Etiket arşivi: show tv

RAMO İKİNCİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK ?

Show Tv ‘nin ilk bölümü yayınlanan ve büyük bir ilgiyle ile karşılanan başrollerini Murat Yıldırım ve Esra BİLGİÇ, İlker AKSUM ‘un paylaştığı Ramo büyük beğeniyle izlendi.

İlk yayınlandığı bölüm itibariyle Rayting sıralamasında en üstte kendine yer bulan Ramo Prime Time ‘ da birinci oldu.

Ramo’nun yeni bölümü önümüzdeki hafta salı günü (21.01.2020) izleyicisiyle buluşacak.

İzleyiciler tarafından büyük beğeniyle izlenen Ramo haksızlığa karşı baş kaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi anlatmaktadır. Ramo Adana’nın hangi mahallelerinde çekiliyor?

RAMO NEREDE ÇEKİLİYOR ?

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Murat Yıldırım’ın “RAMO” Karakterine hayat verdiği dizi Show TV’de bu akşam yayınlanmaya başladı. Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın yanı sıra Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel gibi usta oyuncular yer almaktadır. Dizi Adana’da Yüreğir Köprülü mahallesinde çekilmektedir.

Çekimleri Eylül ayında başlayan Ramo’nun çekimleri halen devam etmektedir. Adalet, İntikam, aşk içindeki derin çarpışmayı konu almaktadır.

Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı olan bir mahallede kendi kuralları ile yaşarlar. Fragmanıyla seyircinin ilgisini çeken Ramo oyuncu kadrosuyla merak konusu oldu.

İdil FIRAT

Sevgiyi herşeyin önüne koyan Haksızlığa karşı baş kaldıran Ramo’nun sıra dışı hayatının hikayesini anlatmıştır.

Esra BİLGİÇ

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı,Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ ın oturduğu Show TV’nin yeni dizisi ile heyecan, eğlence sizlerle buluşmaya başlayacaktır.

Aşk Laftan Anlamaz Son Bölümü Nasıl İzlerim? Murat-Hayat İlişkisi Bitme Noktasına Geliyor

Başrollerinde Burak Deniz ve Hande Erçel’in oynadığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni bölümü önceki akşam ekranlara geldi. Dizinin ekranlara gelmesi ile binlerce takipçi, televizyon başına kilitlendi. Yayınlandığı ilk günden bu yana yüz binlerce izleyici tarafından büyük bir merak ve heyecanla takip edilen dizinin önceki akşam yayınlanan son bölümü, yine reyting rekorları kırdı. Ancak diziyi televizyondan izleyemeyen binlerce takipçi, internet üzerinde yeni bölümü izlemek için araştırmalara başladı. İşte Aşk Laftan Anlamaz’ın son bölümünde yaşanan olaylar ve dizinin yeni bölümünü izleyebileceğiniz adres.

Zarfın içinde çıkan fotoğrafların gölgesi altında zor bir aşk hayatı geçiren Murat ile Hayat, yine zor bir sınav ile karşı karşıyadırlar. Haşmet Dede’nin de evi terk etmesi son yaşanan olaylar ile birlikte onlara ağır gelmeye başlar. Leyla ile Derya arasında bir kaç bölümdür süren gerginlik bu bölümde de devam ederken; Emre’de platonik aşkı Hayat’ı elde etmek için Murat’a yönelik planlar yapmakta ve Murat’ı en hassas yerinden vurmayı düşünmektedir. Öte yandan Haşmet Dede’nin peşinden dağ evine giden Murat ile Hayat’ı burada adeta bir savaş beklemektedir. Kırgınlıkların, öfkenin, sinsi planların tartışılacağı bu olayın, ilişkiye vereceği zarar ise tahmin edilemeyen boyuta ulaşırken tam da o anda bir mucize olur.

Aşk Laftan Anlamaz son bölümü ve diğer bölümler ile yeni bölüm fragmanı izlemek için “http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ask-laftan-anlamaz/1622” adresini ziyaret edebilirsiniz.

5haber.com  | Ankara