Etiket arşivi: seren serengil

Ünlülerin reklamını yaptığı koronavirüs ilacı sahte çıktı! O ünlülere soruşturma açıldı

Bakanlık Ruhsatsız ürünün  reklamını yapanlara karşı harekete geçti. Firma ile ilgili hem Ticaret Bakanlığına hem de RTÜK’e suç duyurusunda bulunuldu. Milyonlarca takipçisi olan ünlüler ruhsatsız sahte bir vitamin hapının koronavirüse iyi geldiğini söyleyerek reklamını  yaptılar. Seda Sayan Eczanede satılıyor dedi. Eczacılar odasından yalanlama geldi ve bakanlık harakete geçti. Fakat koronavirüse karşı bir ilaç bulunmadı. İnternet üzerinden satılan bu ürünün toplatılması istendi.

Aralarında Şeyma Subaşı, Seda Sayan, Seray sever, Ebru Akel , Seren Serengil , Perihan Savaş gibi ünlülerde bulunuyordu.

Serengil’den Ebru Şallı’nın Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraf ile İlgili Flaş Yorum: “Ebru’nu Göğüsleri ..”

Ünlü model Ebru Şallı’nın olduğu iddia edilen çıplak bir fotoğraf, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yayınlanmıştı. Yayınlanan çığlak fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olduğu iddiaları magazin gündemini karıştırırken, bu konuda bir son dakika açıklaması daha geldi. Bir programda sunuculuk yapan ve Ebru Şallı’nın yakın arkadaşı olan seren Serengil, ilginç bir açıklama yaparak fotoğrafın Ebru Şallı’uya ait olmadığını söyledi.

Seren Serengil yaptığı açıklamasında fotoğrafın Ebru Şallı’ya ait olmadığı, Ebru Şallı’nın göğüslerinin aralıklı olduğunu belirtti.  Seren Serengil açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ebru Şallı’nın göğüslerinin arası çok açık ve göğüsleri paylaşılan fotoğraftaki gibi sarkık değil, o benim yanımda da soyunup giyindiği için net bir şekilde biliyorum. Aynı zamanda fotoğraftaki kişi daha yaşlı ve kilolu bir kadın. Ebru Şallı benim yanımda giyiniyor o fotoğraftaki kişi kesinlikle Ebru değil.”

Menajer’den Açıklama

Ebru Şallı’nın olduğu iddia edilen fotoğraf ile ilgili ünlü modelin menajerinden bir açıklama gelmişti. Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

“Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı’ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz…”

5haber.com  |  Ankara