Etiket arşivi: sağlıkçı alımı ne aman

Son sınıf sağlıkçılar 12500’de Son Sınıflar Mağdur kampanyası başlattı

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 sağlık personeli alımı beklenirken sağlıkçılar, sosyal medya üzerinde bir kampanya başlattı. Son sınıf öğrencilerinin başlattığı ve “12500DeSon SiniflarMagdur” hashtag’ı altında yapılan paylaşımlarla Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 personel alımı ilanının ertelenmesi yönünde paylaşımlar yapıyor.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın geçtiğimiz Nisan ayıı sonunda, 2 ay içinde 12 bin 500 sağlık personeli alımı yapılacak açıklaması üzerine mezun sağlıkçılar, Sağlık Bakanlığı personel alım ilanını beklemeye başladı. Sağlık Bakanlığı personel alım ilanını bekleyen sağlıkçılardan son sınıf öğrencileri, sosyal medya üzerinde başlattıkları kampanya ile personel alımının ertelenmesini istiyor. Yapılan bazı paylaşımlarda şu ifadelere yer veriliyor:

Öte yandan atama bekleyen sağlıkçılar ise alımın bir an önce yapılmasını istiyor.

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 personel alımı ile ilgili yapılan son açıkla ve detaylar için lütfen TIKLAYIN

Tüm bu gelişmeler sonrasında Sağlık Bakanlığının personel alım ilanını ne zaman yapacağı konusunda henüz b ir açıklama yok.

Sağlık Bakanlığı personel alım ilanından, memur haberlerinden, kamu haberlerinden, dpb haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfası için TIKLAYIN
Facebook Grubu için TIKLAYIN

5haber.com  | Ankara