Etiket arşivi: söz son bölüm

Söz 17. Bölüm Tek Parça Olacak Yayınlandı (Söz 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?)

Star Tv ekranlarının en sevilen dizileri arasında olan Söz dizisi, önceki akşam son bölümü ile ekranlara geldi.

Söz dizisinin ekranlara gelmesi ile on binlerce takipçi ekran başına kilitlendi. Ekran başında Söz dizisinin 17. bölümünü izleyen takipçiler, heyecan dolu son bölümün ardından yeni bölümü araştırmaya başladı. Diziyi ekran başında izleyemeyenler de Söz dizisinin yeni bölümünü internet üzerinden araştırmaya başladı. Peki Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde ne yaşandı? Söz dizisinin 17. bölümünü nasıl izlerim? İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümü ile ilgili detaylar.

Ekranların sevilen dizisi Söz’ün son bölümünde terör bağlantısı ortaya çıkan Büyük Bey, kaçmak için kızı Bahar’ı kullanmanın planlarını yaparken, Eylem bombayı patlatmadan kurtulmanın yolunu aramaktadır. Bu sırada Eylem’in üzerindeki bombanın patlamaması için Avcı da çok zor bir karar vermek üzeredir. Ancak ikisi de hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacaktır.

Oğlunu kimin öldürdüğünü öğrenmek isteyen Çolak; Büyük Bey ve Agâh’a bir plan hazırlar. Tim’in düzenleyeceği operasyon işleri Çolak için epey zorlaştırır. Yavuz ise Büyük Bey’i yakalamak ve Bahar’ın hayatını kurtarmak arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Heyecan ve aksiyon dolu Söz dizisinin son bölümünü internet üzerinden izlemek isteyenler, aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilir ve söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü bu şekilde izleyebilir.

https://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler/17-bolum-sansursuz

Söz dizisinin 18. bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı. Fragman yayınlanınca haberimizden sizlere ulaştıracağız.

5haber.com  | Ankara

Söz 12. bölüm Youtube tek parça (Söz 12. bölümde neler yaşandı?)

Ekranların en sevilen dizilerinden olan Söz, önceki akşam sezon finali ile ilk sezonuna son verdi. Dizinin sezon finalini ekran başında izleyemeyenler, internet üzerinden yeni bölümü araştırmaya başladı. Peki Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde neler yaşandı? Söz dizisini nasıl izlerim? İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve Söz dizisinin son bölümü.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Çola,k tam yakayı Yavuz’a kaptırmışken, Sebo’nun yardımıyla kaçmayı başarır ama Yavuz yine Çolak’ın peşine düşer. Bu sefer iyice köşeye sıkışan Çolak yabancı bir ülkenin üssüne sığınma talebinde bulunur ve Çolak’ın bu talebi kabul olur. Burada da rahat durmaz ve Kıyamet Planı’nı devreye sokar. Türkiye eşi görülmemiş bir tehdit altındadır. Çolak’ı durdurmak için savaş çıkarmak pahasına yabancı ülke üssüne zorla girmek zorundadır. Yavuz hayatının en kritik kararını vermek üzeredir. Ya Çolak’ı büyük bedeller ödeyerek durduracak ya da ülkece büyük bir kaos yaşanacaktır.

İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümü.

5haber.com  | Ankara

Söz dizisi 11. bölüm tek parça yayında-Söz 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Söz, önceki gün son bölümü ile ekranlara geldi. 11. bölümü ile Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisi, yine binlerce takipçiyi ekran başına kilitledi. Ancak diziyi ekranlarda izleyemeyen çok sayıda takipçi de dizinin son bölümünü internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve dizinin yeni bölüm detayları.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Kurtdereli’nin şehit olmasının ardından bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatı için düğmeye basar. Yavuz ve ekibi, köşe bucak Çolak’ı kovalamaya ve onu yakalamak için uğraşmaya başlar. Soluk soluğa devam eden bu manasız takip sırasında Geveze vurulur ve ağır şekilde yaralanır. Ağır yaralanan Geveze’nin acil şekilde hastaneye kaldırılması gerekmektedir. Bu arada Yavuz Çolak’ı takip etmekten vazgeçeceğe benzemiyor.

Öte yandan Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Bahar kendisi hakkında açılan soruşturma sonucu şok olacağı bir haber alır. Aynı anda Yavuz ve timi ise Çolak’ı kıskıvrak yakalamak üzeredir ama bu Çolak dahil herkesin hayatına mal olmak üzeredir.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek ve dizi hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıda yer alan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/soz/son-bolum

Söz dizisinin 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz habedar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Söz 10. bölüm Star Tv’de yayınlandı (Söz 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Star Tv ekranlarının en sevilen dizisi Söz, yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Yeni bölümü ile ekranlara gelen Söz dizisinin yeni bölümü on binlerce kişiyi ekran başına kilitledi. Diziyi ekran başında izleyemeyen takipçiler ise son bölümü internet üzerinde araştırmaya başladı. İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde yaşanan olaylar ve son bölüm izleme adresi.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Erdem, Yavuz’un son isteğini yerine getirir ve İnsansız Hava Aracını (İHA), Yavuz’un bulunduğu yeri patlatması için yönlendirir. Ancak Çolak’ın hiç umulmadık başka bir planı vardır. Bu plan herkes için işleri daha da zora sokmaktadır. Çolak planını yürürlüğe koymaya çalışırken, adamlarından birisi büyük bir hata yapar. Çolak’ın adamına verdiği ceza kendisi için kötü sonuçlar doğuracaktır.

Öte yandan Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünde Avcı’nın vurduğu Eylem’in durumu oldukça ağırdır. Hayati tehlikesi olan Avcı kendini suçlamaktadır. Derin bir üzüntü ve gergin bir bekleyiş içindedir. Aldığı haber onu şok eder. Eylem, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybeder.

Aldığı iki önemli istihbaratla harekete geçen tim, iki büyük operasyona çıkar. Çolak’ı gitgide köşeye sıkıştırırlar. Ancak Çolak’ın canımızı yakacak son bir hamlesi daha vardır ve Yavuz’un timi ilk defa bir askerini şehit verir.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/soz

Söz dizisinin 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Söz 9. bölüm tek parça full (Söz 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Ekranların en sevilen dizilerinden olan Söz, önceki akşam ekranlara son bölümü ile geldi. Yüz binlerce kişinin büyük bir merak ve heyecanla beklediği Söz dizisinin son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Peki Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü nasıl izlerim? Söz son bölümü nasıl izlerim?

Söz dizisinin önceki akşam ekranlara gelen son bölümünde Keşanlı, Çaylak ve Karabatak çarpışma sonrasında Yavuz’un kaza yaptığı yere gelince Yavuz’un olay yerini terk ettiği bilgisini alındı. Yavuz ortalarda yoktur. Erdem Yavuz’u ararken karısı ve kızının okulda teröristler tarafından tehdit edildiği bilgisini alınca Karabatak ve diğerlerini oraya doğru yönlendirir. Onlar okula geldiğinde ise okul teröristler tarafından sarılır. Üstelik bütün iletişim kanallarına da erişim yoktur.

Okulda hepsini zorlu bir mücadele beklerken diğer tarafta Avcı’nın içinde olduğu araç patlatılınca Avcı da büyük bir ölüm kalım savaşı vermeye başlar. Bütün Tim Avcı’yı kurtarmak için seferber olurken vakit tükeniyordur. Öte yandan Erdem Yavuz’a ulaşır ama gördüğü onu şok eder. Çünkü Yavuz Çolak’ın elindedir ve Çolak Yavuz’u diri diri yakmaya niyetlidir.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler/9-bolum

Söz dizisinin 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

,5haber.com  | Ankara

22 Mayıs Söz 8. bölüm Star Tv’de tek parça (Yavuz ölüm ile burun buruna)

Star Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden olan ve yayınlandığı ilk bölümünden bu yana büyük bir merak ve ilgi ile izlenen Söz dizisi, bu akşam yeni bölümü ile yine Star ekranlarında izleyici ile buluştu. Söz dizisinin ekranlara gelen yeni bölümü binlerce kişiyi ekran başına kilitlerken diziyi ekran başında izleyemeyen binlerce takipçi, yeni bölümü internet başında aramaya başladı. İşte Söz dizisinin yeni bölümünde yaşanan olaylar ve Söz’ün yeni bölüm detayları.

Söz dizisinin ekranlarına gelen yeni bölümünde Çolak, büyük bir felaket yapmak için harekete geçer. Karabayır’da sonuçları felaket olabilecek biyolojik bir bomba patlatmak için harekete geçen Çolak, ilk hedef olarak Aydan’ı ve tüpleri ele geçirmek istemektedir.

Öte yandan Söz dizisinin yeni bölümünde Bahar ve Yavuz’un arası davette yaşananlardan dolayı iyice gerilmeye başlar. Hafız, hastane yatağında eli kolu bağlı şekilde durmaktan çok bunalmıştır. Time yardımcı olmak istemeyen Hafız, burada rahat durmayacaktır. Aradığı fırsat ayağına gelen Hafız bunu değerlendirir.

Öte yandan davetteki tetikçi ile Eylem arasındaki ilişki dikkatleri çeker ve araştırılmaya başlanır. Tetikçi, büyük bir sırrı barındırmaktadır. Yavuz, Çolak’ın yaptığı bombayı durdurmak için hayatını ortaya koyar ve ölüm ile burun buruna gelir.

Söz dizisinin ekranlara gelen yeni bölümü yüklendiği anda izlemek için aşağıda bulunan adresi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

Söz dizisi 7. bölüm Star Tv’de tek parça (Söz son bölümde neler oldu, yeni bölüm fragmanı)

Star Tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen Söz dizisinin yeni bölüm önceki akşam ekranlara geldi. Yeni bölümün yayınlanması ile birlikte takipçiler, yeni bölümü internet üzerinde araştırmaya başladı. Her haftanın Pazartesi günü yayınlanan Söz dizisi, 15 Mayıs Pazartesi günü saatler 20.00’ı gösterdiğinde Star Tv ekranlarında yayınlandı. İşte Söz dizisinin yayınlanan son bölümünde yaşanan olaylar ve diğer detaylar.

