Etiket arşivi: nur yerlitaş neden yok

Nur Yerlitaş’tan flaş İşte Benim Stilim açıklaması: Nurella neden ayrıldığını açıkladı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’de geçtiğimiz ay bir şok yaşanmıştı. Üst üste setten gelen tartışma haberleri sonrasında programın jürisi ünlü modacı Nur Yerlitaş, flaş bir karar aldı ve programı bıraktığını canlı yayında açıkladı.

Programı bırakma nedeni olarak da o günlerde artık yoruldum açıklamalarında bulunan Nur Yerlitaş, önceki gün katıldığı canlı yayında programı bırakmasının asıl nedenini açıkladı.

Bir televizyon programının canlı yayınına sürpriz yapan Nur Yerlitaş, Hülya Avşar’ın programına katılmak için gittiği bir çekimde magazin programına canlı bağlandı.

İşte Benim Stilim’in Nurella’sı olarak bilinen ce programında reytinglerinde büyük bir katkısı olan Nur Yerlitaş, programı neden bıraktığı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Ruhum yoruldu. Nurella yoruldu… Ayrılığın ardında söylendiği gibi Ivana yok. Ben daha geçenlerde stüdyodaydım kimseyle sıkıntım yok. Ben iki kadınım, bunlardan biri Nurella diğeri de Nur Yerlitaş ve bana inanın Nurella yoruldu. Sezon sonuna kadar dişimi sıkıp paramı alabilirdim ama yapamadım”

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

İşte Benim Stilim’de Artık Nurella Yok

Son günlerde tartışmaları ile gündemden hiç düşmeyen İşte Benim Stilim yarışmasında bir şok yaşandı ve Nur Yerlitaş artık İşte Benim Stilim’de olmayacağını açıkladı.

Nurella, geçtiğimiz haftalarda Ivana Sert ile ciddi bir tartışmaya girmişti. Bu tartışma sonrasında Ivana Sert’in programdan kovulduğu iddiaları gündemde dolaşırken, daha sonrasında Nur Yerlitaş, Kerimcan Durmaz ile bazı sorunlar yaşadı. Geçen gün ise Nur Yerlitaş, çekimlerin tamamlanmasının ardından rahatsızlandığını söyleyerek hastaneye gitmişti. Sabaha kadar hastanede kalan Nur Yerlitaş, sabah taburcu olarak evine gitmiş ve söylentiler bu şekilde başlamıştı.

Gündemde yer alan Nur Yerlitaş programı bırakıyor söylentileri sonrasında Nurella’dan beklenen açıklama geldi. Yerlitaş yaptığı son dakika açıklamasında, “Çünkü yaşantım birbirine karışmıştı. Sonuçta Nur Yerlitaş ile Nurella küsmüştü. Bu küslüğün geri dönüşü olmadığı için programa geri dönmem de söz konusu değil. Program çekimlerinin sonunda bile yarın neler yapacağımızı düşünmek için çaba harcadım. Aldığım paranın hakkını fazlasıyla verdim. Ancak artık programı bıraktım ve bunun geri dönüşü yok. Çok yorucu bir iş” ifadelerini kullandı.

Uçankuş TV’ye konuşan Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim’in yeni jürisi Kerimcan Durmaz ile bazı sorunlar yaşadığı iddialarına da yanıt verdi. Ünlü modacı Nur Yerlitaş, “Ben istemeseydim yanıma Kerimcan oturamazdı” diyerek ince bir mesaj da verdi. Yerlitaş hastalığı ile ilgili konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı “Hastalık beni ölümle tanıştırdı. Bana çok şey kattı. Aslında yaşadığımız dünyanın ne kadar anlamsız olduğunu gördüm. Benim bir tane evim var, maddiyata artık eskisi kadar önem vermiyorum” sözleri ile konuşmasına son verdi.

5haber.com  |  Ankara