Etiket arşivi: süper loto sonucu

Süper Loto Çekildi: İşte 6 Temmuz Süper Loto Çekiliş Sonucu-Büyük İkramiye Ankara’ya Gitti

Zengin olma hayali ile soluğu şans oyunları bayilerinde alan milyonlarca vatandaşın beklediği açıklama geldi.

Her haftanın Perşembe günü düzenlenen Süper Loto’da bu hafta devirli çekiliş heyecanı yaşandı. 11 haftadır art arda 6 bilemeyen çıkmayınca Süper Loto, 6 Temmuz çekilişine devretti. 11 haftalık devreden 30 milyonluk ikramiye ile bugün büyük ikramiyenin 37 milyona ulaşması bekleniyordu.

Çekiliş gerçekleşti ve Milli Piyango Yetkilileri Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirdikleri Süper Loto sonucunu açıkladı.

Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından 6 Temmuz Süper Loto çekilişi gerçekleşti. Noter huzurunda gerçekleşen Süper Loto Çekiliş sonucu şu şekilde: 2, 5, 24, 39, 45 ve 49.

Bu sonuca göre dağıtılan ikramiye tutarları ise şu şekilde:

5haber.com  | Ankara

6 Temmuz Süper Loto Çekilişi Saat Kaçta, Hangi Kanalda? Süper Loto’da En Çok Çıkan Sayılar

Milli Piyango İdaresi tarafından her haftanın Perşembe günü düzenlenen Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleşiyor.

Milyonlarca vatandaşın büyük bir merak ve ilgi beklediği Süper Loto Çekilişinde bu hafta büyük bir heyecan yaşanacak. 11 haftadır art arda devreden Süper Loto oyunu, bu akşam devirli çekilecek. Devirli çekilecek olan Süper Loto’da bu haftaya toplamda 30 milyon liralık ikramiye devretti. Devreden miktar ile bu hafta oynanacak oyunların toplamının 40 milyona yaklaşması bekleniyor.

Milli Piyango İdaresi tarafından bu akşam 507. hafta çekilişi gerçekleşecek olan Süper Loto’da 6 bilen kişilere toplamda 40 milyona yakın bir ikramiye dağıtılacak.

Son 11 haftadır 6 bilen çıkmadığından dolayı büyük ikramiye bu hafta gerçekleşecek çekilişe devretti. Bu akşam gerçekleşecek olan çekilişte de bilen çıkmaması durumunda büyük ikramiye gelecek haftaya devredecek.

Süper Loto’da En Fazla Çıkan Sayılar

Süper Loto oyununda son dönemlerde gerçekleşen çekilişlerde bazı sayılar sık şekilde çıkıyor. İşte tablo oluşturulup sık çıkan sayılar sıralandığında Süper Loto oyununda son haftalarda en çok çıkan sayılar: 35 (77 Kez Geldi), 13 (73 Kez Geldi), 37 (73 Kez Geldi), 1 (68 Kez Geldi), 45 (65 Kez Geldi), 4, 17, 22, 23 33  (63’er Kez Geldiler) (Bu sıralama istatistiksel tablo ile oluşturulmuştur.)

Süper Loto Çekilişi Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Süper Loto çekilişi saatler 21.15’i gösterdiğinde gerçekleşecek. Süper Loto çekilişi, Milli Piyango resmi internet sitesi üzerinde bulunan canlı yayın linkinden yayınlanacak. Süper Loto canı yayın linkine gitmek için aşağıdaki adresi kopyalayarak yeni sekmede açabilirsiniz.

Süper Loto çekiliş sonucu için tıklayın

5haber.com  | Ankara

9 haftadır devreden Süper Lotonun sonucu açıklandı-22 Haziran Süper Loto sonucu

Milli Piyango İdaresi tarafından her haftanın Perşembe günü düzenlenen Süper Loto çekilişinin 505. hafta çekilişi de tamamlandı.

Milyonlarca kişinin büyük bir heyecan ve merakla beklediği devirli Süper Loto çekilişi gerçekleşti. 9 haftadır art arda devreden Süper Loto çekilişinde bu hafta büyük ikramiye dudak uçuklattı. 9 haftadır devreden Süper Loto’da bugün oynanan oyunların da eklenmesi ile birlikte büyük ikramiye 25 milyon liraya ulaştı. 6 Bilenler arasında 25 milyon liranın dağıtılacağı çekiliş gerçekleşti ve kazandıran şanslı sayılar belli oldu.

Süper Loto’nun çekilişine kazandıran şanlı sayılar açıklanınca dağıtılan ikramiye tutarları da açıklandı. Çıkan sayılara göre Süper Loto yine devretti. 25 milyonluk ikramiye gelecek hafta gerçekleşecek çekilişteki ikramiyeye eklenecek.

Süper Loto’nun sonucu şu şekilde

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, şans oyunu haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

13 Nisan Süper Loto Çekiliş Sonucu Açıklandı-Büyük İkramiye Mersin ve Kayseri’ye Gitti

Süper Loto çekiliş sonucu açıklandı.

13 Nisan günü gerçekleşen Süper Loto çekiliş sonucu Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi Başkanlığı yetkilileri tarafından noter guzurunda gerçekleşen Süper Loto çekilişinde dağıtılan ikramiye tutarları son dönemlerin en büyük ikramiye tutarı oldu.

9 haftadır üst üste devreden Süper Loto da bu haftaya 20 milyon Türk Lirası ikramiye devretti. Zengin olma hayali ile binlerc vatandaş, bugün şans oyunu oynatan bayiler önünde uzun kuyruklar oluşturmuştu. Binlerce vatandaş, köşeyi dönemk için Süper Loto oyununa iştirak etti.

Süper Loto’nun 13 Nisan günü gerçekleşen çekiliş sonucu şu şekilde:

6 bilen kişi sayısı :   Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
5 bilen kişi sayısı :   Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
4 bilen kişi sayısı :   Kişi başına düşen ikramiye tutarı:
3 bilen kişi sayısı :   Kişi başına düşen ikramiye tutarı:

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu haberlerinden, süper Loto çekilş sonuçlarından, politika haberlerinden, yerel haberlerden, Türkiye haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

13 Nisan Süper Loto Çekilişi Saat Kaçta , Hangi Kanalda? (Süper Loto’da En Çok Çıkan Sayılar)

Süper Loto’da büyük çekiliş bu akşam gerçekleşiyor.

Milli Piyango İdaresi tarafından her haftanın Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi, bu akşam gerçekleşecek Bu akşam gerçekleşecek olan 494. hafta Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyenin 25 milyona yakın bir rakam olması bekleniyor.

9 haftadır üst üstte devreden Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye bu akşam sahibi bulacak. 54 sayı arasında çıkan 6 sayıyı doğru tahmin edecek olan talihliler bu akşam 25 milya yakın bir ikramiye kazanacak. Bu akşam da Süper Loto’da kazananın çıkmaması durumunda ise gelecek hafta rekor bir ikramiye ile Süper Loto’nun çekilmesi bekleniyor.

13 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU-SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ TAMAMLANDI-SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Süper Loto çekilişinde 4, 8, 14, 16, 32, 49 şeklinde sonuçlanan Süper Loto’da 6 bilen yine çıkmayınca 8 haftadır devreden ikramiye yine devretti. Bu haftaya devreden 20 milyonluk büyük ikramiyenin, bugün oynanacak olan oyunlarla 25 milyonu bulması bekleniyor. Zengin olma hayali ile şans oyunları oynatan bayilerin önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, oynadıkları kuponlarla zengin olma hayallerine şimdiden başladı.

Süper Loto’da En Fazla Çıkan Sayılar

Süper Loto oyununda son haftalarda çıkan sayılar, istatistiksel bir tabloda değerlendirilince belli aralıklarla bazı sayıların çıktığı gözlemleniyor. Bu uygulama ile bakıldığında Süper Loto oyununda son haftalarda en fazla çıkan sayılar şu şekilde sıralanıyor: 35, 13, 37, 1, 45, 17, 22, 23, 33, 43. (Sayılar istatistiksel ve en çok çıkan sayıdan başlayarak sıralanmıştır)

Süper Loto Çekilişini Nasıl İzlerim?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenecek olan Süper Loto çekilişi, bu akşam saat 21.00’dan sonra gerçekleşecek. Çekiliş Milli Piyango İdaresi resmi internet sitesi üzerinde bulunan canlı yayın linki ile izlenebilecektir.

Süper Loto sonuçları açıklanır açıklanmaz haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  |  Ankara

Devirli Süper Loto Çekildi (6 Nisan Süper Loto Sonucu)

Milli Piyango İdaresi tarafından her haftanın Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleşiyor.

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişinde 8 haftadır üst üste kimse 6 bilemiyor. Bu nedenle büyük ikramiye katlanarak gelmeye devam ediyor. 8. Devirin ardından bu haftaki çekilişte ikramiyenin 20 milyonu geçmesi bekleniyor.

Süper Loto 6 Nisan Çekiliş Sonucu

31 Mart Sonucu

Geçtiğimiz hafta 2, 3, 35, 38, 40, 54 şeklinde sonuçlanan Süper Loto çekilişinde 6 bilen, önceki 7 hafta olduğu gibi çıkmayınca 16 milyon 527 bin 37 lira 56 kuruş, bu akşam gerçekleşecek olan 493. haftaya devretti. Devreden bu ikramiye ile birlikte bu hafta büyük ikramiyenin 20 milyon lirayı aşması bekleniyor.

Hal bu olunca şans oyunu bayilerinin önünde uzun kuyruklar oluştu. Zengin olma adına soluğu şans oyunu bayilerinde alan binlerce kişi, şanlı rakamlarını kuponlara işaretledi ve bu akşam gerçekleşecek olan Süper Lotoçekilişini beklemeye başladı.

Süper Loto Çekilişi Saat Kaçta Hangi Kanalda?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişi, bu akşam saat 21.20’den sonra başlayacak olup, çekiliş noter huzurunda ve Milli Piyango İdaresi resmi internet sitesi üzerinde bulunan canlı yayın linki ile yayınlanacak.

Süper Loto çekilişi sonuçlanır sonuçlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

2 Şubat Süper Loto Sonucu Açıklandı-21 Milyon Ankara Çankaya’ya Gitti

Milli Piyango İdaresi tarafından her haftanın Perşembe günü düzenlenen Süper Loto çekilişi bugün de tamamlandı.

Binlerce iştirakçi tarafından büyük bir merakla beklenen Süper Loto 2 Şubat çekilişi gerçekleşti ve kazandıran anlı sayılar açıklandı. İşte Süper Loto’nun 2 Şubat tarihli çekiliş sonucu ve bu sonuca gör dağıtılan ikramiye tutarları.

Milli Piyango İdaresinin düzenlendiği ve her hafta yüz binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen Süper Loto çekilişinin 2 Şubat sonucu açıklandı. 9 haftadır üst üste devreden Süper Loto’da büyük ikramiyenin 20 milyona yakın olması bekleniyordu. Çekiliş sonucuna gore buyuk ikramiye Ankaraya gıttı

SÜPER LOTO 2 ŞUBAT SONUCU

Süper loto 14, 17, 18, 43, 47, 49 şeklinde sonuçlandı

 

Süper Loto Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

5haber.com  | Ankara

15 Aralık Devirli Süper Loto Çekilişi Gerçekleşti Mi? Süper Loto Sonucu

Devirli Süper Loto çekilişi bugün gerçekleşiyor. İki haftadır art arda devreden Süper Loto’ da bu hafta büyük ikramiyenin en az 4 buçuk milyon Türk Lirası olması bekleniyor.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından her haftanın Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinin bu hafta gerçekleşecek olan devirli çekilişi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından noter yetkilileri huzurunda gerçekleşecek olan Süper Loto’ nun 478′ inci hafta çekilişinde önceki iki haftadan devreden 2 milyon 751 bin Türk Lirası ile birlikte büyük ikramiyenin en az 4 buçuk milyon Türk Lirası civarında olması bekleniyor.

15 Aralık Süper Loto Sonucu

İştirakçiler tarafından en çok oynanan Şans Oyunları arasında olan Süper Loto’ nun devirli olması sebebiyle bugün ülke genelinde bayilerin önlerinde kuyruklar oluştu. Ülke genelinde milyonlarca vatandaş, Süper Loto’nun devirli olması nedeniyle soluğu bayilerde aldı.

Süper Loto 15 Aralık çekilişine dakikalar kala heyecan doruklarda. Süper Loto çekilişi gerçekleşir gerçekleşmez haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

Gündem haberleri ve daha fazlası için 5haber’de kalın.

5haber.com  | Ankara

Süper Loto Yine Devretti-Büyük İkramiyeyi 36 Kişi Tek Sayı ile Kaçırdı

Süper Loto 8 Aralık çekiliş sonucu açıklandı. İşte Süper Loto’da 8 Aralık çekiliş sonucu ve bu sonuçlara göre dağıtılan ikramiye tutarları.

Milli Piyango İdaresinin (MPİ) düzenlediği ve her haftanın Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu hafta devirli olarak çekildi. Devirli olarak çekilmesi nedeniyle Türkiye’de yüz binlerce vatandaş, soluğu şans oyunları bayisinde aldı. Halk arasındaki tabiri ile köşeyi dönmek isteyen yüz binlerce şans oyunu iştirakçisi, bugün gerçekleşen ve ikramiyesi 2 buçuk milyonun üzerinde olacağı beklenen çekiliş için şans oyununu oynadı.

Milli Piyango yetkilileri ile noter huzurunda gerçekleşen Milli Piyango Süper Loto çekilişinde çıkan 6 sayıyı bu hafta da kimse bilemedi. Çekiliş sonrası yapılan açıklamada 6 bilen kimsenin çıkmadığı ve 2 milyon 751 bin Türk Liralık büyük ikramiyenin, gelecek hafta gerçekleşecek olan Süper Loto çekilişine devrettiği belirtildi.

8 Aralık akşamı çekilen Süper Loto’da çıkan şanslı sayılar 4, 6, 19, 23, 38, 54 şeklinde sonuçlandı ve bu sonuçlara göre ikramiye tutarları belirlendi.

Yukarıda belirtilen şanslı numaralara göre Süper Loto’da 477′ nci hafta çekilişi olan 8 Aralık çekilişinde 6 bilen kimse çıkmadı ve 2 milyon 751 bin 979 lira 71 kuruşluk ikramiye gelecek hafta gerçekleşecek olan Süper Loto çekilişine devretti.

Süper Loto’da yukarıda verilen sonuçlara göre 36 kişi 5 bilerek 12 bin 240 lira 70′ er kuruşluk ikramiyenin sahibi oldu.

4 bilen kişi sayısı ise 2 bin 580 olarak açıklandı ve kişi başına 183 lira 55 kuruş ikramiye tutarı dağıtılacak.

3 bilen kişi sayısı ise 54 bin 276 olarak açıklandı. 3 bilen kişilere ise 15 lira 5 kuruş ikramiye dağıtılacak.

5haber.com  | Ankara