliyor. Allah’tan onlara güç kuvvet vermesini diledik. Her dönem sağlık çalışanlarına şiddete karşı çıktım.

Yayında da dün özel bir hastaneye gitmek istediğimi ve başım ağrıdığı için muhtemel koronalı olarak görüldüğüm için hastaneye kabul edilmediğimden bahsettim.  4 gün boyunca çok şiddetli bir baş ağrısı çektikten sonra gerçekten dayanılmaz bir hal aldı. En son iğne yaptırmak istedim. Bu tür iğnelere karşı önceden alerjik reaksiyonum geliştiği için hem de bu iğnenin ölüm riski olduğu için tam teşekküllü bir hastanede yaptırmam gerektiriyor.

Hastanede görevli doktor bey beni kabul edemeyeceklerini, baş ağrım olduğu için evde iğne olmam gerektiğini söyledi. Ben anlattım, ‘yıllardır size geliyorum içeri alamıyorsanız bari arabada iğne olayım bir şey olursa hastaneye alırsınız’ dedim.

Benim bu yaşadığımı anlatmamın sebebi hedef göstermek değildi. İsim bile vermedim. Ama vatandaşlarımızın benzer sıkıntılar çekebileceğini düşünerek bu olaydan söz ettim. Çok daha kritik durumlarda hasta kabul etmemesi telafisi mümkün olmayan durumlara yol açabilir.İzleyicilerim yayın sırasında ve sonrasında aynı durumu yaşadıklarından dolayı yüzlerce mesaj gönderdiler. Ben durum tespiti yapmak isterken aldığım bu kötü yorumlardan dolayı üzgünüm.

Ama asıl üzüntüm koskoca sağlık sektörünü hedef almışım gibi gösterilmeye çalışılması zaten işleri başlarından aşmış doktorlarımızdan konuyu tam olarak anlatamadığım için kalbi kırılanlar varsa özür dilerim. Diyerek  kendisini ifade etti.

Dünden Bugüne Müge Anlı ve Müge Anlı’nın Kemal Sunal ile Röportajı

Dünden Bugüne Müge Anlı ve Müge Anlı’nın Kemal Sunal ile Röportajı

19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğan ünlü sunucu Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun oldu. Atv Kanalında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çok sayıda kayıpları buldu. 2008 yılından beri kesintisiz yayın hayatına devam eden başarılı sunucu tüm Türkiye’nin çok sevdiği biri olarak biliniyor.

Ekranlarda kayıplarını arayan, cinayetleri çözen, kavgaları tatlıya bağlayan dobralığı ile kendini sevdiren bir isim olarak biliniyor.

Televizyon hayatına magazin muhabiri olarak başlayan Müge Anlı, Şenay Düdek ile yaptığı dobra dobra magazin programı ile bir süre devam etti.  Daha sonra 2010 yılında Müge Anlı ile Mektubunuz var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarını bulmayı isteyen kişileri konuk aldı.

1993 ‘te Gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. 1 kızı oldu 2008 yılında Burhan Akdağ ile ayrıldı. ,

 

Marmara Üniversitesi İletişim fakültesi mezun oldu. Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Hukuk üzerine yaptı. Müge Anlı Şiddet gören kadınlar yardım edebilmek için töre, namus suçları ve kadınlara yönelik suçlarla mücadele için Hukuk okuduğunu belirtti.

Gençlik yıllarından beri güzelliğini hep fark ettiren ünlü sunucu yaptığı programlar ile insanların kalbine dokunarak izleyenlerin beğenisini kazandı.

Dobra Dobra programın sunuculuğunu yapan Anlı, bundan sonra tamamen magazin sunuculuğunu bırakarak  “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına başladı. 2008 yılında başladığı program bir çok başarısı ile gündeme gelerek yaptığı işlerle rakiplerini geride bıraktı. Kayıpların bulunduğu ve cinayetlerin aydınlatıldığı bir program başarısı ile gündemden düşmezken izleyenleri her gün merak ettirdi. En çok ta ilgi gören program’da Sevgi İzi yaptırarak bu şekilde kayıpların daha çabuk bulunmasının sağlanması oldu. Bu proje ile engelli vatandaşların kayıp olmadı durumunda daha kolay bulunmasıdır.

 

Müge Anlı ile  Tatlı Sert programı sezon finali sırasında Güven Bana adlı yarışma programı yaparak beğeni topladı.

Müge Anlı’dan Kemal Sunal Belgeseli

Kızı taciz edilince susan kadın, dolandırılınca polise koştu

Müge Anlı’da skandal olay meydana çıktı.

Dolandırıldım diyerek Müge Anlı’nın sunduğu programa katılan ve kendini mağdur gibi gösteren kadın sakladığı skandal ortaya çıktı.

Kaçtığı adamın kendini dolandırdığını söyleyen Ayfer Yaralı, Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programa katıldı. Programa katılan , Müge Anlı’dan yardım isteyen kadın bir skandalı saklıyormuş.

Almanya’da hayatına devam eden ve evli olduğunu söyleyen Ayfer Yaralı, sosyal medyadan biri ile tanıştı. Onun için Türkiye’ye gelen Yaralı, internet üzerinden tanıştığı adamla aynı evde yaşamaya başladı.

Yaralı Müge Anlı’da yaptığı açıklamada, kaçtığı kişinin kendinden 20 bin Euro para aldığını ve ortadan kaybolduğunu söyledi.

Kadını dinleyen ve ona yardımcı olmaya çalışan Müge Anlı, bir skandalla karşı karşıya kaldı.

Ayfer Yaralı, beraber yaşadığı Nazmi isimli kişinin 12 yaşındaki kızının odasına girmeye çalıştığını ve kızını taciz ettiğini programda söyledi.

Bu skandalı söyleyen kadının sözleri üzerine Müge Anlı , “Polise şikayette bulundun mu?” sorusunu sordu. Kadın hayır cevabını verince Müge Anlı kadına sert tepki gösterdi.

DOLANDIRILMASA GİTMEYECEKMİŞ

Dolandırıldıktan sonra polise gittiğini söyleyen kadın, taciz olayını burada anlattığını ifade etti. Bu açıklama sonrası Müge Anlı, “Adam seni evden atmasa o evde oturacaktın” dedi.

Kızı için polise gitmeyen , ama dolandırılınca emniyete koşan kadına sinirlenen Müge Anlı, onu stüdyodan kovdu.