Etiket arşivi: survivor nisa

Survivor Nisa Bölükbaşı Veda mı Ediyor?

Survivor 2020 Nisa Bölükbaşı veda mı ediyor? 59. Bölüm tanıtımı yayınlanan Survivor 2020 ‘de  Nisa nın Survivor’a vedamı edeceği merak ediliyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde bazı sahneleri survivor izleyicisini meraklandırdı. Survivor 2020’de oynanacak haftanın büyük ödülü öncesinde ünlüler ve gönüllülerde ödülü kim kazanacak? Büyük ödül ne olacak ? merak ediliyor.

Yeni bölümde Nisanın gözyaşları merak ediliyor neden olduğu Acun Ilıcalı Kimseyi zorla survivorda tutmuyoruz. Bize net olarak başvuruyorsa da yarışmadan elenmesine müsaade ederiz. Sözlerini söylemesi izleyiciyi meraklandırdı. Nisa’nın survivor 2020’ye veda etme durumu mu var ihtimali olması bu akşamki yayınlanacak olan yeni bölümde netliğe kavuşacak.

Survivor’da Sercan ve Nisa arasında Aşk mı Var ?

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da aşk iddası var. Survivor’da  Sercan ve Barış geçtiğimiz hafta kavga etmişlerdi oyun sırasında gerilen ikili arasında kavga çıktı ve arkadaşlarının ayırması ile sonlandı. Sercan kavganın nedenini Barış’a daha önce  sırrımı verdim. Barış bunu karşı tarafa söylemiş sözleriyle açıkladı.

İddia ya göre  Sercan’ın büyük sırrı Nisa’dan hoşlanmasıydı. Sercan Adada kullandığı bardağa S ve N harflerini yazmasıyla kendini ele verdi.

Acun Ilıcalı Aşk İddalarına yorum yaptı

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada şunları söyledi; Sercan’ın Nisa’ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisa’dan Sercan’a karşı bir ilgi var mı bilmiyorum. Bizde sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem dedi.