Etiket arşivi: söz dizisi

Söz 12. bölüm Youtube tek parça (Söz 12. bölümde neler yaşandı?)

Ekranların en sevilen dizilerinden olan Söz, önceki akşam sezon finali ile ilk sezonuna son verdi. Dizinin sezon finalini ekran başında izleyemeyenler, internet üzerinden yeni bölümü araştırmaya başladı. Peki Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde neler yaşandı? Söz dizisini nasıl izlerim? İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve Söz dizisinin son bölümü.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Çola,k tam yakayı Yavuz’a kaptırmışken, Sebo’nun yardımıyla kaçmayı başarır ama Yavuz yine Çolak’ın peşine düşer. Bu sefer iyice köşeye sıkışan Çolak yabancı bir ülkenin üssüne sığınma talebinde bulunur ve Çolak’ın bu talebi kabul olur. Burada da rahat durmaz ve Kıyamet Planı’nı devreye sokar. Türkiye eşi görülmemiş bir tehdit altındadır. Çolak’ı durdurmak için savaş çıkarmak pahasına yabancı ülke üssüne zorla girmek zorundadır. Yavuz hayatının en kritik kararını vermek üzeredir. Ya Çolak’ı büyük bedeller ödeyerek durduracak ya da ülkece büyük bir kaos yaşanacaktır.

İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümü.

5haber.com  | Ankara

Söz Dizisi 1. Bölüm (Söz Dizisi Oyuncuları Kimdir , Söz Dizisi 2. Bölüm Fragmanı)

Star Tv ekranlarının yeni dizisi olan Söz dizisi, bu akşam ekranlara ilk bölümü ile geldi.

İlk bölümü ile ekranlara gelen Söz dizisi, binlerce izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Sosyal medya platformu üzerinden #SözDizisi Hashtag’ı ile dizi hakkında görüşlerini sile getiren takipçiler, yaptıkları yorumlarla dizi hakkında olumlu veya olumsuz sözler söyledi.

Dizi hakkında alınan görüşlerde, dizinin ilk bölümünün çok beğenildiği belirtilirken, dizi ile aynı güne denk gelen ve konuları benzerlik gösteren İsimsizler dizisinin çekişme sonucu yarın belli olacak.

Star ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin ilk bölümü büyük bir heyecana sahne olurken dizinin ikinci bölüm fragmanı büyük bir merakla beklenmeye başlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz izlemek için http://www.startv.com.tr/dizi/soz adresini ziyaret edebilirsiniz.

Söz Dizisi Oyuncuları

Yavuz Karasu: Tolga Sarıtaş

Ekibin komutanı rolüne hayat veren, zekası ve karizması ile diziye renk katan karakterin rütbesi ise kıdemli üsteğmen.

Bahar Kutlu: Aybüke Pusat

Hastane zinciri olan zengin bir ailenin kızı olan doktor, tüm bu zenginliğine rağmen mütevazılığı ve samimiyeti ile dikkatleri çekiyor.

Eylem Mercıer: Meriç Aral

Babası Fransız annesi Türk olan bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır.

Erdem Korkmaz: Nihat Altınkaya

En son ve enkritik kararları vermekle yükümlü olan Yarbay tabur komutanıdır.

Zafer Yaman: Atakan Arslan

Ekibin en konuşkan adamı olan tim komutan yardımcısı, üsteğmendir.

5haber.com  |  Ankara