Etiket arşivi: söz 9. bölüm

Söz 9. bölüm tek parça full (Söz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Ekranların en sevilen dizilerinden olan Söz, önceki akşam ekranlara son bölümü ile geldi. Yüz binlerce kişinin büyük bir merak ve heyecanla beklediği Söz dizisinin son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Peki Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü nasıl izlerim? Söz son bölümü nasıl izlerim?

Söz dizisinin önceki akşam ekranlara gelen son bölümünde Keşanlı, Çaylak ve Karabatak çarpışma sonrasında Yavuz’un kaza yaptığı yere gelince Yavuz’un olay yerini terk ettiği bilgisini alındı. Yavuz ortalarda yoktur. Erdem Yavuz’u ararken karısı ve kızının okulda teröristler tarafından tehdit edildiği bilgisini alınca Karabatak ve diğerlerini oraya doğru yönlendirir. Onlar okula geldiğinde ise okul teröristler tarafından sarılır. Üstelik bütün iletişim kanallarına da erişim yoktur.

Okulda hepsini zorlu bir mücadele beklerken diğer tarafta Avcı’nın içinde olduğu araç patlatılınca Avcı da büyük bir ölüm kalım savaşı vermeye başlar. Bütün Tim Avcı’yı kurtarmak için seferber olurken vakit tükeniyordur. Öte yandan Erdem Yavuz’a ulaşır ama gördüğü onu şok eder. Çünkü Yavuz Çolak’ın elindedir ve Çolak Yavuz’u diri diri yakmaya niyetlidir.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler/9-bolum

Söz dizisinin 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

,5haber.com  | Ankara