Etiket arşivi: özlü cuma mesajları

En Güzel Resimli Cuma Mesajları 2017 (Sms ve Whatsapp Cuma Mesajları)

Mübarek Cuma günü sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel ve anlamlı cuma günü mesajları haberimizde.

Müslüman alemi tarafından haftanın en mübarek olarak görülen Cuma gününde, vatandaşlar, sevdiklerine ve yakınlarına göndermek için cuma mesajlarını araştırmaya başladı. İşte en güzel sözlü ve resimli cuma mesajları.

# Allah (c.c.)’tan bir dua gibi, Peygamber efendimizden bir armağan gibi sevaplarınızın bol olması dileği ile. Hayırlı cumalar.

# Allah yolundan ayrılmayanlar, sabırlarını ne kadar zorlasalar karşılarında yine sabır bulacaklardır. Hayırlı ve nurlu cumalar.

# Allah (c.c.) buyuruyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. İyi Cumalar.

# Muhabbetli ve uhuvvetli güzel günler geçirmeniz dileği ile. Hayırlı ve nurlu cumalar.

# Dua ile tüm güzelliklerin anahtarını kendinde bulunduran Rabbım cümlemiz hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Amin. Hayırlı cumalar.

# Ne gülünüz solsun, ne de yaprağınız solsun, ettiğiniz tüm dualar Allah katında kabul ve makbul olsun. Hayırlı Cumalar.

# Yüce Allah, bizi şikayet edenlerden değil, her daim şükredenlerden eylesin. Amin. Hayırlı ve bol nurlu cumalar.

# Selatu sela yolladım Allah’a, cümle muradımızı bizlere ver. gelecek Cuma’ya huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha nurludur. Cumanız Mübarek Olsun

# Cuma gününüz mübarek, tüm dualarınız kabul, tövbeleriniz makbul olsun. Selam ve uhuvvetlerin en güzeli sizlerin üzerine olsun. Hayırlı Cumalar.

# Güneşin pembeliği ile doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizlerin olsun. Hayırlı cumalar.

# Cuma gibi günümüz, İslam gibi dinimiz, Hz. Muhammed gibi peygamberimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.  Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Hayırlı Cumalar.

5haber.com  |  Ankara

Kısa ve Anlamlı SMS Cuma Mesajları 2017

İslam Alemi tarafından haftanın en mübarek günü olarak görülen Cuma gününü gelmesi ile birlikte sms cuma mesajları aramaları da başladı.

Artık bir gelenek haline gelmiş olan Cuma mesajları ile vatandaşlar, sevdiklerinin ve yakınlarının cuma günlerini kutluyor. İşte mübarek cuma gününde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel cuma mesajları.

# Bu mübarek Cuma gününün tüm inananlar ve insanlık adına hayırlara vesile olmasını yüce Rabbımdan niyaz ediyorum.

# İmkanların bittiği yerde iman devam eder. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, diyeceğin en güzel şey, derdinden büyük ALLAH vardır. Hayırlı Cumalar.

# Mucizeler sahibi Rabbım! Kullarını affedici Rabbım! Sen ne dersen o olur, sen ne dersen onu biliriz. Dualarımızı hayırlıysa kabul ve makbul eyle. Hayırlı Cumalar.

# Güneşin kızıllığı ile doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o güzel duygu kalbinizde olsun. Hayırlı cumalar.

Resimli Cuma Mesajları İçin TIKLAYIN

# Hüzün zor gelir yüreğe, ama en içten duaları o ettirir sahibine. En güzel dualarda beraber olmak dileğiyle.

# La ilahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafa’dır her sözüm, ihlas-i şerifle yıkadım yüzüm. Ayet-el kürsü için sen kabul eyle sözüm. Allah dua ve isteklerini kabul ve makbul eylesin. Hayırlı Cumalar.

# Her “cuma” huzur, her sabah umut doludur. Huzurunuz ve umudunuz daim ve kaim olması dileği ile… Hayırlı ve nırlu Cumalar.

# Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler ve mutluluklar hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Hayırlı ve nurlu Cumalar.

# Cuma günleri ellerinizi dua için her zamankinden daha çok açın ki melekler avucunuzu gül ile doldursun, yüreğiniz sevinç ve huzurla dolsun, Cumanız her daim mübarek olsun.

# Cuma günümüz aşkla dolsun, gönlümüzden geçen en hayırlı dualar kabul ve makbul olsun. Hayırlı ve nurlu cumalar.

# Ey Nefsim Şeytana Yem Olmak mı; Yoksa Cennette Gül Olmak mı Amacın, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı ve Nurlu Cumalar.

# Yeni güne bismillah, Cuma‘ya kavuşturan Rabbıma şükürler olsun.

# Bu mübarek Cuma gününün feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi hanenize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamızı doldursun. Karanlığı aşan Cuma’ya ulaşan dualarımız şükür ki var. Hayırlı Cumalar.

# Kalbinizden gecen tüm dualar, dilinizden amin olarak dökülsün. Dualarınız kabul ve makbul olsun. Hayırlı cumalar.

# Allah’ım, Omzumuz da onca günah yüküyle, sana açtık ellerimizi..! Derinden bir of değil, dönülden bir af diyoruz.. hayırlı cumalar.

# Duanız kabul ve makbul, ameliniz nezih ve selametli, hizmetiniz mukeddem olsun. Saadetiniz sonsuza kadar sürsün. Cumanız mübarek olsun.

# Güneşin tatlı yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden ve ailenden uzakta, melekler başucunda bulunsun. Güneş öyle bir güne doğsun ki, duaların kabul ve makbul, Cuman mübarek olsun.

# Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü cumanız mübarek olsun.

# Ey insanlar! Gaflet uykusundan uyanın! Bekliyor bizi bu dehşeti günler, tevbe edin kardeşler. Hayırlı Cumalar.

# Rabbım nefsimize ‘celaliyle’, kalbimize ‘cemaliyle’, hayatımıza ‘hikmetiyle’, hatalarımıza ‘rahmetiyle’, mahşerde ‘Muhammed’îyle’ yardım eylesin. Hayırlı ve nurlu cumalar.

# Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberimizin Hz. Muhammed’in (S.A.V.) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

# Bizde 5haber.com ekibi olarak Cumanızı kutlar, tüm dualarınız kabul olmasını Allah’tan niyaz ederiz.