Etiket arşivi: selim erdoğan neden gözaltına alındı

Evinde Uyuşturucu Bulunduran Çiçek Taksinin Abuzer’i Selim Erdoğan Tutuklandı

Evinde uyuşturucu bulundurmak suçundan gözaltına alınan ünlü oyuncu Selim Erdoğan hakkında tutuklama kararı verildi.

Alınan bir ihbar üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, villaya baskın düzenlendi. Düzenlenen baskında yapılan aramada, uyuşturucu yapmak için düzenek, cam kavanozlar içinde paketlenmiş halde 840 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Düzenlenen operasyon esnasında villada bulunan ünlü sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan da gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen ünlü oyuncu Erdoğan, ifadesi alınmak üzere Marmaris Jandarma Genel Komutanlığına götürüldü. Komşularından edinilen bilgilere göre Selim Erdoğan’ın villayı kısa bir süre önce kiraladığı öğrenildi. Erdoğan’ın yan komşusu, “Selim Erdoğan çok iyi biridir ve herkes burada sever. Üzerine bir iftira atılmıştır. Böyle bir şey olacağına kesinlikle inanmıyorum. Kendisi yeni geldi ve olmadığında bahçesini ben düzenlerim. Öyle uyuşturucu madde ekmek ticaret yapma gibi iddialar yalandır” sözlerini söyledi.

Jandarma ekiplerinin olay ile ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Tutuklandı

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde villasında 840 gram esrar ve uyuşturucu madde düzeneğiyle yakalanan dizi ve sinema oyuncusu  Selim E., sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Selim Erdoğan Kimdir?

Evinde uyuşturucu yetiştirmek ve bulundurmak suçlarından gözaltına alınan Selim Erdoğan, 1972 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ve çocukluk yıllarını İzmit’te geçirdi. Eğitim hayatının ilk başlarında başarısız olması ve isteksiz olması nedeniyle babası onu İzmir Trafik Takip merkezine çaycı olarak sokmuş ve burada bir müddet çaycı olarak çalışmıştır. Erdoğan, burada bulunan Kocaeli Bölge Tiyatrosuna ilgi göstermiş ve oyunculuk yapmaya karar vermiştir.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanan Selim Erdoğan, zorunlu askerlik görevini Ankara’da yapmıştır. Selim Erdoğan özellikle yıllar önce yayınlanan ve çok sevilen Çiçek Taksi dizisinde Abuzer karakteri ile ekranlarda büyük beğeni kazanmıştır. Yeni dönemde Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Hanım Köylü dizisi oyuncuları kadrosuna dahil olan Selim Erdoğan aslen Adana’lıdır.

5haber.com  |  Ankara