Etiket arşivi: ramo

Ramo’ya sürpriz transfer – Ramo 3. Bölüm Fragmanı

Show Tv’nin yeni dizisi Ramo’ya sürpriz transfer. İlk bölüm itibari ile seyircinin dikkatini çeken Ramo dizisi Adana’da çekilen ve senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı diziye yeni bir isim dahil oldu.

İzleyenleri ekrana kilitleyen diziye Ruhi Sarı, Ceyhan karakteri ile katıldı.

Öte yandan dizide Ramo karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Murat Yıldırım’ın hayat verdiği Ramo’nun öldürdüğü Seyhan’ın abisi ‘Ceyhan’ karakterine Ruhi Sarı hayat verecek. Kardeşinin intikamını almak isteyen Ceyhan bakalım neler yapacak.

Ramo 3. bölüm fragmanı

Ramo Dizisinde Neler Oluyor?

Show Tv’nin geçtiğimiz hafta birinci bölümü yayınlanan Adana’da çekilen Ramo dizisinin 3.Bölüm ilk sahnesine ait görüntüler yayınlandı.

Ramo dizisinin geçtiğimiz haftalarda ilk ve ikinci bölümü yayınlanmış ve reyting listelerinde kendine ilk sıralarda yer bulmuştu.

Adana’da büyük bir hayran kitlesiyle izlenen Ramo dizisinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç , İlker Aksum, Yiğit Özşener gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Ramo 3 Bölüm İlk fragmanıdır.

Ramo dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Show Tv’nin dün ilk defa izleyicisiyle buluşan yeni dizisi Ramo ‘nun ikinci bölüm fragmanı yayınlandı.

Ramo 2. Bölüm Fragmanı

Ramo’nun yeni bölümü önümüzdeki hafta salı günü (21.01.2020) izleyicisiyle buluşacak. Show tv ekranlarında yayınlanan dizinin ilk bölümü 14 ocak salı günü yayınlanmıştı. İlk bölümün ardından sosyal medyayı ikiye bölen dizinin ikinci bölümü merakla bekleniyor.

Adana’da çekilen dizi, Adanalılar tarafından Adana’yı yanlış yansıttığı gerekçesi ile eleştirilere maruz kalıyor. Bu tür olumsuz eleştirilerin yanı sıra diziyi ilgiyle takip eden geniş bir kitle de olumlu yorumlarıyla dizinin 2. bölümünü merakla beklediğini belirtiyor.

RAMO İKİNCİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK ?

Show Tv ‘nin ilk bölümü yayınlanan ve büyük bir ilgiyle ile karşılanan başrollerini Murat Yıldırım ve Esra BİLGİÇ, İlker AKSUM ‘un paylaştığı Ramo büyük beğeniyle izlendi.

İlk yayınlandığı bölüm itibariyle Rayting sıralamasında en üstte kendine yer bulan Ramo Prime Time ‘ da birinci oldu.

Ramo’nun yeni bölümü önümüzdeki hafta salı günü (21.01.2020) izleyicisiyle buluşacak.

İzleyiciler tarafından büyük beğeniyle izlenen Ramo haksızlığa karşı baş kaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi anlatmaktadır. Ramo Adana’nın hangi mahallelerinde çekiliyor?

RAMO NEREDE ÇEKİLİYOR ?

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Murat Yıldırım’ın “RAMO” Karakterine hayat verdiği dizi Show TV’de bu akşam yayınlanmaya başladı. Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın yanı sıra Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel gibi usta oyuncular yer almaktadır. Dizi Adana’da Yüreğir Köprülü mahallesinde çekilmektedir.

Çekimleri Eylül ayında başlayan Ramo’nun çekimleri halen devam etmektedir. Adalet, İntikam, aşk içindeki derin çarpışmayı konu almaktadır.

Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı olan bir mahallede kendi kuralları ile yaşarlar. Fragmanıyla seyircinin ilgisini çeken Ramo oyuncu kadrosuyla merak konusu oldu.

İdil FIRAT

Sevgiyi herşeyin önüne koyan Haksızlığa karşı baş kaldıran Ramo’nun sıra dışı hayatının hikayesini anlatmıştır.

Esra BİLGİÇ

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı,Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ ın oturduğu Show TV’nin yeni dizisi ile heyecan, eğlence sizlerle buluşmaya başlayacaktır.