Etiket arşivi: prison break 5. sezon

Prison Break 5. sezon 9. bölüm ile final yapıyor (Yeni bölüm ne zaman, nasıl izlerim?)

Uzun bir aranın ardından 5. sezonu ile yine ekranlara gelen Prison Break dizisi, 5. sezonun finalini 9. bölüm ile yapacak. Sezon finali beklenen Prison Break dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanını izleyen binlerce kişi, yeni bölümün yayınlanmasını beklemeye başladı.İşte beklenen Prison Break dizisinin son bölümünde yaşanacak olaylar.

Büyük bir heyecan ve merakla beklenen Prison Break dizisinin sezon finali bölümünde Lincoln Burrows, Abruzzi’nin saldırısına uğramış ve kanlar içerisinde kalmıştı. Kanlar içinde kalan Lincoln, ciddi bir yara aldı ve hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Lincoln’un ölüp ölmeyeceği konusunda ise büyük bir merak yaşanıyor. Abisi ve eşini kurtarmaya çalışan dahi çocuk Michael ise Jacob’la hesaplaşma saatini beklemeye başlar. Poseidan lakaplı Jacob ise emrinde olanlarla birlikte Michael tehlikesini sonsuza kadar ortadan kaldırmak için önlerine geleni öldürmekten geride kalmamaktadır.

Prison Break’ın beklenen yeni bölümünde Poseidon’un gizli odasına girmeyi başaran Michael, girdiği savaştan sağ çıkmak için elindeki tüm kozları dahice kullanmak zorundadır. Öte yandan savaşa dahil olan T-Bag ve Whip ise Michael için neler yapağı büyük bir merakla bekleniyor.

Prison Break dizisinin yeni bölümünde T-Bag ile Whip arasındaki bağın baba oğul bağı olduğu bizlere daha net bir şekilde sunulurken yeni bölüm fragmanında yayınlanan bir sahnede Poseidon’un açtığı ateşle Whip vuruluyor.Tam o sırada T-Bag görüyor ve derin bir haykırış duyuluyor.Oldukça aksiyonlu ve bol heyecanlı geçecek yeni bölümde bizleri daha ne gibi bir sürpriz bekliyor oldukça merak ediliyor.

Yeni Bölümü Nasıl İzlerim?

Prison Break yeni bölümü Çarşamba günü saat 7.30’da ve ardından da sadece D-Smart GO’da olacak. Tekrarıyla da aynı gün saat 7.30’da ve 20:30’da FOXCRIME kanalında yayınlanacak.

Yeni Bölüm Fragmanı

5haber.com  | Ankara

Prison Break 5. Sezon 1. Bölümü Yayınlandı (Prison Break Nasıl İzlerim?)

Bir dönemlerin en çok izlenen dizisi olan yabancı dizi Prison Break, . sezonu ile ekranlara geldi.

Dünya genelinde milyonlarca takipçisi tarafından büyük bir merakla beklenen Prison Break efsanesi, bugün sabah saatlerinde yayınlanan bölümü ile milyonlarca takipçiyi ekran başına kilitledi. Bugün yayımlanan yeni bölümü sabah saat 7.30’da ilk kez ekranlara geldi. Ardından ise tekrarı saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarında yayınlanan dizinin 5. sezon ilk bölümü internete düştü.

8 yıl aranın ardından tekrar çekilmesi kararı alınan efsane dizinin orijinal kadrosu ile çekiliyor olması, diziye ayrı bir heyecan ve tat kattı. Yayınlanan yeni sezon ilk bölümünde öldü zannedilen, hatta tüm ipuçlarının da öldüğü yönde işaret ettiği Michael’in aslında ölmediği ortaya çıktı. Bu durum sonrasında ise Sara ve Lincoln, bir kaçış planı hazırlamaya başlarlar. Bugüne kadar görülmüş en büyük kaçış planı olacak olan bu planda adı duyulmuş en büyük kaçaklar da yer alıyor. Bunlar T-Bag, Sucre ve C-Note.

Kaçış planına tekrar eklenen bu isimler, dizinin yeni sezonuna renk katıyor ve dizi aşırı yüksek aksiyon dozu ile başlangıcını yapıyor.

Dizi Kadrosunda Kimler Var?

Dizinin yapımcıları tarafından düzenlenen bir toplantıda dizinin kadrosu ile ilgili bir açıklama yapılmış ve dizinin oyuncuları, “Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nalasco, Robert Knepper, Rockmound Dunbar, Paul Adelstein” şeklinde duyurulmuştu.

Prison Break 5. Sezon 1. Bölümü Nasıl İzlerim?

Dizinin ekranlara gelmesi ile birlkte internet dizi siteleri de dizinin yeni sezon ilk bölümünü yayınladı. Dizinin yeni sezon ilk bölümünü izlemek için yayinlandigi kanalin resmi sayfasini ziyaret edebilirsiniz.

5haber.com   |  Ankara

Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman , Prison Break Yeni Sezon Hangi Kanalda?

Dünya çapında en çok izlenen dizilerden olan Prison Break dizisi, 5. sezonu ile yeniden ekranlara gelecek.

Sekiz yıllık aranın ardından milyonların gönlünde taht kurmuş olan Prison Break dizisi, orijinal kadrosu ile yine ekranlara geliyor. Kaliteli kadrosu ile daha önceki yayınlandığı bölümlerde dünya çağında bir izleyici kitlesi oluşturan Prison Break dizisi, 5 Nisan tarihinde yeni sezonu ile ekranlara gelecek.

Dizi çekimlerinin orijinal kadro ile tekrardan başladığını haber alan takipçiler ise internet üzerinde dizinin yeni sezonunu araştırmaya başladı. Yeni sezonun hangi kanalda yayınlanacağını merak eden takipçiler, dizinin hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacağı sorusunu sormaya başladı.

Dünyaca ünlü dizide, tüm ipuçları, öldüğü sanılan Michael’in hayatta olduğunu göstermektedir. Bu durum üzerine Sara ve Lincoln laçış planları üzerine çalışmaya başlarlar. Kaçış kadrosuna ise şimdiye kadar adı en kötü kaçaklar olarak duyulmuş Sucre, T-Bag ve C-Note da ekleniyor. Bu isimlerin eklenmesi üzerine dizide aksiyon başlangıç yapıyor. Öte yandan Yemen’de bulunan bir hapishanede yatmakta olan Michael’in hapishaneden kaçması gerekiyor. Ancak onun için hapishaneden kaçmak sadece bir çözüm olmayacak. Hapishanenin yanı sıra Michael’in ülkeden de kaçması gerekecek.

Ekranlara gelecek olan yeni sezonu ile hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak ve aksiyon dozu sürekli olarak yüksek olacak Prison Break dizisinin yeni sezonunun ilk bölümü 5 Nisan Çarşamba günü saat 7.30’da ve ardından da sadece D-Smart GO’da olacak. Tekrarıyla da aynı gün saat 20:30’da FOXCRIME kanalında yayınlanacak.

5haber.com  |  Ankara