Etiket arşivi: sörvayvır kim elendi

Survivor 2017’de adaya veda eden isim belli oldu (12 Haziran Survivor kim elendi?)

Survivor 2017’nin ekranlara gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale kısa bir süre kala adaya veda eden isim haberimizin devamında.

Oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlülerin kaybetmesi üzerine ada konseyi toplandı. Toplanan ada konseyinde isimler yazıldı ve eleme potasına kalan son iki isim belli oldu. Yazılan isimlere göre Sabriye 3 defa yazılınca eleme potasına kaldı. Sabriye ile birlikte İlhan ile Serhat 1’er kez yazıldı. Dokunulmazlığı kazanan Adem ise son eleme adayı olarak İlhan’ı seçti.

Elemeye Kalan İsimler

Dokunulmazlık oyunlarının ardından yapılan ada konseylerinde Ogeday, Elif, Sabriye ve İlhan Mansız eleme potasına kalan isim oldu. Elemeye kalan isimlerin Survivor kaderi, sms oylamasına göre belli olacak.

Kim Elendi?

Survivor 2017’nin ekranlara gelen son bölümünde sunucu Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladı. Sms sonuçlarını açıklayan Acun Ilıcalı, adaya veda eden ismin ELİF olduğunu açıkladı.

Yarışmacının elenmesi takımda büyük üzüntüye neden oldu.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 4 Haziran SMS oylaması sonuçları (Survivor’da kim elendi?)

Son dakika açıklaması geldi. Gelen son açıklamaya göre Survivor 2017’ye veda eden isim belli oldu.

Dokunulmazlık oyunlarının ardından elemeye kalan isimler belli olmuştu. Düzenlenen ada konseylerinde Survivor 2017’de Gökhan,Elif, İlhan ve Adem isimleri, eleme potasına kalmıştı. Potaya kalan bu isimler arasında sms oylaması ile adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2017’ye veda eden isim, SMS oylaması sonucu GÖKHAN oldu.

5haber.com  | Ankara

Survivor 16 Mayıs’ta elenen isim belli oldu

Survivor’da haftanın elenen ismi belli oldu.

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümde binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Survivor 2017’de 16 Mayıs akşamı ekranlara gelen son bölümünde elenen isim belli oldu.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor’da elemeye kalan isimler arasında önceki gece başlayan oylama sona erdi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında Berna, Anıl, Volkan ve Elif eleme potasına kalan isimler oldu. Bu isimlerin belirlenmesinin ardından oylamalar başladı ve seyirciler, elenmesini istemedikleri kişinin adını sms olarak belirtilen numaraya yolladı.

Noter huzurunda sona erdirilen oylamaya göre elenen isim Gönüllüler takımından ANIL oldu

Araba Oyununu Ünlüler Kazandı

Geçtiğimzi gün oynanan ve kazanan takımdaki her yarışmacıya KIA Sportage ödülü verileceği açıklanan oyunu ünlüler takımı kazandı. Büyük bir mücadeleye sahne olan oyunda ödüle oldukça yaklaşan gönüllüler, son oyunlarda kötü bir performans ortaya koyunca ünlüler, zafere ulaşmıştı.

Diğer Ödül Oyunu Gönüllülerin

Önceki gün oynanan ödül oyununda ise ödül, Punta Cana bölgesinde bir gece büyük eğlence ve hamburger menü olduğu açıklandı. Araba ödülünü kaybeden gönüllüler, bu oyuna oldukça iyi asıldı ve bu oyunu kazanarak ödülü almaya hak kazandı.

Survivor Türkiye ile Yunanistan Karşı Karşıya Geliyor

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada Perşembe günü Yunanistan’ın Survivor ekibi ile Türkiye’nin Survivor ekibinden en iyilerin karşı karşıya geleceği açıklandı. Survivor Türkiye takımı ünlüler ve gönüllüler takımının beraber oluşturacağı da alınan bilgiler arasında.

Survivor’da Sona Geliniyor

Survivor 2017’de sona doğru yaklaşılıyor. 6’şar kişi kalan iki takımdan önceki akşam gerçekleşen elemede gönüllüler takımı 5 kişi kaldı.

5haber.com  | Ankara

Survivor 2 Mayıs günü adaya veda eden isim belli oldu (Survivor’da kim elendi?)

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen programı olan Survivor’da, önceki akşam ekranlara gelen son bölümde eleme heyecanı yaşandı.

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor’da 2017 sezonunun sonuna doğru yaklaşılırken Survivor’da sona kalan isimlerin şampiyonluk yolunda mücadeleleri devam ediyor. Son haftalara doğru git gide yaklaşılırken her hafta bir aday, Survivor adasına veda ediyor. Peki 2 Mayıs akşamı yayınlanan Survivor’un son bölümünde adaya veda eden isim kim oldu? Survivor’da önceki günlerde yapılan oylama sonrasında eleme potasına kalan isimler Anıl, Berna, Gökhan ve Burçak isimleri olmuştu. Peki bu isimlerden hangisi Survivor’a veda etti? İşte Survivor 2017’ye veda eden isim.

Survivor’un 2 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümünde seyirci oylaması sonucu eleme potasına kalan 4 kişiden Burçak Tuncer adaya veda eden isim oldu.

Burçak Tuncer Kimdir?

6 Nisan 1992 doğumlu olan Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı, Koç burcudur. İlk ve orta öğretimini İzmir’de tamamlayan Tuncer, İzmir Tevfik Fikret Lisesinde lise eğitimini tamamladı. Üniversite eğitimini de İzmir Ekonomi Üniversitesinde Mimarlık bölümünde tamamlayan Burçak Tuncer, Mimarlık yapmaktadır.

Eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalı ile ilgilenmiş olan Burçak Tuncer’in resim dalında birçok ödülü vardır. Öte yandan Tuncer, Çeşme Sanat Galerisinde kendi kişisel sergisini de açtı.

Son dakika haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 18 Nisan 2017 Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu (Survivor Kim Elendi?)

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor, önceki akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi.

Son yarışmalara girilen Survivor’da artık her eleme bizleri şampiyona bir adım daha yaklaştırıyor. Survivor’da önceki programlarda yapılan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımlar, Adan konseyine gitti ve oylamalar yapıldı. Oylama sonucu 4 isim eleme potasına kaldı. Eleme potasına kalan 4 isim, 16 Nisan akşamı başlayan oylama ile birlikte eleme heyecanı yaşamaya başladı.

16 Nisan akşamı yapılan son konsey ile eleme potasında olan Berna Keklikler, Sabriye Şengül ve Gökhan Gözükan’a oylama sonucu defa adı yazılan Pınar Saka da eklendi. Bunun üzerine sms oylamasına kalan 4 isim belli oldu ve sms oylamaları başladı.

Survivor’ın 18 Nisan akşamı ekranlara gelen son bölümünde ise sms sonuçları açıklandı ve adaya veda eden isim belli oldu. Sms oylamasına göre en düşük oyu alan kişi olan Pınar Saka oldu ve Saka, adaya veda eden isim oldu.

Pınar Saka Kimdir?

5 Kasım 1985 doğumlu olan Pınar Saka, 100, 200 ve 400 metre kategorilerinde yarışmalara çıkar. İspanya’nın Almeria kentinde düzenlenen 2005 Akdeniz Oyunları’nda 400 m ve 4 x 400m bayrak kategorisinde yarışan Saka, takım arkadaşları Birsen Bekgöz, Özge Gürler ve Binnaz Uslu’yla beraber 3:40.75′ dereceleriyle bronz madalyanın sahibi olmayı başardılar.

Survivor’un son bölümünde adaya veda eden Pınar Saka’nın adı, Adan Konseyinde 4 kere yazılmıştı.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Survivor 2017’de Elenen İsim Belli Oldu (Survivor 4 Nisan Kim Elendi?)

Tv8 ekranlarının en sevilen ve yarışma programları arasında en çok izlenen program olan Survivor 2017’de önceki akşam eleme heyecanı yaşandı. Peki Survivor’da kim elendi? Hangi takımın yarışmacısı hayallerine ve Survivor 2017’ye veda etti? Survivor birleşme partisi önce adaya veda eden isim kim oldu? İşte Survivor’un son bölümünde yaşananlar ve adaya veda eden isim.

Survivor 2017’de eleme heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün birer gün ara ile yapılan dokunulmazlık oyunlarında iki takımında birer kez galip gelmesi sonucu hem ünlüler, hem de gönüllüler takımı elenmesi için ikişer aday belirledi. Takımlar arasında yapılan konseyle Survivor’da eleme potasına kalan isimler şu şekilde belirlendi: Berna, Sabriye, Erdi ve Adem.

Eleme heyecanının yaşandığı önceki gece bu 4 isim sms oylamasına kaldı ve kıyasıya bir çekişme yaşandı. Gecenin sonunda sunucu Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladı. Oylama sonucu adaya veda eden isim Erdi Ünver oldu.

Oylama sonucu en az oyu alan Erdi Ünver, Survivor 2017’ye ve hayallerine elveda dedi.

Erdi Ünver Kimdir?

Survivor eleme gecesinde adaya veda eden isim olan Erdi Ünver’in hayatı ise şu şekilde:

İstanbul’un Bayrampaşa İlçesinde yaşamakta olan Ünver, Kırklarelili’dir. Aslen Boşnak olan Erdi Ünver, Sabit Büyükbayrak Lisesi mezunudur. Amatör olarak futbol oynamakta olan Ünver’in asıl hayali ise futbolcu menajerliği yapmaktır.

 

Survivor Puan Tablosu

5haber.com  |  Ankara

Survivor 3 Nisan Kim Elenecek? Birleşme Partisi Öncesi Kim Gidiyor? Sabriye Diskalifiye mi Oluyor?

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı olan Survivor’da önceki akşam ada konseyi toplandı. Toplanan konsey, adadan gönderilecek isimleri belirledi.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı kaybettikleri dokunulmazlık oyunu sonrasında adadan gönderilecek 2 ismi belirlemişti. Sonraki oyunu da ünlüler kaybedince, önceki akşam ünlüler takımı ada konseyinde toplandı ve adadan gönderilecek son isimlerini belirledi.

Önceki gün oynanan dokunulmazlık oyununda sahada bir biri ile tartışan ve gergin anlar geçiren ünlüler takımının bu gerginliği, akşam toplanan ada konseyine de taşındı. Oyun esnasında başlayan Serhat ve Sabriye kavgası, önce ada konseyine, ardından adada da devam etti.

Serhat Adem’i Seçti

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Serhat Akın ise ada konseyinde Adem’in ismini verdi ve ünlüler takımı da ortak karar olarak Sabriye’yi eleme potasına gönderdi.

Bu sonuçlara göre sona eren dokunulmazlık oyunlarında, ilk seriyi gönüllüler takımı kaybetti. İkinci dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kaybetti. Gönüllüler takımında ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday, Berna’nın adını söylemişti. Bu sonuca göre gönüllüler takımından da Erdi ve Berna eleme potasına kaldı. Ünlülerde ise Adem ve Sabriye eleme potasına kaldı.

Birleşme partisinden önceki son eleme gecesinde kimin gideceği ise büyük merak konusu oldu. Elenen ismi anında öğrenmek için 5haber’i takipte kalın.

Magazin haberlerinden, Survivor haberlerinden, son dakika haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasında anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara