Etiket arşivi: serdar ortaç

Demet Akalın ve Serdar Ortaç’ın virüs tartışması

Serdar Ortaç  İnstagram sayfasından dışarıya çıkmayan lüks yaşamlarıyla gündeme gelen insanlara gönderme yaptı.

Serdar Ortaç sayfasında ” şimdi daha çok ayakkabın olsa daha çok çantan binlerce ceketin harcamayacak kadar paran … Nereye gideceksin ? Nerede giyeceksin ? Artık sende herkes gibisin” notunu paylaştı.

Bu mesaja Demet Akalın’dan yanıt geldi. ” Kim bir virüs çıkacağını bilebilirdi ? Ne saçma bu konuşmalar! Yok evleri , Yok büyük çanta ! Herkes bütçesine göre ev alır ortada ! Ama olur mu şimdi tam zamanı şimdi demagoji yapmanın.  kumarda giden evler , villalar, zamanında virüs yoktu!.. Boş yapmayın.” dedi.

Serdar Ortaç Muradına Erdi: Chloe Loughnan Hamile

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan çifti bebek bekliyor.

Hemen hemen her fırsatta baba olmak istediğini dile getiren Serdar Ortaç, sonunda istediğini aldı. Magazin dünyasını sarsan haberi ünlü şarkıcı Arto verdi.

Televizyon programı Renkli Sayfalar’a telefonla bağlanan ünlü şarkıcı Arto, Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan çiftinin bebek beklediğini söyledi.

Serdar Ortaç Daha Önce de Bebek İstediğini Dile Getirdi

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde bir konser veren Serdar Ortaç, konser sırasında bebek beklediği yönünde açıklama yaptı. Serdar Ortaç yaptığı açıklamasında, “6 yıldır Chloe ile birlikteyim, 2.5 yıldır da evliyiz. İlk günden beri çocuk isteğimi dile getirdim ama o her yıl ‘Seneye’ diyor. 2017’de de çocuğum olmazsa biri kız diğeri erkek iki evlatlık alacağım. İnşallah çocuğum olur da evlatlığa gerek kalmaz” sözlerini söylemişti.

Müjdeli haberi veren Arto, çiftin mutlu olduğunu belirtirken, ikiliden henüz bir haber çıkmadı.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden ve daha fazlasından haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara