Etiket arşivi: şırnak çatışma

Son dakika! Şırnak Bestler-Dereler Bölgesinde çatışma çıktı: 1 Astsubay şehit oldu

Son dakika haberi Şırnak’tan geldi. Alınan son bilgilere göre Şırnak Bestler Dereler’de bugünün yaşanan çatışma sonucu yaralanan bir asker, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Şırnak merkeze bağlı Bestler-Dereler Bölgesi’nde devam eden operasyonda bugün bölücü terör örgütü üyesi PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu ağır yaralanan 1 astsubay, hastaneye kaldırılmak istenirken yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu belirtildi. Şehit astsubayın cenazesi Şırnak Devlet Hastanesine kaldırılırken, bölgede operasyonların devam ettiği bildirildi.

5haber.com  | Şırnak
DHA

Son dakika ! Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesinde çatışma çıktı: 2 yaralı

TSK’dan bir son dakika açıklaması geldi. Yapılan son dakika açıklamasında Beytüşşebap’ta PKK’lılarla çatışma çıktığı bilgisi paylaşıldı.

Türk Silahlı Kuvvetlerinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesi yakınlarındaki Kato Dağı’nda güvenlik güçlerinin sürdürdüğü operasyonlar sırasında, PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada, 1 uzman çavuş ile  bir güvenlik korucusu yaralandı. ”

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Şırnak

Son Dakika! Şırnak’ta Çatışma Çıktı: 2 Şehit , 2 Yaralı

Son dakika haberi Şırnak’tan geldi. Alınan son bilgilere göre terör örgütü PKK ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışma sonucu 2 askerimiz şehit oldu. Şırnak’ın Uludere İlçesi’nde güvenlik güçleriyle bölücü terör örgütü üyesi PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı.

Uludere İlçesi Andaç Bölgesi’nde bu sabah operasyon yapan güvenlik güçleri ile teröristler arasında sıcak temas sağlandı. Teröristlerin açtığı ilk ateşle 2 asker şehit olduğu, 2 asker de yaralandı. Çatışma bölgesine takviye birlikler sevk edilirken, geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu haberlerinden, sıcak gelişmelerden, yerel haberlerden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Şırnak
DHA

Şırnak’ta Çatışma Çıktı: 2 Asker Şehit , 4 Asker Yaralı | Son Dakika

Şırnak’ta bulunan Küpeli Dağı’nda PKK’lı teröristlere yönelik devam eden operasyonda çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu, 4 asker de yaralandı. Çatışmada ilk belirlemelere göre 1 PKK’lı terörist öldürüldü, bir Doçka mevzisi de imha edildi.

Şırnak’ın Küpeli Dağı’nda gerçekleştirilen ve Siirt’teki 3’üncü Komando Tugayı’na bağlı askerlerin de katıldığı operasyonda, bugün öğleden sonra bir grup PKK’lı teröristle karşılaşıldı. Çıkan çatışmada teröristlerin açtığı ilk ateşle 2 asker şehit oldu, 4 asker de yaralandı. Yaralanan askerler helikopterle bölgeden alınırken, çatışma akşam saatlerine kadar sürdü.

Bölgedeki zorlu kış koşullarına rağmen hava destekli devam eden operasyonda ilk belirlemelere göre 1 PKK’lı terörist etkisiz hale getirilirken, PKK’lılara ait bir Doçka mevzisi de imha edildi.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, sıcak gelişmelerden, terör operasyonlarından, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com | Şırnak
DHA