Etiket arşivi: puhu tv fi

Fi 8 ve 9. bölümleri Puhu Tv’de saat kaçta yayınlanacak? Yeni bölümler bugün yayınlanacak mı?

İnternet dizi ve film platformu Puhu Tv üzerinden yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü on binlerce kişi tarafından büyük bir merak ve heyecanla izlenen Fi dizisinin yeni bölümleri bugün yayınlanıyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 7. 8 ve 9. bölüm fragmanlarında Fi dizisinin yeni bölümlerinin 19 Mayıs günü izleyici ile buluşacağı belirtilmişti. Geçtiğimiz 5 Mayıs günü yayınlanan fragmanda belirtilen bu bilgi, dizi takipçilerini üzmüştü. Dizinin yeni bölümlerinin geç yayınlanacak olması nedeniyle sabırsızlanan takipçiler, dizinin başrolü güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’yı ve Ay Yapım ile Puhu Tv’ye Tweet yağmuruna tutt. Nitekim be çabalar sonuç verdi ve üçü birlikte 19 Mayıs günü yayınlanması beklenen Fi dizisinin 7. bölümü geçen hafta izleyici ile buluştu.

Fi ‘nin 7. bölümümün ardından 8 ve 9. bölümleri beklenmeye başlanırken yeni bölüm fragmanları da izleyici ile buluştu ve yeni bölümlerin 19 Mayıs günü izleyici ile buluşacağı açıklandı. 19 Mayıs gününün gelmesi ile birlikte takipçiler ve dizinin hayranları internet başına geçti ve Puhu Tv’nin dizinin yeni bölümünü yayınlamasını beklemeye başladı. Dizinin yeni bölümleri henüz yayınlanmadı.

Yeni Bölümler Saat Kaçta?

Bugün gün içinde Puhu Tv platformu üzerinden yayınlanması beklenen dizinin saat kaçta izleyici ile buluşacağı merak konusu.

Dizinin Teması

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

Oyuncular

Sevilen dizinin başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle sadece puhutv’de.

5haber.com  | Ankara

Fi 7. bölümü yayınlandı (Fi dizisi 7. bölüm nasıl izlerim?)

Puhu Tv’de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenen Fi adlı dizinin 7. bölümü yayınlandı.

İnternette Puhu Tv platformu üzerinden yayınlanan ve yayınlanan son bölümleri ile binlerce kişiyi internet başına kilitleyen Fi dizisinin geçtiğimiz gün 7. 8 ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanın ardından Fi’nin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Ay Yapım tarafından Puhu Tv’de yayınlanan fragmnada 7. 8 ve 9. bölümlerin 19 Mayıs günü yayınlanacağı belirtilmişti.

Takipçi Rica Etti Serenay Sarıkaya Seslendi

Önceki gün sosyal medya hesabı üzerinden bir takipçi, Serenay Sarıkaya’ya seslenerek Fi’nin yeni bölümleri için 19 Mayıs tarihinin çok geç olduğunu söyledi. Takipçinin bu isteği üzerine Serenay Sarıkaya, Puhu Tv ve Ay Yapıma seslendi. Serenay Sarıkaya, en azından 7. bölümü erken yayınlanmasını istedi.

Serenay Sarıkaya’nın bu çağrısına Puhu Tv sessiz kalmadı ve kısa süre içinde Fi dizisinin 7. bölümünü yayınladı.

Fi Dizisi 7. Bölümü Puhu Tv’de

Puhu Tv’nin platformunda yayınlanan dizinin son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” https://puhutv.com/fi-7-bolum-izle “

Fi 7. 8 ve 9. Bölüm Fragmanı

Dizinin Teması

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir teması işleniyor. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebilendir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmaya başlar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yazar Azra Kohen’in bir dönem en çok satanlar arasında olan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryo olarak kaleme alınması ile, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi gibi tanınan ve sevilen isimlerin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle sadece puhutv’de.

5haber.com  | Ankara

Fi Dizisi 7. bölüm bugün yayınlanacak mı, Fi dizisi Puhu TV’de saat kaçta yayınlanacak?

Yayınlandığı ilk bölümden bu yana binlece kişi tarafından büyük bir heyecan ve ilgi ile izlenen Fi dizisinin, geçtiğimiz 21 Nisan tarihinde 4,5 ve 6. bölümleri yayınlandı. Dizinin son bölümlerinin yayınlanmasının ardından dizinin binlerce takipçisi, internet başına geçti ve Puhu Tv ekranlarında yayınlanan son bölümü izledi. Peki Fiz dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin son bölümlerini ne zaman yayınlanacak? İşte Fi dizisinin son bölüm detayları.

Güçlü oyuncu kadrosu ile gündemde çok konuşulan Fi dizisi, konuk oyuncuları ile de adından bahsettirmekte ve binlerce kişiyi internet başına kilitledi.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin rol aldığı Fi dizisinin geçtiğimz 21 Nisan günü 3 bölümü yayınlandı. Ünlü yazar Azra Kohen’in kaleme aldığı “Fi, Çi, Pi” adlı kitaplarından yola çıkılarak hazırlanan ‘Fi’ dizisinin 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin 7. bölümünün 28 Nisan Cuma günü Puhu Tv’den yayınlanması bekleniyor.

Fi Saat Kaçta?

Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümün bugün yayınlanması bekleniyordu. Ancak bu konuda bir gelişme yok. Son dakika haberi geldiği anda haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Fi Dizisi Son Bölümde Yaşananlar

Ozan Güven’in canlandırdığı Can’ın Duru’yu elde etmek için yeni yollara başvurur. Bu yollarda Can, rotayı rakibi Deniz’e çevirdi ve Kaya’ya onu araştırması yönünde talimat verdi. Duru ile arasındaki gerilim sürerken, sunduğu ilginç bir ortaklık teklifiyle de Deniz’in hayatındaki yerini sağlama alır. Geçmişten gelen bir kadın ise Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.

Duru ve Deniz ilişkisi, Can’ın oyunları sonrasında çıkmaza girer. Can sonunda aradığı fırsatı buldu ve karşısına çıkacak olumsuzluklardan habersiz bir şekilde, zafere emin adımlarla yürüdüğünü zannederken, beklenmedik cephelerden gelen darbeler ile sarsılır. Can’ın sakladığı sırrın izini süren Özge ise sonunda bir kanıta ulaşacaktır.

Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara