Etiket arşivi: survivor kim elendi

Survivor 21 Haziran elenen isim belli oldu (Survivor büyük finale kimler kaldı?)

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma progrmaı Survivor’da finalistler belli oldu.

Survivor 2017’de sezonun sonuna gelinirken finale kalan 2 isim belli oldu. 2017’nin Survivor’unun belli olacağı final öncesinde son elenen isim de belli oldu. Elenen isim Serhat Akın oldu.

Uzun bir maratonun ardından yarı finale kalmayı başaran Serhat Akın, Ogeday Girişken ve Adem Kılıççı yarı finalde sms oylamasında final için ter döktü. Canlı olarak bu akşam Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da sunucu Acun Ilıcalı, art arda anonslarla oylamanın sona ereceğini söyledi. Bu uyarıların ardından geri sayım sona erdi ve oylama sona erdi.

Oylama işleminin sona ermesinin ardından Acun Ilıcalı yarışmaya veda eden ismi açıkladı.

Finale Kimler Kaldı

Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada Survivor 2017’de büyük finale Adem ve Ogeday kaldı.

20 Haziran’da Kim Elendi?

Önceki akşam oynanan oyunların ardından Adem ve Sema yarı finale yükselmek için sms oylamasına kalmıştı. Sms’e kalan isimlerden Adem Sema’dan daha fazla oy alarak yarı finale adını yazdırmayı başarmıştı. Buna göre yarı finale kalan isimler Serhat Akın, Ogeday Girişken ve Adem Kılıççı oldu.

Final Ne Zaman?

Binlerce takipçinin büyük bir merakla beklediği Survivor 2017 büyük finali ise 22 Haziran Perşembe akşamı ekranlara gelecek. Yayınlanacak son Survivor bölümü ile 2017 Survivor yarışmasının şampiyonu belli olacak.

Son dakika haberlerinden, kültür sanat haberlerinden, magazin haberlerinden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor’da 20 Haziran elenen isim belli oldu (Peki Survivor büyük final ne zaman?)

Survivor finaline kısa bir süre kala adaya veda eden son isim belli oldu.

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana büyük bir heyecan ve ilgi ila takip edilen Survivor’da adaya son olarak veda eden isim belli oldu.

Önceki gün İlhan ile Ogeday arasında gerçekleşen sms oylaması sonucu İlhan Mansız, Survivor’a veda eden isim olmuştu. Kalan 4 isim ise Kıbrıs’ta oynanacak büyük finale hazırlanmaya başlamıştı.

Yarı Final Heyecanı

Adana kalan 4 isim, yarı finale kalma adına bu akşam ekranlara gelen son bölümde büyük bir efor sarf etti. Yarı finale kalarak yarışmadaki şansını yükseltmek isteyen adaylar, oynanan yarışmalarda kendilerini oldukça zorladı. Oynanan oyunların ilkini Serhat Akın kazanırken Serhat, yarı final biletini cebine koydu. Daha sonra ise Ogeday Girişken, yarışmadan galip ayrıldı ve yarı finali garantileyen 2. isim oldu. Kalan yarışmacılardan Adem ve Sema isimlerinden kimin yarı finale çıkacağı ise sms oylamasına kaldı. Sms oylaması sonuçları da çok geçmeden açıklandı ve yarı finale kalan 3. ismin Adem olduğu söylendi.

Buna göre Adem Kılıççı Survivor’da yarı finale kalan 3. isim olurken Sema ada veda etti.

Survivor Büyük Final Ne Zaman?

Survivor 2017’nin kazananı 22 Haziran akşamı ekranlara gelecek son bölümde belli olacak. Perşembe günü ekranlara gelecek ve Kıbrıs’ta oynanacak büyük final sonucu Survivor’un şampiyonu belli olacak.

Gündem haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın

5haber.com  | Ankara

19 Haziran Survivor’da adaya veda eden son isim belli oldu (İkhan mı Ogeday mı?)

Survivor 2017’de adaya veda eden son isim belli oldu.

Survivor 2017’nin finaline yaklaşılırken adaya veda eden son isim belli oldu. Önceki akşam ve bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına kalan isimler belli oldu. Eleme potasına bugün oynanan son oyununun ardından ünlüler takımından İlhan ile gönüllüler takımında kalan tek isim olan Ogeday kaldı.

Dokunulmazlık Oyununu Serhat Akın Kazandı

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda mücadele eden Serhat, İlhan ve Ogeday’ın kapışması büyük bir heyecana ve mücadeleye sahne oldu. Serhat’ın üstün bir performans sergilediği oyuna ilk olarak Ogeday veda etti. Ogeday’ın veda etmesinin ardından kalan yarışmacılar İlhan ile Serhat kapışmaya başladı. Oynanan oyunların ardından Serhat oyunu kazandı ve dokunulmazlık sembolünü alarak büyük finali garantiledi.

Sms Oylaması Sonucu Adaya Veda Eden İsim

Sms oylamasına göre adaya veda eden isim İLHAN MANSIZ oldu

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden, yerel haberlerden, gelişmelerden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber’i takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 17 Haziran 2017 elenen isim belli oldu

Survivor 2017’de adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2017’de finale yaklaşılırken heyecanda gün geçtikçe artarak devam ediyor. Önceki gün oynanan dokunulmazlık oyununun ardından bu akşam da dokunulmazlık oyunları için yarışmacılar ter döktü. Büyük bir heyecana sahne olan dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı ve elemeye kalan isimler arasında sms yarışması başladı.

Elemeye kalan isimler arasında başlayan sms oylamasında en az oyu alan isim adaya veda edecekti. Programın sunucusu Acun Ilıcalı, noter huzurunda gerçekleşen oylamanın sonucunu açıkladı ve adaya veda eden ismi duyurdu.

Buna göre Survivor 2017’de adaya veda eden isim SABRİYE oldu.

Haftalardır adadakiler tarafından üst üste yazılan ancak sürekli sms oylamasından galip ayrılan Sabriye, son sms oylamasında öncekiler gibi bir performans sergileyemedi ve adaya veda eden isim oldu.

Survivor’da büyük finale doğru yaklaşılırken heyecan da giderek artıyor. Yarışmalar daha zorlu, ödüller ise daha da iyi olmaya başladı.

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 2017’de adaya veda eden isim belli oldu (12 Haziran Survivor kim elendi?)

Survivor 2017’nin ekranlara gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Finale kısa bir süre kala adaya veda eden isim haberimizin devamında.

Oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlülerin kaybetmesi üzerine ada konseyi toplandı. Toplanan ada konseyinde isimler yazıldı ve eleme potasına kalan son iki isim belli oldu. Yazılan isimlere göre Sabriye 3 defa yazılınca eleme potasına kaldı. Sabriye ile birlikte İlhan ile Serhat 1’er kez yazıldı. Dokunulmazlığı kazanan Adem ise son eleme adayı olarak İlhan’ı seçti.

Elemeye Kalan İsimler

Dokunulmazlık oyunlarının ardından yapılan ada konseylerinde Ogeday, Elif, Sabriye ve İlhan Mansız eleme potasına kalan isim oldu. Elemeye kalan isimlerin Survivor kaderi, sms oylamasına göre belli olacak.

Kim Elendi?

Survivor 2017’nin ekranlara gelen son bölümünde sunucu Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladı. Sms sonuçlarını açıklayan Acun Ilıcalı, adaya veda eden ismin ELİF olduğunu açıkladı.

Yarışmacının elenmesi takımda büyük üzüntüye neden oldu.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara

Survivor 4 Haziran SMS oylaması sonuçları (Survivor’da kim elendi?)

Son dakika açıklaması geldi. Gelen son açıklamaya göre Survivor 2017’ye veda eden isim belli oldu.

Dokunulmazlık oyunlarının ardından elemeye kalan isimler belli olmuştu. Düzenlenen ada konseylerinde Survivor 2017’de Gökhan,Elif, İlhan ve Adem isimleri, eleme potasına kalmıştı. Potaya kalan bu isimler arasında sms oylaması ile adaya veda eden isim belli oldu.

Survivor 2017’ye veda eden isim, SMS oylaması sonucu GÖKHAN oldu.

5haber.com  | Ankara

Survivor Gönüllülerde eleme potasına kalan isimler belli oldu

Tv8 ekranlarının sevilen ve reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor’un 3 Haziran akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımının kazanması ile birlikte oyunu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyine gitti.

Dokunulmazlık oyununun ardından toplanan ada konseyinde Gönüllüler takımında yarışmacılar, eleme potasına göndermek istediği yarışmacıları yazdı. Berna’nın bireysel dokunulmazlığının olması nedeniyle Elif, Ogeday, Gökhan ve Elif’in isimlerinin yazılacağı belirtildi.

Yarışmacılar isimleri yazdı ve sunucu Acun Ilıcalı, kağıtlara yazılan isimleri açıkladı. Buna göre kağıtlarda en çok yazılan isim olan Gökhan, eleme potasına kaldı. Elemeye kalan diğer ismi ise Berna belirledi ve Berna da Elif’i eleme potası için söyledi.

4 Haziran’da Belli Olacak

4 Haziran akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve bunda da kaybeden takım konseye gidip eleme potası için isim çıkaracak.

Serhat ve İlhan’ın Durumu

Ünlüler takımında son günlerde sakat olan İlhan Mansız ile Serhat Akın’ın da durumlarının iyi olduğu, Serhat’ın kısa sürede takıma döneceği öğrenildi. İlhan için ise biraz zaman gerekli olduğu öğrenildi.

5haber.com  | Ankara

Survivor 16 Mayıs’ta elenen isim belli oldu

Survivor’da haftanın elenen ismi belli oldu.

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümde binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Survivor 2017’de 16 Mayıs akşamı ekranlara gelen son bölümünde elenen isim belli oldu.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor’da elemeye kalan isimler arasında önceki gece başlayan oylama sona erdi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında Berna, Anıl, Volkan ve Elif eleme potasına kalan isimler oldu. Bu isimlerin belirlenmesinin ardından oylamalar başladı ve seyirciler, elenmesini istemedikleri kişinin adını sms olarak belirtilen numaraya yolladı.

Noter huzurunda sona erdirilen oylamaya göre elenen isim Gönüllüler takımından ANIL oldu

Araba Oyununu Ünlüler Kazandı

Geçtiğimzi gün oynanan ve kazanan takımdaki her yarışmacıya KIA Sportage ödülü verileceği açıklanan oyunu ünlüler takımı kazandı. Büyük bir mücadeleye sahne olan oyunda ödüle oldukça yaklaşan gönüllüler, son oyunlarda kötü bir performans ortaya koyunca ünlüler, zafere ulaşmıştı.

Diğer Ödül Oyunu Gönüllülerin

Önceki gün oynanan ödül oyununda ise ödül, Punta Cana bölgesinde bir gece büyük eğlence ve hamburger menü olduğu açıklandı. Araba ödülünü kaybeden gönüllüler, bu oyuna oldukça iyi asıldı ve bu oyunu kazanarak ödülü almaya hak kazandı.

Survivor Türkiye ile Yunanistan Karşı Karşıya Geliyor

Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada Perşembe günü Yunanistan’ın Survivor ekibi ile Türkiye’nin Survivor ekibinden en iyilerin karşı karşıya geleceği açıklandı. Survivor Türkiye takımı ünlüler ve gönüllüler takımının beraber oluşturacağı da alınan bilgiler arasında.

Survivor’da Sona Geliniyor

Survivor 2017’de sona doğru yaklaşılıyor. 6’şar kişi kalan iki takımdan önceki akşam gerçekleşen elemede gönüllüler takımı 5 kişi kaldı.

5haber.com  | Ankara

Survivor 2 Mayıs günü adaya veda eden isim belli oldu (Survivor’da kim elendi?)

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen programı olan Survivor’da, önceki akşam ekranlara gelen son bölümde eleme heyecanı yaşandı.

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor’da 2017 sezonunun sonuna doğru yaklaşılırken Survivor’da sona kalan isimlerin şampiyonluk yolunda mücadeleleri devam ediyor. Son haftalara doğru git gide yaklaşılırken her hafta bir aday, Survivor adasına veda ediyor. Peki 2 Mayıs akşamı yayınlanan Survivor’un son bölümünde adaya veda eden isim kim oldu? Survivor’da önceki günlerde yapılan oylama sonrasında eleme potasına kalan isimler Anıl, Berna, Gökhan ve Burçak isimleri olmuştu. Peki bu isimlerden hangisi Survivor’a veda etti? İşte Survivor 2017’ye veda eden isim.

Survivor’un 2 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümünde seyirci oylaması sonucu eleme potasına kalan 4 kişiden Burçak Tuncer adaya veda eden isim oldu.

Burçak Tuncer Kimdir?

6 Nisan 1992 doğumlu olan Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı, Koç burcudur. İlk ve orta öğretimini İzmir’de tamamlayan Tuncer, İzmir Tevfik Fikret Lisesinde lise eğitimini tamamladı. Üniversite eğitimini de İzmir Ekonomi Üniversitesinde Mimarlık bölümünde tamamlayan Burçak Tuncer, Mimarlık yapmaktadır.

Eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalı ile ilgilenmiş olan Burçak Tuncer’in resim dalında birçok ödülü vardır. Öte yandan Tuncer, Çeşme Sanat Galerisinde kendi kişisel sergisini de açtı.

Son dakika haberlerinden, magazin haberlerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com  | Ankara