Söz dizisinin 15 Mayıs günü ekranlara gelen bölümünde Çolak, kaçmak için aradığı fırsatı bulurken, Yavuz son sürat olay yerine doğru yola çıkar. Ancak son sürat yola çıkan Yavuz, büyük bir tuzağa doğru gittiğinden habersizdir.

Öte yandan Kıdemli Üsteğmen Yavuz ve ekibinin Çolak’ın evindeki profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını alt üst eder ama Çolak’ın geri adım atmaya hiç niyeti yoktur. Biyolojik silahlar için ihtiyacı olan Profesörü İstanbul’da bulan Çolak’ın bu durumu Yavuz ve ekibini İstanbul’a gelmeye zorlar. Çolak bu davette Yavuz’a büyük bir sürpriz hazırlama niyetindedir. Düzenlenen bu davete Bahar’ın da gelmesi işleri iyice karıştırır. Yavuz Bahar’la yakınlaşırken, zor ve riskli bir kararı da vermek zorunda kalır.

Aynı anda Geveze çıktığı operasyonda hem sivillerin hem de kendi tim arkadaşlarının hayatını kurtarmak için kendini feda eder.

Söz dizisi son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler 

İçerde yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

İşte Söz Dizisinin 7. Bölüm Fragmanı

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Söz 6 bölüm tek parça sansüzsüz- Söz 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk gündem bu yana binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Söz dizisi, önceki akşam yeni bölümü ile yayınlandı. Yayınlanan yeni bölümü ile yine on binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Söz dizisini, tv’de izleyemeyen takipçiler, dizinin son bölümünü internet üzerinde araştırmaya başladı. Peki Söz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Söz dizisinin yeni bölümünü nasıl izlerim? Söz dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar ve dizinin detayları.

Söz dizisinin son bölümünde Tim, Çolak’ı nihayet ele geçirdi. Fakat Çlok’ın ele geçiren Tim büyük bir krizle karşı karşıya kalır. Aynı anda altı tane özel kuvvet askeri de Çolak’ın adamları tarafından rehin alınmıştır. Bu durum karşısında Yavuz kritik bir kararın eşiğindedir. Ya Çolak’ı adalete teslim edecek, ya da arkadaşlarını kurtarmak için Çolak’ı serbest bırakmayı göze alacaktır.

Bu durum sonrasında ise Çolak ve Yavuz arasında büyük bir psikolojik savaş yaşanmaya başlar. Öte yandan teröristlerin elindeki Hafız ağır yaralıdır. Onun hayatına karşılık Yavuz ve tim de yaralı bir teröristi yaşatmak zorundadır. Bu konuda doktor Bahar, Tim’e yardımda bulunur. Yavuz, hem Hafız’ı kurtarmak hem de Çolak’ı elinde tutmak için cesur bir karar verir. Ancak Çolak’ın da aklında büyük bir infial yaratacak sinsi bir plan vardır.

Söz dizisinin yeni bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yen sekmede açabilirsiniz.

” http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler/6-bolum-sansursuz “

Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı-Söz 6. bölüm saat kaçta?

Star ekranlarının sevilen yeni dizisi Söz, geçtiğimiz hafta ekranlara gelen son bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitledi. Söz dizisinin ekranlara gelen yeni bölümü binlerce kişiyi televizyon başına kilitledi ve yine nefesleri kesti. On binlerce takipçi, diziyi kaçırmama adına saati gelir gelmez ekran başına kilitlendi. Ancak çok sayıda takipçi de Söz dizisinin yeni bölümünü izleyemedi. Dizinin ekranlara gelen 5. bölümünü izlemek ve Söz dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenmek isteyen takipçiler, internet üzerinden araştırmalara başladı. İşte Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümü ile ilgili detaylar ve yeni bölüm bilgileri.

Çolak’ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı’nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Bu arada Eylem, Çolak’ın elindedir ve orda Çolak’ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem’in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim’in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem’i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız’dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.

Söz dizisinin ekranlara gelen son bölümünü izlemek için aşağıda bulunan bağlantıyı kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

” http://www.startv.com.tr/dizi/soz/bolumler “

Söz 6. Bölüm Fragmanı

Söz yeni bölümü Pazartesi günü Kanal D ekranlarında saat 20.00’da yayınlanacak.

Söz Önceki Bölümde Neler Yaşandı?

Söz dizisinin bir önceki bölümünde düşen helikopterden sağ kurtulan Erdem Yarbay, uluslararası silah tüccarının peşinden giderek bir mağaraya sığınır. Mağaraya sığınan Erdem Yarbay’ı ve tüccarı mağarada büyük bir sürpriz beklemektedir.

5haber.com  |  Ankara